Polska kraj absurdów? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jeżeli kochasz życie, nie trać czasu, bo z czasu składa się życie. -Benjamin Franklin


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Polska kraj absurdów?

Hubert Tykwinski

Offline

Jestem trzynaście lat po ślubie,mam dwie córki i wynajmuję mieszkanie. Moja żona nie pracowała przez okres paru lat,bo wychowywała nasze dzieci. Nie mam kredytu,bo nie mam zdolności kredytowej,ale dlaczego to takim jak ja nie mają pomóc? Dlaczego nie wyjdziemy wszyscy na ulicę i nie ruszymy na Wiejską,by rozwalić łby ludziom,którzy potrafią tylko "hipnotyzować" społeczeństwo gadką jak z ambony, a następnie bawić się za nasze (jak by nie było) pieniądze. Walą nas na każdym kroku i póki nie wyjdziemy wszyscy na ulicę,to nic się nie zmieni. Przyjadą górnicy,rolnicy i lekarze -rozłożą namioty,trochę popitolą "g" dostaną i wyjadą.
Pracujących obywateli Niemiec ,Francji, czy Wielkiej Brytanii -stać na dobry samochód,dom czy mieszkanie i mają dobrze rozbudowany socjal, a u nas żeby dostać parę złotych rodzinnego,to sprawdzają zarobki sprzed 2 lat.
Kontakt z naturą - mym terapeutą !.!.!.
 

Martink

Offline

Własnie o tym mowa, czemu dokładać frankowcowi, a nie takim ja Ty np.
 

edi

Offline

Oni nie hipnotyzują, tylko już chyba zahipnotyzowali część ludzi w Polsce...
 

Mariuszkk

Offline

Dbają tylko o swój żelazny elektorat-niektórym i ich rodzinom żyje się lepiejOczko
 

wojtek zdunik

Offline

Martin Kowalski napisał(a):

Niektórzy ich po prostu nie mają ;/

Wiem, można sobie zrobić, adoptować a jak i to nie wyjdzie - cóż całe życie można odkładać to co by się wydało na dzieci, jest to bardzo dużo, na pewno na grubą emeryturę wystarczy.

Martin Kowalski napisał(a):

Własnie o tym mowa, czemu dokładać frankowcowi, a nie takim ja Ty np.

Pomagać to można komuś kto nogę złamał dojść do szpitala, albo dziecku które straciło rodziców
każda inna pomoc to zawsze zabieranie komuś innemu
Trzeba sobie jakoś radzić.

blue cat napisał(a):

Martin Kowalski napisał(a):

Własnie o tym mowa, czemu dokładać frankowcowi, a nie takim ja Ty np.


no, ale właśnie też dokładać, takim jak Hubert i chyba taki program był pomocowy (rodzina na swoim, czy jakoś tak), tylko oczywiście daleko niedoskonały był ten program.

ja generalnie uważam, że właśnie ludziom trzeba pomagać a skrócić inne wydatki, ostatni przykład LOTOS głównym sponsorem PZPNu/reprezentacji, ja się pytam jakim prawem pieniądze spółki skarbu państwa idą na organizację, która twierdzi, że jest wyjęta spod jurysdykcji polskich przepisów, dlaczego ta kasa nie idzie na pomoc ludziom co mają problemy np. mieszkaniowe ?


Rodzina na swoim....
Mnie nie było stać na to jak był ten program..
Ale teraz byłbym za stary...
Ale trochę odłożyłem i wziąłem kredyt w PLN
Co prawda nie dostałbym jak bym nie pracował po 10-12h,
ale teraz to chyba powinienem pracować po 14 albo 16ście żeby też starczyło na
frankowiczów i emerytów bez dzieci itd...
Państwo nie generuje pieniędzy, żeby komuś dać, najpierw musi komuś innemu zabrać
a, że przeżre albo zmarnuje po drodze z tego 90%... to już inna kwestia.

A i jeszcze PS
Pokażcie mi jednego frankowicza który by się zgodził na jakieś dopłaty gdyby frank spadł do kursu np 1,2pln
Śmiali by się 2x głośniej z tych co brali w PLN niż wtedy jak brali ten kredyt. Wtedy też było pukanie w głowę. Po co bierzesz w złotówkach.
 

edi

Offline

Dobrze się czyta Usmiech Ale czy dobrze się dzieje...? Pewnie większość słyszała o jakiejś sytuacji, które przykładowo przedstawione są w artykule? Dyrektor z mojej podstawówki nie poradziłby sobie w dzisiejszej szkole. W wiadomy sposób rozwiązywał problemy dyscyplinarne Oczko Gość miał autorytet i był porządek. Dzieci się uczyły i bawiły "normalnie". Teraz musiałby pewnie jechać na psychtropach...

http://www.mpolsk...-pokolenia
 

Tomasz Seta

Offline

Nie będę pastwił się nad "frankowiczami",wiem jakie okoliczności zmuszają do wzięcia kredytu lub pożyczki-najczęściej jest to zwykła konieczność.Generalnie wkur... mnie brak realnej możliwości obejścia się bez tego produktu,którym jak np.mleko jest kredyt.Pomijając fakt w jakiej walucie Polacy pożyczają pytam nie:Po co?,tylko:Dlaczego?.Wiadomo-dlatego,że w tym kraju nawet w dłuższej perspektywie czasowej trudno jest odłożyć większe pieniądze.I tu tworzy się pole dla tych wszystkich spekulantów od hipotek,franków i kasy na pit czy dowód.
Czasy się zmieniają,kiedyś żeby d... zobaczyć trzeba było gacie ściągać,dziś trzeba d... rozszerzyć i choć kredyty przyszły razem ze stringami to trzeba się dwa razy zastanowić po co się ręce wyciąga.

Głowa do góry,kiedyś te kredyty pospłacamy-oby tylko ryby brały!
 

Mariuszkk

Offline

Ale to jest tak skonstruowane żeby trzeba było brać kredyt.Nie przez przypadek tak mało zarabiamy i do tego jeszcze jesteśmy mocno okradani.Jak się dopuściło ,,naród wybrany,, do władzy to tak będzie.Oni się bogacą z lichwy ,pośrednictwa ,spekulacji kursami itp. i mają gdzieś nas Polaków.Zarabiają na Nas podwójnie-pracujemy za grosze i bierzemy kredyty- Dajemy się doić i tyle.
 

Hubert Tykwinski

Offline

Niemcy zarabiają o wiele więcej od nas, a ceny w sklepach mają niższe niż my
http://www.fakt.pl/polityka/nie-dosc-ze-niemcy-zarabiaja-cztery-razy-wiecej-niz-my-to-zycie-za-odra-jest-o-wiele-tansze-,artykuly,524745.html
Kontakt z naturą - mym terapeutą !.!.!.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Hubert Tykwinski napisał(a):

Niemcy zarabiają o wiele więcej od nas, a ceny w sklepach mają niższe niż my
http://www.fakt.pl/polityka/nie-dosc-ze-niemcy-zarabiaja-cztery-razy-wiecej-niz-my-to-zycie-za-odra-jest-o-wiele-tansze-,artykuly,524745.html

To się nazywa wyższa stopa życiowa zapracowali sobie na to to mają Oklaskiu nas też tak będzie już niedługo ,jeszcze musi wymrzeć chociaż z dziesięć pokoleń nierobów cwaniaków i oszustówpfft
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wysyłka wędki - Poczta Polska Forum ogólne o sumach 21 09 grudnia 2017 01:15
Polska baza wędkarska nad rzeką Ebro Forum ogólne o sumach 33 15 listopada 2016 17:27
Trolling POLSKA Spinning, Trolling za sumem 10 05 stycznia 2016 17:55
Polska Rapka pokonała Amerykańskiego Basa Hyde Park 20 17 lutego 2013 16:00
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,759,179 unikalne wizyty