Zlot ForumSumowe Odra 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jeżeli kochasz życie, nie trać czasu, bo z czasu składa się życie. -Benjamin Franklin


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zlot ForumSumowe Odra 2014

Piotr Traba

Offline

Sądzę że kreatywność pozwoli nam coś ciekawego wykombinować Usmiech
 

Janusz Golebiewski

Offline

Dowiadywałem się wstępnie w PZW ale tylko telefonicznie. Najważniejsze żeby znać miejsce gdzie na 100% będziemy zasiadywać. Opłaty dla ludzi spoza okręgu tez można załatwić co wyjdzie taniej.
Zatem chłopaki decydujmy gdzie się wbijamy to wtedy wszystko pozałatwiam osobiście w PZW. Ja się piszę na każdą miejscówkę Usmiech
 

Mariusz Kowalski

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Oto obiecane foto z Rakowa miejsca proponowanego na zlot
[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_odra_rakow_ecd85.jpg[/img]

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_odra_rakow__2_463fc.jpg[/img]

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_odra_rakow_widok_49d79.jpg[/img]

Co do przejazdu przez wał jest tam miejsce wyznaczone do tego celu i nie trzeba żadnej zgody Nono


Miejsce zaproponowane przez Darka jest do zaakceptowania i powinniśmy się jego trzymać,nie ma co szukać dalej.Janusz fajnie że załatwisz wszystko legal więc miejsce na zlot już oficjalnie też mamy.
 

Artur Betcher

Offline

A jak z sumami w tym miejscu?? Łowi się je tam? Słyszy o ładnych sumach z tej miejscówki?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mariusz Kowalski

Offline

Dokładnie tak,sumy są,wiem to od Darka.
Najczęściej jednak są łowione na spining.
 

Jozefp

Offline

A to jak na spinning to ja też tam chcę Jahoooo
 

Dariusz Kucharski

Offline

Artur Betcher napisał(a):

A jak z sumami w tym miejscu?? Łowi się je tam? Słyszy o ładnych sumach z tej miejscówki?


Ostatni o którym wiem został złowiony jakieś 500 metrów wyżej miał blisko 2 metry ale na spining
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Czyli to coś jest nie tak,że sumy się tam łowi ale głównie na spining a metody stacjonarne zawodzą ?? co może być nie tak??
 

Janusz Golebiewski

Offline

No to miejscóweczka wybrana Usmiech
Darku, to jest dokładnie ta pierwsza miejscówka w Rakowie co byliśmy tam razem w styczniu ? Jak znasz dokładnie właściciela tego gruntu to podeślij mi na priv, bo te dane będą mi potrzebne do PZW i DZGW.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Janusz Golebiewski napisał(a):

No to miejscóweczka wybrana Usmiech
Darku, to jest dokładnie ta pierwsza miejscówka w Rakowie co byliśmy tam razem w styczniu ? Jak znasz dokładnie właściciela tego gruntu to podeślij mi na priv, bo te dane będą mi potrzebne do PZW i DZGW.


Kto jest właścicielem? tego nie wiem tam zawsze był ugór i droga dla wędkarzy, nie mam pojęcia do kogo to należy
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Odra na odcinku PZW Katowice - wspólny spinning Umawialnia informator dot. imprez 1 25 maja 2017 18:59
Witam wszystkich z moich okolic(Kostrzyn nad Odra) i nie tylko. Powitalnia sumowa ;) 11 29 marca 2017 08:51
ZLOT FS 2016 Zloty i forumowe imprezy 28 02 marca 2016 19:44
RYOBI w TeamDragon 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 37 06 lutego 2016 16:03
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,585,071 unikalne wizyty