Zlot ForumSumowe Odra 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Natura nie łamie swych praw. -Leonardo Da Vinci


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zlot ForumSumowe Odra 2014

Artur Betcher

Offline

Zaraz temat wyczyszczę. To temat koszulek zlotowych a nie nagród.
A koszulki na zlot to forumowe bez żadnych sponsorów mogą być.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Tomasz S

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Zaraz temat wyczyszczę. To temat koszulek zlotowych a nie nagród.
A koszulki na zlot to forumowe bez żadnych sponsorów mogą być.


To temat koszulek zlotowych????
A nie Zlot odra 2014?
 

Artur Betcher

Offline

Przeniosłem ten post.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janusz Golebiewski

Offline

Dziś dowiadywałem się w kole odnośnie rezerwacji miejsc na dany termin zlotu i jest to jak najbardziej możliwe. Niestety dostałem info, że pod takie zgrupowania trzeba wydzierżawić grunt od właściciela (np ZGW lub DZGW) ale nie jestem pewien czy dobrze się zrozumieliśmy w rozmowie telefonicznej, bo trzeba się dokładnie dowiedzieć w PZW. Można tez zgłosić fakt takiego zgrupowania nad wodą i zgłosić osoby z poza województwa do opłaty grupowej - jest to tańsze rozwiązanie niż każdy płaci z osobna.
Zezwolenie od PZW nic nie kosztuje i oni wstawiają info na stronach internetowych o danym łowisku kiedy będzie zajęte przez zawody, zloty itp. Niestety w ZGW itp zezwolenie jest płatne w granicach 50-100zł za te kilka dni co będziemy nad wodą.
Dowiedziałem się że wały to rzecz święta i nie można ich przekraczać pojazdami ale można się zwrócić do ZGW itp o pozwolenia przejazdu osobom udającym się na taki zlot jak nasz.
W przyszłym tygodniu wpadnę do PZW Wrocław i dowiem się wszystkiego z najdrobniejszymi szczegółami.
 

Tomasz S

Offline

I wszystko będzie na LEGALU i będzie można DELIKWENTOW ladnie poprosić o opuszczenie miejsc Usmiech
 

Piotr Traba

Offline

Janusz Golebiewski napisał(a):

Dowiedziałem się że wały to rzecz święta i nie można ich przekraczać pojazdami ale można się zwrócić do ZGW itp o pozwolenia przejazdu osobom udającym się na taki zlot jak nasz.


I to jest pozytywna informacja bo znacznie poszerza nasze pole możliwości Haha Czekam niecierpliwie na potwierdzenie Usmiech
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Januszu, myślę że na ten zjazd na tyle osób to każy po pare złociszy i bedzie git i spokój, bez paniki bez policji poprostu czysta przyjemność dobre wieści Januszu bardzo dobre czekamy an potwierdzenie i realizację Oczko
 

Janusz Golebiewski

Offline

Jaroslaw Radzki napisał(a):

Januszu, myślę że na ten zjazd na tyle osób to każy po pare złociszy i bedzie git i spokój, bez paniki bez policji poprostu czysta przyjemność dobre wieści Januszu bardzo dobre czekamy an potwierdzenie i realizację Oczko

Też tak pomyślałem sobie jak to usłyszałem. 25osób po 4zł i jest 100zł Haha
 

Norbert Jeziorek

Offline

Dokładnie, śmieszna opłata a będziemy mieli święty spokój bez zbędnych spięć z miejscowymi czy policją Usmiech
ZŁÓW I WYPUŚĆ ; >

Fishing is life... ; >
 

Janusz Sosnica

Offline

Witam
Zgłaszam chęć udziału w omawianym zlocie nad Odrą. Janusz Sośnica
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Odra na odcinku PZW Katowice - wspólny spinning Umawialnia informator dot. imprez 1 25 maja 2017 18:59
Witam wszystkich z moich okolic(Kostrzyn nad Odra) i nie tylko. Powitalnia sumowa ;) 11 29 marca 2017 08:51
ZLOT FS 2016 Zloty i forumowe imprezy 28 02 marca 2016 19:44
RYOBI w TeamDragon 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 37 06 lutego 2016 16:03
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,548,677 unikalne wizyty