Play Station 4 :) | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Najcenniejszych rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądze. Albert Einstein


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Play Station 4 :)

Mariusz Kowalski

Offline

Filip,czemu chamstwo?Pewnie że cena jest niska za nowego Ps4 (niska zależy od finansów w rodzinie)ja się nie napalam bo mam jeszcze gry które kupiłem a jeszcze nie grałem,więc jak dla mnie by pasowało żeby na 4 chodziły gry z 3,znając życie wejdzie czwórka a za parę miesięcy wejdzie jej ulepszona lub poprawiona wersja.
 

Filipka

Offline

Pewnie poprawią. PS3 po premierze była cholernie wadliwa i praktycznie wszystkie padły po kilku latach. A poza tym przez dużą ilość wejść USB, fakt ,że działały gry z PS2 itp. była nie opłacalna dla sony.

Może teraz mają to lepiej przemyślane Usmiech

Wiem Mariusz ,że zależy od statusu rodzinnego. Ale nie o to mi chodzi. Skoro jest w cholerę mocniejsza od PS3 i kosztuje na premierę praktycznie dwa razy mniej to nie wymagajmy żeby jeszcze gry były dostępne za 50 zł. A tak będą kosztować jak ruszy bum z PS4.

A poza tym skoro kupiłeś gry i jeszcze w nie grałeś to nie masz po co kupować PS4 Usmiech Szkoda kasy skoro nawet w PS3 nie masz czasu grać. Ja kupowałem zawsze jedną grę i tyrałem do znudzenia. A potem tą wymieniałem na następną
 

Mariusz Kowalski

Offline

Mi zawsze szkoda było wymienić lub sprzedać i tak się tego troszkę uskładało,w gry gram ale najwięcej w sieci,nawet nie przechodzę gry tylko zaczynam od sieci i to mnie wciąga Haha
 

Filipka

Offline

No Ja też tak często miałem Haha Ale czasem za przejście singla dostawało się gratisy do multi Oczko Haha
 

Filipka

Offline

YouTube Video


Nie mogę się doczekać HahaHaha
 

Filipka

Offline

MM otwarte od 10:30 a to zastało mnie i kolegę o 9:30. Nawet do sklepu nie doszedłem po otwarciu a konsoli już nie było Usmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_mmjpg_f6474.jpg
 

Filipka

Offline

Konsola jednak kupiona Usmiech Jak ktoś by chciał pograć to zapraszam kwachol_PL Oczko
 

Filipka

Offline

Ma ktoś już konsole ?
 

Artur Betcher

Offline

Moje mają już całość uzbieraną z kieszonkowego na konsolę ale nabroiły i dostały zakaz. Nawet nie wiem czy zamiast konsoli nie kupią sobie rowerów.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mariusz Kowalski

Offline

I bardzo mądrze z tymi rowerami Oklaski
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Abonament w Play problem Hyde Park 27 16 października 2013 17:39
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,596,298 unikalne wizyty