Abonament w Play problem | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Dziś mężczyzna uchodzi już za dżentelmena, kiedy wyjmuje papierosa z ust, zanim pocałuje kobietę. - Barbara Streisand"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Abonament w Play problem

Kamil Kielbowicz

Offline

Podałem tylko przykład śmiesznej sytuacji która ostatnio miała miejsce.
C&R
 

nowy25

Offline

OK. ja tylko mówię, że później już naprawdę nie jest kolorowo a często nawet wręcz przeciwnie.
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

Zgadzam się z Nowym oni totalnie olewają klienta.Jedyna rzecz jaka ich interesuje to wyłącznie przysyłanie sms z prośbą o ocenę sposobu załatwienia sprawy. Na 10 rozmów w 9 przypadkach dałem lufę. Najciekawsze jest to, że w przypadku awarii telefonu wypierają się własnych funkcjonujących pod szyldem firmy salonów.Mogę to udowodnić. DZIADOSTWO ODRADZAM wracam do T mobile.
 

Michal Gorski

Offline

A co reklamowaliscie w Play?
U mnie dwa lata bez najmniejszego problemu, wszystkie telefony do BOK dokonywalem jedynie żeby coś zablokować albo dokupić czy zmieniec.
O Orange nie chcę mi się pisać bo to by był post na kilka stron. Dramat pod każdym względem zaczynając od czasu który trzeba stracić żeby się z nimi połączyć. czasami po godzinie słuchania melodyjki usłyszeć można ze czas oczekiwania się skonczyl Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Grzegorz Michalski

Offline

Jestem od około 3 lat w playu, poprzednio byłem w ERA nazywa się teraz chyba T-mobile...Usmiech Rozmawiam dużo i w playu i rzeczywiście zszedłem z kosztów... ale jaki mam problem??? nie wiem czy inni też coś takiego odczuwają? Play, niezależnie w jakim telefonie jestem zalogowany, często gubi zasięg i rozmowa zostaje przerwana lub po prostu rozmówca mnie nie słyszy... Czy odczuwacie tez taki problem ?
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 

Michal Gorski

Offline

Masz Grzesiu rację. To jeden z nielicznych problemów moim zdaniem spowodowany tym że Play korzysta z nadajników Orange, Plusa i własnych a co za tym idzie często przełącza się między tymi nadajnikami szukając mocniejszego zasięgu i dlatego zrywa połączenie.
Mogę się mylić ale wydaje mi się ze to może być tego przyczyną.
Catch & Release
Kajtek...
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

Orange to jeszcze większe dziadostwo niż Play. Miałem u nich internet.Masakra,a wracając do Pley to jakieś 4 mce temu UOKiK ukarał ich grzywną w wysokości 8,2 mln zł za nierzetelne zapisy umowy (wprowadzające w błąd klienta)
 

Filip D

Offline

Grzegorz, miałem podobny problem i zmieniłem ustawienia sieci w telefonie na GSM i pomogło. Nie miałem problemów z zasięgiem i zrywaniem połączenia.
Szanuj, a będziesz szanowany.
 

Grzegorz Michalski

Offline

Dziękuje koledzy za rady i informacje. Też muszę "rozgryść" te ustawienia Usmiech
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 

Filip D

Offline

Grzegorz Michalski napisał(a):

Dziękuje koledzy za rady i informacje. Też muszę "rozgryść" te ustawienia Usmiech



Daj znać czy pomogło....
Szanuj, a będziesz szanowany.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Niemały problem z sumami Łowienie sumów na grunt 8 16 stycznia 2018 19:42
Play Station 4 :) Hyde Park 86 12 stycznia 2018 19:09
Ponton 360 + Honda 20hp 4ro suw Problem Łodzie, pontony i inne środki pływające 20 25 lutego 2016 20:04
Olbrzymi problem Nęcenie suma, Wabienie sumów. 10 21 lutego 2016 16:09
Problem z DAM Quick Combat Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 3 05 sierpnia 2015 21:45
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,559,519 unikalne wizyty