Rekordowy wloski sum 271cm/130kg | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Prawdziwy sport nie ma nic do czynienia z fair play. Jest pelen nienawisci, zazdrosci, chelpliwosci, obojetnosci wobec kazdej zasady i sadystycznej rozkoszy na widok przemocy: innymi slowami, jest wojna bez strzelaniny


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Znalezione w sieci
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Rekordowy wloski sum 271cm/130kg

Jacek Gebala

Offline

W tym roku w dniu 17.07.2013 został złowiony nad Padem sum o długości 271cm i ciężarze 130kg. Branie nastąpiło o 6 rano na spławik podwodny. Po zacięciu trzeba było prawie godziny aby pomyślnie zakończyć hol. Szczęśliwym wędkarzem był członek "amatorskiej" trzyosobowej austriackiej grupy wędkarskiej.

TEAM WELS-BROCKER - Leitner Markus / Steinbauer Karli / Leitner Hansi (Ten czwarty to na doczepkę aby się ogonik w piasku nie ubrudził)

forumsumowe.pl/h/fshzw_karli_2_a2438.jpg

Do wyrównania aktualnego rekordu wagowego zabrakło tylko jednego kilograma
Pozostaje tylko pogratulować !

forumsumowe.pl/h/fshzw_kali_3_7a891.jpg

Dodam ze ryba pływa i rośnie i czeka na was !
Ja miałem okazje podziwiać tego suma zaraz Jahoooo po zakończeniu pomyślnego holu Jahoooo i wychylić wieczorem szklaneczkę za zdrowie ryby i wędkarza.
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Kamil Ungrat

Offline

Piękna ryba i Wielkie Gratulacje łowcy Usmiech ,a już szczególnie ,że ryba wróciła do wody Usmiech PIĘKNAAAA ! Puchar
,,Pasja trwa przez całe życie...
Pochłania Twój najcenniejszy czas- ale to nie czas stracony...
To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.."
 

Hubert Chamczyk

Offline

I dopiero teraz się z nami dzielisz takimi fotami ;D Gratki dla łowcy. Ryba prawdziwy gigant.
No Kill
C&R
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Ale cielak Okok Ciekawe czy u nas są takie okazy Haha
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Artur Betcher

Offline

Naprawdę śliczna bestia Usmiech Niedługo wadze do 150kg zabraknie skali Usmiech
Doda to Gall na czasie do galerii rekordów Usmiech Bardzo cieszy że nadal pływa Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert Dubis

Offline

Pomnik przyrody,gratuluję Jacku, że mogłeś taki okaz widzieć na własne oczy ,mam nadzieję że będę miał szansę kiedyś takiego zobaczyć.Haha
Pozdrawiam Robert
 

Jacek Gebala

Offline

Prawdopodobnie ryba została złowiona i sfotografowana po raz drugi- ostatnio przed czterema laty(miałem okazje oglądać fotki sprzed czterech lat). Wtedy mierzyła "tylko" 243 cm Okok. Gdyba ją wtedy- zgonie z regulaminem - uśmiercono, nie było by "dzisiaj" takiej okazji ! Panowie to "żywy" pomnik przyrody ! Pozwólmy sumom żyć, aby dorastały do takich wymiarów ! beka
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Konrad Bartosik

Offline

Ciekawe czy gdzies u nas taki smok pływa, to juz jest potwór a nie rybaUsmiech heheh
 

Zbigniew Kapustynski

Offline

Chyba też lubi żywczyki, jak ja, bo też ma ładny zbiorniczek.
Ale chyba nie używa soku malinowego.Haha
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 

Jacek Gebala

Offline

Hubert Chamczyk napisał(a):

I dopiero teraz się z nami dzielisz takimi fotami ;D Gratki dla łowcy. Ryba prawdziwy gigant.


Czekałem cierpliwie, aby wieść rozeszła się po internecie/forach. Lowca ma do tego prawo jako pierwszy, ale jak się nie nazywa Stefan Seuz, Peter Merkel, Waller Kalle, Yuri Grisendi itd. to coś cienko z promocją. Jak przeczytałem w tym tygodniu artykuł w czasopiśmie "Fisch & Fang"(Ryba i Połów) o złowieniu w tym roku - 02.06.2013 - innego włoskiego suma 253 cm,127 kg i wszystkie te "ochy i achy" to już nie wytrzymałem... "Naturalnie" złowił go tym razem Stefan Seuz Oczko
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Rekordowy karp z Rybnika.Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Karpiowe forum ogólne 16 13 marca 2016 14:05
Sum oficjalny rekord świata 273cm 130kg Znalezione w sieci 19 18 stycznia 2016 10:29
Rekordowy rekin na wędkę Hyde Park 4 22 kwietnia 2014 17:28
Mój rekordowy połów. Hyde Park 6 18 stycznia 2014 11:55
Rekordowy pstrąg spod lodu. Żywiec - nęcenie, sprzęt i metody połowu 5 15 listopada 2013 18:59
Wygenerowano w sekund: 1.68
51,564,955 unikalne wizyty