Ostrożność nad wodą . | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać. -Cyceron


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Ostrożność nad wodą .

Jan Maleta

Offline

Właśnie się dowiedziałem że mój kolega Mikołaj Wróbel , zaginiony 2 maja 2013 na jeziorze Rożnowskim ( Znamirowice ), został znaleziony przez straż rybacką .http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/cialo-zaginionego-mikolaja-wylowiono-z-jeziora-roznowskiego,47047 Wszystkich proszę o rozwagę nad wodą i rozsądek - z wodą nie ma żartów sam jestem z wodą na Ty (szkoła sportowa pływanie itp ) Używajmy kamizelek , chociaż asekuracyjnych !!! Powiem strzeże że nie raz po paru głębszych mam to głęboko w dużej ,,D,, Ale po wejściu do wody włączają mi się Myślenice i zaraz mam szacunek do wody !!! Panowie po pijaku to bym przepłynął z kilometr tak mi się wydaje przynajmniej , a po prawdzie to ze 30 metrów i game ower -- nie kuśmy losu ! Jak to Mawiał mój Dziadek to takie kozaki jak Ty to u mnie na gnoju rosną - Troszkę pomyślunku Panie i Panowie ! Nasza kochana woda nie tylko obdarza nas ukochanymi Sumami ale też potrafi zabrać Przyjaciół .
Menio55 pozdrawia
 

Jan Maleta

Offline

Myślę o tym wszystkim i nie mogę się pozbierać , jeszcze z 30 parę dni temu widziałem się z Mikim był u mnie na kawie a teraz go nie ma Placze
Menio55 pozdrawia
 

Artur Betcher

Offline

Jest na forum specjalny temat o tym. Woda nie zna żartów.
Współczuje straty kolegi.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mariusz Kowalski

Offline

Wczoraj,szedł starszy pan z pieskiem drogą przy rzece,pies wskoczył do wody-właściciel wskoczył za psem,oboje utonęli.Rzeka Prosna centrum Kalisza,głębokość w tym miejscu 1,20m.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Domek nad wodą Łowiska sumowe 4 01 sierpnia 2016 14:39
Lokalizacja suma na bardzo głębokim jeziorze. Co się dzieje na 20 metrach pod wodą. Spinning, Trolling za sumem 11 10 listopada 2015 21:05
Gotowanie nad wodą. Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy 106 31 marca 2015 21:57
Nasze zwierzaki nad wodą. Forum ogólne o sumach 175 16 stycznia 2015 19:59
Nasze filmy pod wodą Fotografia i wszystko z nią związane 19 27 sierpnia 2013 10:36
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,577,415 unikalne wizyty