Domek nad wodą | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Twarz męska, brutalna..Brutalna! Ale męska.. Niewolnico, klęknij na kolana! Oj, nie zaznasz ty dzisiaj litości od swojego Pana - Szatana! Paździocha Mariana.." Marian Paździoch


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Domek nad wodą

lukasz w

Offline

Witam,
Wiele się zmieniło i pewnie jeszcze więcej się zmieni, dlatego opcja biwakowania jak narazie odpada.
Panowie no i panie poszukuje domku na wakacje zaraz nad wodą w kameralnym miejscu.
Fajnie gdyby to była jakaś godna miejscówka za sumem, karpiem.
Dwa miesiące temu powiększyło się szczęście o małego Olusia.
U syna trzeba zacząć zaszczepiać to co piękne i fajne Usmiech

Pozdrowienia dla Ojców.

dzięki
 

strzala

Offline

Trochę prywatą pojadę. Mam takowy domek nad samym jeziorem. Standart bardzo wysoki (4pokoje, 2 łazienki, salon, w pełni wyposażona kuchnia itp.). Teren 20arów ogrodzony, parking z drogą do wody, wiata. Ubocze miasteczka, spokojnie. Koszty w mojej ocenie niskie. Wędkarsko bardziej pod karpia choć sumy też są. Kilka złapałem ale to zadanie bardziej na stacjonarkę i wytrwałych łowców. Niestety z przyczyn ode mnie nie zależnych strona obecnie nie działa (niedługo może uda się ją uruchomić). Kilka zimowych zdjęć jest na fb strona arrowbaits. Ogólnie udostępniam dom znajomym jak i kolegom po kiju. Wada taka, że roku się nie rozciągnie a terminy lipiec i sierpień mocno napięte (inne spokojnie). Zapraszam na rodzinny wypoczynek. Nigdzie się nie reklamuje bo komercyjnie nie mam potrzeby a uczciwość cenię ponad wszystko.
 

lukasz w

Offline

Jedziemy we wtorek z rodzinką nad jezioro Rożnowskie. Może jest ktoś kto tam wędkował i dałby radę przynajmniej conieco przybliżyć topografie wody. Wędkuje raczej dryf,kwok, wert. Może w nocy jakaś stacja, może. Domek mamy w Tabaszowej. Za wszelkie podpowiedzi dziękuję.
 

JanuszKR

Offline

Łukasz głębokość w tej części jeziora dochodzi do 25m. Różnie się to rozkłada w planie bo potrafi być tyle i na środku co i w niektórych miejscach 3m od brzegu.
Jest kilka ciekawych miejsc np niewycięte drzewa na dnie zbiornika Oczko

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0961_kopiajpg_b33ea.jpg

Jak coś to na priv mogę Ci podesłać logi GPS do czterech ciekawych miejsc, które mam zapisane Oczko
Ogólnie mogę Ci powiedzieć, że są sumy ale takie do ok 1m podobno. Tak twierdzą miejscowi. Mi się nie udało żadnego wytrolować niestety, ale też nie spędziłem tam wystarczająco dużo czasu.

W Tabaszowej na plaży co 30m wywiezione ukleje na sandacza na grunt ale brania jak mówili są lecz nie codziennie.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Lokalizacja suma na bardzo głębokim jeziorze. Co się dzieje na 20 metrach pod wodą. Spinning, Trolling za sumem 11 10 listopada 2015 21:05
Gotowanie nad wodą. Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy 106 31 marca 2015 21:57
Nasze zwierzaki nad wodą. Forum ogólne o sumach 175 16 stycznia 2015 19:59
Nasze filmy pod wodą Fotografia i wszystko z nią związane 19 27 sierpnia 2013 10:36
Ostrożność nad wodą . Hyde Park 4 19 maja 2013 12:08
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,577,545 unikalne wizyty