Zjazd Administracji nad Ebro - Marzec 2013 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Seks jest jednym z dziewięciu argumentów za reinkarnacją. Pozostałe osiem można pominąć. Autor: Henry Miller


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zjazd Administracji nad Ebro - Marzec 2013

Mateusz Harezlak

Offline

Ja jechałem 38h na południe Francji to wiem co to znaczy, współczuje trasy, ale w Waszym przypadku dla takiej wyprawy do Hiszpanii i Paryża to naprawdę warto Usmiech
 

Kazimierzp

Offline

W Paryżu mieliśmy chyba 10 godzin przerwy na zwiedzanie i obiadek, a po za tym jak fajne towarzystwo to czas podróży może mile upłynąć.
 

Robert Milner

Offline

Tak, Kaziu, droga była długa, może trochę męcząca, ale towarzystwo było wyborowe. Te wspólne opowieści i żarty, śmiechu kupa, aż do bólu brzucha. A było tego naprawdę sporo. Haha. To wszystko wynagrodziło nam długą podróż. No i oczywiście sam pobyt nad Ebro, wspólne wędkowanie, zarywanie nocy, pomoc kolegów przy czymkolwiek, co ktoś potrzebował. Za to wszystko chłopaki - Wielkie dzięki. Niezapomniane chwile wśród wspaniałego klimatu, pięknych widoków i niespodzianek które podarowała nam rzeka, pełna nieodkrytych wrażeń, których nie doświadczymy gdzie indziej.Jednym słowem piękna przygoda życia.
Życie to nie bajka o rybaku i złotej rybce.
 

Andrzej Kossakowski

Offline

Dalibyście jakiś bardzo obszerny materiał z całego pobytu z każdej godziny, opisy łowienia, przynęt, łowiska , pogoda, wspólne wieczory itd itd itd. Az człowieka ściska, że nie można sobie w tę fatalną pogodę poczytać. A do tej pory same tylko strzępki na forum co niektórych chłopaków....:-(
 

Krzysztof Poniewierski

Offline

Ja tam wolę mieć to w pamięci niż rozlewać się nad tym na Forum.
Druga sprawa, dajmy pierwszeństwo Organizatorowi.

Artur Betcher napisał(a):
...
Nie będę opisywał całej wyprawy dziś, zwiedzania Paryża, obiadu u mnie w domu (było ciasno Haha) czy drogi do Hiszpanii i pobytu na miejscu bo na to jest osobny news. Nie będę też dziękował kolejno każdemu za cegiełki dołożone do klimatu wyprawy bo to też na następny news.
Ten ma tylko pokazać co się stało i dlaczego, jak wiele wyrzeczeń ludzie ponieśli żeby się tam dostać. Dziękuje za to że byliście.
W następnym opiszę całą wyprawę z punktu widzenia organizatora a w ostatnim podsumuje wszystko łącznie z wszelkimi moimi wpadkami organizacyjnymi. Usmiech


Pozdrawiam wszystkich.

CDN.....
 

Artur Betcher

Offline

A ja bym wolał żeby każdy opisał sam ładnie wyprawę bo moje będą jedynie z punktu widzenia organizatora.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Andrzej Kossakowski

Offline

To już Wasza, biorących udział w wyprawie decyzja ale tak jak często admini prosili o obszerne materiały z wypraw tak i pozostali tez proszą teraz Was :-)
 

Adam Gasior

Offline

Postaram się wam opisać wyprawę z mojego punktu widzenia cały pobyt siedziałem nad wodą postaram się to streścić w kilku zdaniach, ale na ten opis założę osobny temat Usmiech
 

Mateusz Harezlak

Offline

Ja przyłączam się do tej prośby, miło poczytać opis z takiej wyprawy Oczko
 

Krzysztof Poniewierski

Offline

Trzeba będzie coś "skomponować" choć u mnie będzie trudno .... utopiłem aparat w Ebro, jakimś cudem odzyskałem część zdjęć ale to tylko z pierwszych dni.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Firmy pelletów ebro Przynęty martwe do łowienia sumów 1 07 lutego 2018 19:48
Ciężarki na Ebro Pozostałe wyposażenie wędkarza 5 14 stycznia 2018 08:56
Wyjazd grupowy Ebro 2017 - Relacja Zloty i forumowe imprezy 12 03 grudnia 2017 18:12
Wyjazd grupowy Ebro Hiszpania 2017 Zloty i forumowe imprezy 64 21 września 2017 20:05
Najtańszy sprzęt na Ebro... Forum ogólne o sumach 50 23 lipca 2017 16:06
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,717,085 unikalne wizyty