Brudna konkurencja w wędkarstwie. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Alkohol konserwuje wszystko, prócz tajemnic. -Seneka


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Brudna konkurencja w wędkarstwie.

Hubert Chamczyk

Offline

Również przeczytałem temat na forum karpiowym Usmiech Zastanawiam się czy aby Dariusz Szarabajko ma równo... Wymienili mu wędkę na nową wszystko ładnie pięknie a ten jeszcze narzeka. Brak słów w mało jakich sklepach w Polsce jest taki system że wymieniają sprzęt na nowy. Widać że to Niemiecka firma. Wracając do tematu chciał bym żeby każda gwarancja w Polsce była tak rozwiązywana.
No Kill
C&R
 

Artur Betcher

Offline

A ja nie rozumiem dlaczego rejestruje się tu dwóch członków ekipy moderacyjnej innego forum i robi dym skoro i tak każdy ma dostęp do wszystkich materiałów i może ocenić.
Brak kultury nie powinien być domeną moderatorów.
Pisze dwóch bo o ile Dariusz miał na tyle godności że przedstawił się z nazwiska to drugi z nich jest nie moderatorem a Administratorem we wspomnianym serwisie.
Jego nicki tutaj to pseudosumiarz i IdiotaAdmin a na wspomnianym forum występuje jako administrator pod nickiem astrauss a dodatkowo ponoć znany jest w świecie wędkarskim.
Jego kulturę sami możecie ocenić w tym temacie.
Zawziętość w tworzeniu ciekawych nicków również ( no chyba że zakładając konto jako IdiotaAdmin a będąc rzeczywiście administratorem chciał w ten sposób się przedstawić Oczko)

Pozostaje mieć nadzieję ze założyciel tegoż ciekawego serwisu nie wie o tym co sobą prezentuje jego ekipa....

Dodam że nie interesują mnie jakiekolwiek przepychanki między portalowe.
Celem tematu jest ukazanie brudnej konkurencji.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

torque

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Uznałeś też stwierdzenia Targi gorsze czy targi śniętych ludzi za trafione to może nam pokażesz jak powinny wyglądać "targi lepsze" ??



Nic takiego nie napisałem, i nic takiego nie miałem na myśli, źle zrozumiałęś moją wypowiedź

To ja dołożę z jakimi określeniami się zgadzałeś parę postów wcześniej, amnezja?
http://www.forums...post_72692
Admin


Artur Betcher napisał(a):
No w końcu takie jest przesłanie w internecie i w prasie w artykułach dwóch naganiaczy.


Szczerze mówiąc nie wiem o jakich naganiaczach piszesz ale to Twoja opinia.
Artur Betcher napisał(a):
"Przyjdźcie na targi lepsze bo tam to syf a u nas wszystko super."
Super bo zarobią kasę.
Rozumiem że na tych "super lepszych targach" piwa już się nie kupi bo to zjazd AA?? Oczywiście to przypadek że znajdują się na tych "super dużo lepszych" stoiska nie karpiowe, nie wędkarskie??


To twoja opinia i aż się chce zacytować przysłowie "Każda sójka ...."
Artur Betcher napisał(a):
Jak już wspomniałem żadnej imprezy nie znam ani nie odwiedzę i na plotkach nie będę się opierał ale po tym co mamy okazję zaobserwować widać brudną politykę w promowaniu "lepszych targów".


A ja bym jednak polecał odwiedzić, może wtedy łatwiej by było o rzetelną opinię.

Napiszę prościej bo widzę, że poprzedni post w ogóle nie został zrozumiany, wzbudził zaś okropne podniesienie ciśnienia u admina Usmiech

Uważam że to co organizuje Morkoz jest słabe, nie nazywam tego targami, bo to mała impreza, absolutnie nie spełniająca wymagań targów. Dodatkowo organizowana według mnie absolutnie mało profesjonalnie.

Co do imprezy zabrzańskiej jest to po prostu duży bazar. I tak należy go traktować. Jestem fanem nazywania rzeczy po imieniu i tego nie zmienię
 

Artur Betcher

Offline

Podniesienie ciśnienia nie wzbudza we mnie czyjaś opinia obojętnie jaka by nie była bo każdy widzi to inaczej, każdy ma swoje zdanie.
Podniesienie ciśnienia wzbudza we mnie chciwość ludzka która prowadzi do tego że ktoś żeby osiągnąć zysk finansowy kopie konkurencję po nerach publicznie licząc na to że przyniesie to zysk właśnie jemu.
Ciesze się że nagle zainteresowałeś się portalem i stałeś się aktywnym użytkownikiem Oczko
Nie życzę sobie jednak żebyś twierdził że chwalę swoje bo to tylko biznes jednego z moich partnerów który jest szkalowany w sieci tylko dlatego że ktoś ma wybujałe ego i chrapkę na kasę.
W takiej sytuacji jestem zmuszony stanąć w obronie kogoś kto nie poniża się tak jak organizatorzy "lepszych targów" i ich pachołki.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

torque

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Nie życzę sobie jednak żebyś twierdził że chwalę swoje bo to tylko biznes jednego z moich partnerów który jest szkalowany w sieci tylko dlatego że ktoś ma wybujałe ego i chrapkę na kasę.



Nie twierdzę tak i nie twierdziłem, co więcej nigdzie tego nie napisałem. Nie wkładaj proszę w me usta, słów których nie wypowiedziałemUsmiech

To twoja opinia i aż się chce zacytować przysłowie "Każda sójka ...."
Pozwolę sobie dołożyć tu czego niby nie powiedziałeś.
Admin


Aktywność zaś moją zawsze staram się ograniczać do tematów, na których temat mam coś do powiedzenia. Uczestniczyłem na targach właściwie już w każdej z możliwych ról ( poza organizowaniem) i mam odniesienie co do jakości, celowości oraz poziomu jaki prezentują organizatorzy.
 

Artur Betcher

Offline

Organizator tych "lepszych targów" za to nie ma pojęcia jak prowadzić interes. O konkurencji mówi się dobrze albo wcale.
Jeśli któreś targi rzeczywiście w Polsce będą się wyróżniać na korzyść to sami wystawcy i zwiedzający je docenią. Można zbudować coś naprawdę dobrego nie idąc po trupach.
Na pewno ani jedni ani drudzy nie docenią tego że ktoś chce się wzbijać po trupach, życie to zweryfikuje.
Mimo wszystko takie działania paradoksalnie wspomogą Targi Zabrze dlatego ze nikt nie chce być kojarzony z kimś kto nie ma za grosz honoru i konkurencję chce wykańczać brudnymi metodami.
Dziś jest czyimś przyjacielem, jutro orientacja mu się odmieni.

Żeby też było jasne.
Gdyby panowie tak sławiący "Targi lepsze" "Targi prawdziwe" nie posuwali się do prostackiej antyreklamy swojej konkurencji w mediach to ani tego tematu, ani publikacji w Wędkarskim Świecie ani w innych mediach by nie było.
Zewsząd posypała się krytyka i to zasłużenie. Cieszy mnie bardzo że ich zachłanność została nagrodzona odpowiednimi artykułami. Jeszcze bardziej że wszędzie indziej podano ich nazwiska bo potencjalni ich partnerzy będą wiedzieć jak oni grają i czego się wystrzegać.
Widocznie są tak ubodzy w swoich działaniach że nic innego pozytywnego im do głowy nie przyszło.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Glowala

Offline

,,starczy....

B. Linda
 

Wugie

Offline

"Dlaczego ja jako administrator nie mogę ujawniać nazwisk ludzi którzy swoimi działaniami plugawią świat wędkarski?? Przeczytaj temat "Ku przestrodze innych" to zrozumiesz.
Dziś jak ktoś cię okradnie i napiszesz publicznie że to złodziej to Ty będziesz miał problemy a nie ten co dokonał grabieży.
Takie czasy, takie "prawo". To co piszesz to jest śmiechu warte !!!
Aktualnie szukam chętnego do wykonania łódki zanętowej - nie mogę powiedzieć, że "proszę unikać Pana X bo jest oszustem " bowiem nie raczyłeś podać namiarów na tego OSZUSTA mimo, że posiadasz pismo od Prokuratury, która temat pana X "olała" i stwierdziła, że ten oszust nie oszustem!!! Ty z uporem maniaka nie podajesz jego pełnych danych . Czego się boisz??? Wiadomo, że francuzi to drugi pod względem najgłupszych narodów w Europie! Przykro to stwierdzić ale wolisz stać z boku chociaż wiesz, że to oszust!!! Ja mogę powiedzieć, że ludzie którzy mnie znają i wiedzą, że jak ja powiem im, że pan XXX jest złodziejem to nikt z nich nie kupi towaru od tego palanta. Jak widzisz rzadko się udzielam na forum bo po prostu nie wypowiadam się tematach gdzie potrzebny jest iloraz IQ na poziomie debila lub jeszcze niżej imbecyla!
Pzdr
Wugie
 

Artur Betcher

Offline

Nie obrażaj Francuzów bo rodowici są narodem pełnym kultury.
Ja jestem Polakiem z krwi i kości.
Zmień też język.
Podaj nazwisko faceta publicznie a nawet gdybyś miał 100 niezbitych dowodów że jest rasowym włamywaczem to skończysz z wyrokiem.
Żeby to zrozumieć potrzeba jest właśnie przynajmniej odrobina IQ.
Swoją drogą nie łamiąc prawa i nie podając do publicznej wiadomości żadnych danych personalnych delikwenta i tak można spalić jego proceder w internecie.

Wracajmy do tematu brudnej konkurencji a nie łódek zanętowych.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Krzysztof Poniewierski

Offline

Wugie napisał(a):

"Dlaczego ja jako administrator nie mogę ujawniać nazwisk ludzi którzy swoimi działaniami plugawią świat wędkarski?? Przeczytaj temat "Ku przestrodze innych" to zrozumiesz.
Dziś jak ktoś cię okradnie i napiszesz publicznie że to złodziej to Ty będziesz miał problemy a nie ten co dokonał grabieży.
Takie czasy, takie "prawo". To co piszesz to jest śmiechu warte !!!
Aktualnie szukam chętnego do wykonania łódki zanętowej - nie mogę powiedzieć, że "proszę unikać Pana X bo jest oszustem " bowiem nie raczyłeś podać namiarów na tego OSZUSTA mimo, że posiadasz pismo od Prokuratury, która temat pana X "olała" i stwierdziła, że ten oszust nie oszustem!!! Ty z uporem maniaka nie podajesz jego pełnych danych . Czego się boisz??? Wiadomo, że francuzi to drugi pod względem najgłupszych narodów w Europie! Przykro to stwierdzić ale wolisz stać z boku chociaż wiesz, że to oszust!!! Ja mogę powiedzieć, że ludzie którzy mnie znają i wiedzą, że jak ja powiem im, że pan XXX jest złodziejem to nikt z nich nie kupi towaru od tego palanta. Jak widzisz rzadko się udzielam na forum bo po prostu nie wypowiadam się tematach gdzie potrzebny jest iloraz IQ na poziomie debila lub jeszcze niżej imbecyla!
Pzdr
Wugie


Wybacz ale ciężko się to czyta ....
Nie wiem kiedy kogo cytujesz, w jakim celu i w ogóle.
Ciągu przyczynowo skutkowego brak, coś gdzieś przeczytałeś o tym IQ i uważasz że masz przynajmniej w normie.

EOT
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Książki o wędkarstwie Hyde Park 22 08 czerwca 2016 23:56
Chamstwo w wędkarstwie Hyde Park 11 23 maja 2016 08:14
Książka o wędkarstwie Sprzedam sprzęt wędkarski 4 06 lutego 2016 14:31
Optyka(lornetki) w wędkarstwie Forum ogólne o sumach 6 09 lutego 2014 19:12
Wysoka, mętna i brudna woda... Forum ogólne o sumach 7 27 czerwca 2013 18:23
Wygenerowano w sekund: 1.74
51,726,179 unikalne wizyty