Brudna konkurencja w wędkarstwie. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Największym błędem człowieka jest udowodnić drugiemu jego głupotę. Autor: Anonim


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Brudna konkurencja w wędkarstwie.

Kazimierzp

Offline

Grześ Petryna napisał: A tak przy okazji mam nadzieję, że na Targach w Zabrzu będzie piwo, bo z chęcią się tam napiję jednego czy dwa. Haha

To znaczy że targi na pewno będą fajne, spotkanie przy piwie jednym czy dwóch nikomu nie zaszkodziło (oczywiście nie dotyczy to kierowców, którzy maja szlaban), a stwarza okazję do wymiany zdań i ocieplenia dyskusji. Grzesiu chyba wciągnę kolegę Grzesia na targi, kierowca potrzebny Piwko
 

Wugie

Offline

Na targach w Zabrzu byłem dwa razy. Nie są to może targi przez duże T ale uważam, że jest tam sympatycznie i naprawdę sporo różnego rodzaju sprzętu można znaleść. W sumie to zarówno do Zabrza jak i do Poznania mam tą samą drogę zatem jeśli czas pozwoli to postaram się wybrać na jedne i drugie targi w tym roku.
Nie rozumiem dlaczego przyjął się na portalu zły zwyczaj ukrywania nazwisk ludzi, którzy odpowiedzialni są za opisywane sytuacje? Stwierdzenie, że za złą reklamę zabrzańskich targów odpowiedzialni są panowie Mroczkowie jest udokumentowanym faktem. Nie widzę powodu żeby ukrywać ich tożsamość.
Odnośnie wymiany kija - cóż ... mogę odpowiedzieć moją dewizą życiową "Poziom inteligencji jest stały tylko ludzi przybywa". Sprzedawca może stanąć na głowie i spełnić wszystkie życzenia Klienta a mimo to zostanie okrzyknięty za nieudacznika. Analogicznie może być ze strony kupującego. Jak to mówią starożytni Indianie - "se la żiżń" oraz "money is the thing that world turns around" (pieniądze są rzeczą wokół , których kręci się świat). Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Dlaczego ja jako administrator nie mogę ujawniać nazwisk ludzi którzy swoimi działaniami plugawią świat wędkarski?? Przeczytaj temat "Ku przestrodze innych" to zrozumiesz.
Dziś jak ktoś cię okradnie i napiszesz publicznie że to złodziej to Ty będziesz miał problemy a nie ten co dokonał grabieży.
Takie czasy, takie "prawo".

Jeśli chodzi o wymianę kija to sprawa jest jasna, powtarzać nie trzeba a jeśli chodzi o drugą sprawę reklamacji to uważam że młody po prostu popełnił błąd i tyle.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

mariusz123

Offline

Panowie o jakim wy portalu karpiowym piszecie związanym ze sklepem askari???Siedzę na większości forach karpiowych z śląska i nie mogę skojarzyć,może dlatego że nie czytam reklam na tych że portalach?Napiszcie na pw,jak oficjalnie się ktoś boi.

Co do askari to ja jako osoba kupująca tam cały sprzęt wędkarski jestem jak na razie zadowolony.Miałem jeden problem z namiotem,po okazaniu paragonu wymieniono na nowy.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Kazimierz Pajak napisał(a):

Grześ Petryna napisał: A tak przy okazji mam nadzieję, że na Targach w Zabrzu będzie piwo, bo z chęcią się tam napiję jednego czy dwa. Haha

To znaczy że targi na pewno będą fajne, spotkanie przy piwie jednym czy dwóch nikomu nie zaszkodziło (oczywiście nie dotyczy to kierowców, którzy maja szlaban), a stwarza okazję do wymiany zdań i ocieplenia dyskusji. Grzesiu chyba wciągnę kolegę Grzesia na targi, kierowca potrzebny Piwko


W takim razie weź kierowcę, bo nigdy nic nie wiadomo. Znając życie będziemy Piwko i gadać o Rybki
 

Tomasz Luckiewicz

Offline

Niestety ludzie w dzisiejszych czasach mają coraz mniej honoru, a niektórzy wcale go nie mają, o uczciwości nawet nie ma co wspominać. Mam nadzieję, że gra fair zwycięży i tego życze wszystkim, którzy działają w wędkarskim biznesie.
 

UNKOWN

Offline

Witam wszystkich.
Przykro mi, że admin tego forum załatwia tu prywatę.
Niestety nie mam teraz czasu żeby napisać komentarz i w pełni wypunktować jego kłamstwa, jednak zrobię to najpóźniej we wtorek.
Wszystkich, którzy zainteresowani są tematem uprzejmie proszę o zapoznanie się z postem, który napisałem (Reklamacja w Askari) i porównanie z tym co napisał tu Wasz hipokryta admin. Myślę, że samo to już rozwieje część wątpliwości.
 

Artur Betcher

Offline

Zachęcałem już do przeczytania tego postu. Zachęcam ponownie. Jest dostępny w necie.

Miałeś szanse napisać wyjaśnienie a Ty mnie publicznie obrażasz. Takiej dzieciarni tu nie chce. Żegnam
Zarzucasz mi kłamstwo i hipokryzję pomimo tego że skierowałem czytelników do właściwego tematu dotyczącego sprawy.
Każdy wnioski więc sam może wyciągnąć.

Mam nadzieję że każdy temat reklamacji w Askari znajdzie i przeczyta.

Jak zauważyliście żadnego postu nie usuwamy.
Każdy może napisać swoją opinię.
Niemniej jednak jakieś granice zwykłej kultury powinny obowiązywać.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Panowie.
Tak w ogóle to ja muszę o coś zapytać.
Wchodzi jeden z drugim niezadowolony z tego tematu i od progu obraża właściciela portalu który to opisując jednak pokazał gdzie całą sprawę można znaleźć. Nic nie jest po kryjomu zamiecione pod dywan.
Każdy sam może temat Reklamacja w Askari znaleźć i ocenić intencje ekipy moderującej inny portal.
Myślicie więc że wchodząc tu możecie obrazić admina tej strony lub kogokolwiek z użytkowników i spokojnie tu zostać??
Przecież AeSef jest tu użytkownikiem, nikt go nie wywalił, nie zbanował bo swoją rację napisał z kulturą. Nikt też pod dywan nawet krytycznych postów nie zamiótł.
Tak ciężko o zwykła kulturę??
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

jbkajdulka

Offline

Przeczytałem na owym forum karpiowym dyskusję, jaka rozgorzała po opublikowaniu przez Dariusza Szarabajko - Burego (teraz mogę już tak napisać, ponieważ pod tym nickiem u nas się zarejestrował) opisu sposobu, w jaki została załatwiona jego reklamacja.
Skomentuję krótko - totalna żenada.
Oprócz jednego użytkownika, który w niewybredny sposób atakuje sklep Askari, a którego dane miłosiernie przemilczę, reszta dyskutantów zdecydowanie trzyma stronę sklepu Askari uważając, że reklamacja została załatwiona pozytywnie, a wielu przyznaje wręcz że lepiej, niż to przewidują procedury reklamacyjne.
Pozostawię to bez komentarza.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Książki o wędkarstwie Hyde Park 22 08 czerwca 2016 23:56
Chamstwo w wędkarstwie Hyde Park 11 23 maja 2016 08:14
Książka o wędkarstwie Sprzedam sprzęt wędkarski 4 06 lutego 2016 14:31
Optyka(lornetki) w wędkarstwie Forum ogólne o sumach 6 09 lutego 2014 19:12
Wysoka, mętna i brudna woda... Forum ogólne o sumach 7 27 czerwca 2013 18:23
Wygenerowano w sekund: 1.81
51,574,942 unikalne wizyty