ŁÓDKA - ŁÓDEX | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. -Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Testy sprzętu wędkarskiego
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
ŁÓDKA - ŁÓDEX

Jozefp

Offline

ŁÓDKA - ŁÓDEX

Witam wszystkich
Jestem posiadaczem łódki łódex 3 o wymiarach 380cm / 155cm i chciałbym przedstawić kilka zdjęć z krótkimi opisami gdyż kilku użytkowników prosiło o szczegóły.
Łódeczka wygląda fajnie a jak będzie się sprawowała na wodzie to dopiero się okaże po pierwszym wodowaniu,mam nadzieję że będzie okOkok
Do jej wad zaliczyłbym to że jest nie za głęboka, 26 cm od dna do siedziska to trochę za mało przy moim wzroście 185cm.Druga sprawa to grubość burty-przymocowałem do niej uchwyty trollingowe ale chyba będę musiał jakoś pogrubić miejsce mocowania bo w półcentymetrowej burcie mogą się długo nie utrzymać,zwłaszcza przy zaczepie czy ostrym braniu dużej ryby.Krawędzie schowków są ostre,zostawione bez wykończenia tak jak były wycięte piłką,no i miałem nadzieję że schowek tylny będzie pod całym tylnym siedziskiem a jest wielkości klapy zamykającej,wszystko zobaczycie na zdjęciach.O zaletach napiszę jak już się nią przepłynę,bo na razie stoi na podwórku gotowa do rejsu,być może ten weekend znajdę trochę czasu by ja wypróbować.
Jak ktoś będzie miał jakieś pytania to w miarę możliwości postaram się pomóc
A to zdjęcia z krótkimi opisami...

www.forumsumowe.pl/images/j_lodka1.jpg

Łódka wygląda nieźle,zwłaszcza na wózku mojej produkcji Oczko

www.forumsumowe.pl/images/j_lodka2.jpg

26cm to trochę za mało przy moim wzroście 185cm

www.forumsumowe.pl/images/j_lodka3.jpg

Dno schowka ma wymiary 66/30cm...wejście do schowka 56/25cm

www.forumsumowe.pl/images/j_lodka4.jpg

Do burty przymocowałem uchwyty trollingowe, grubość burty w tym miejscu wynosi ok 0,5cm

www.forumsumowe.pl/images/j_lodka5.jpg

Jeszcze nie była wodowana,ale może w ten weekend uda mi się nią popływać to będzie już wiadomo czy się nadaje na ,,Morze Pienin" czyli Zbiornik Czorsztyński Usmiech)

www.forumsumowe.pl/images/j_lodka6.jpg

Deska jest za cienka do mojego silnika i burta wystaje poza nią.Silnik nie przylega do deski tylko do burty,ale to żaden problem dla mnie Oczko

www.forumsumowe.pl/images/j_lodka7.jpg

Wejście do przedniego schowka ma wymiary 48/29cm

www.forumsumowe.pl/images/j_lodka8.jpg

Ławka jest wyjmowana

www.forumsumowe.pl/images/j_lodka9.jpg

A tak wygląda podłoga tej łódki
 

Jozefp

Offline

EchYyyyy myślałem że zdjęcia się skopiują razem z ich opisami,ale jakby co to u mnie w galerii każde zdjęcie jest opisane Okok
 

Artur Betcher

Offline

Zedytuj i opisz będzie lepiej bo i te z galerii znikną potem. Jak nie dasz rady zedytować to daj opisy w drugim poście z nr zdjęcia a potem przekopiuję ja.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jozefp

Offline

OK.Okok zobaczę co da się zrobić
 

Jozefp

Offline

Dzisiaj odbyło się jej pierwsze wodowanie. Jest dość stabilna można spokojnie w niej stać, ale muszę poczekać aż będzie wiało żeby sprawdzić jak zachowuje się na fali Haha
 

jbkajdulka

Offline

Opisz swoje wrażenia z testowania łódki na faliOczko
 

Jozefp

Offline

Jeszcze nie wiało solidnie odkąd nią pływam,ale jak dmuchnie mocniej to się podzielę wrażeniami.Okok
 

Zbigniew Kapustynski

Offline

No co tam Józef z tą łódką?
Od czerwca nic nie piszesz.Ja szukam nowej bo swoją sprzedałem i łaknę wiedzy jak kania dżdżu. Będę wdzięczny za opinię.Usmiech
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 

Jozefp

Offline

Ogólnie pływało się nią nieźle,mogła by być trochę głębsza,ale chyba się już przyzwyczaiłem do niej.Nie trzymam nóg zgiętych w kolanach tylko wyprostowane więc to aż tak bardzo nie przeszkadza.Fale też dzielnie znosiła i nie bujało nią za bardzo.Najbardziej bałem się o te uchwyty trolingowe że je powyrywa z cienkiej burty,ale łódka jest nietknięta po sezonie a kilka metrowych rybek się uczepiło
Zdała test i mam nadzieję że jeszcze długo mi będzie służyła Okok
 

Longin B

Offline

Zbigniew Kapustynski napisał(a):

No co tam Józef z tą łódką?
Od czerwca nic nie piszesz.Ja szukam nowej bo swoją sprzedałem i łaknę wiedzy jak kania dżdżu. Będę wdzięczny za opinię.Usmiech


Zibibinio podejrzyj River Fox-a http://www.best-s...r-fox.html. Co prawda najtańszy nie jest, ale cóż. Jest dobrze wyposażona.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Łódka 340 cm na 130 cm Sprzedam sprzęt wędkarski 4 16 lutego 2017 20:21
Wędka spinning brzeg i łódka Wisła oraz Zalew Wędziska spinningowe na suma 10 20 czerwca 2016 17:12
Pierwsza łódka - wybór modelu i dylematy Łodzie, pontony i inne środki pływające 3 25 stycznia 2016 20:32
Łódka Forum Sumowego - wątpliwości. Forum ogólne o sumach 24 09 lutego 2015 17:14
Łódka zanętowa Łodzie, pontony i inne środki pływające 2 10 lipca 2014 11:24
Wygenerowano w sekund: 2.01
51,651,158 unikalne wizyty