Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego. -Witold Gombrowicz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu.

zibi

Offline

Slawomir Tabor napisał(a):

Dziś wysłałem zapytanie czy kupie ze zniżką w ASPIUS
1 x X-Rap Shad Shallow Sure Set 6cm MCSD


2 x Plecionka Power Pro 0.41mm, 270m- zielona.
Czekam na odpowiedz .


Wróble ćwierkały że Administracja to chyba po 2000 postów dopiero zniżki dostanie Oczko

Też sądzę że rozmowy z Askari to dobry pomysł.
Mają duży wybór sprzętu w dobrych cenach co po zniżce będzie jeszcze bardziej kuszącą propozycją.Kontakt mailowy słabiutki (tłumaczyli że szykują się do sezonu gdy chciałem kupić u nich kilka rzeczy )ale telefoniczny bardzo dobry.Ludzie znają się na rzeczy i potrafią dokładnie wytłumaczyć co ,jak i dlaczego .
ŁOWIĘ NA ZBIORNIKU PRYWATNYM .
NIE OBOWIĄZUJE MNIE REGULAMIN PZW.
 

Artur Betcher

Offline

Nie rozumiem Sławek dlaczego wysłałeś zapytanie?? Przecież to jest stała zniżka i nie dostaje się jej przez pytanie. To zapłata za reklamę na portalu i nie musisz pytać a jedynie potwierdzić że masz prawo do zniżki.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jacek B

Offline

Ja jak pisałem wcześniej chociaż mi zniżka nie przysługuje zamówiłem 30 kwietnia plecionkę Power Pro 0,43 w Aspius.Czas dostawy 5-7 z uwagi na długi weekend dam im jeszcze parę dni.Natomiast co do Askari to ostatnio zamówiłem u nich kilka drobiazgów i połowy nie dostałem także więcej u nich nic nie kupię.Nie lubię jak ktoś coś niby ma a później tego nie otrzymuję,i znów muszę szukać gdzie indziej i dwa razy płacić za przesyłkę i co wtedy z tego że mają parę groszy taniej.
Złapać to można chorobę.Ryby się łowi.
 

Pawel Sulek

Offline

Witam wszystkich. Potwierdzam ustalenia zawarte w poprzednich postach. Osoby którym przysługują zniżki, proszę o rejestrację w sklepie i maila na kontakt@aspius.pl . Wyślę wtedy kod rabatowy, który należy wprowadzić podczas składnia zamówienia. Zniżka pozostanie na stałe.

Pozdrawiam

Paweł Sułek
 

Mikolaj Wegnerowicz

Offline

Super pomysł ja już skorzystałem w firmie Tokarex przy zakupie(ratalnym) pontonu.Napisałem co mnie interesuje i ze jestem z forum i nie było najmniejszego problemu.Sprawa załatwiona w 15 minut
Tak trzymaj Arturze
 

Artur Betcher

Offline

Pawel Sulek napisał(a):

Witam wszystkich. Potwierdzam ustalenia zawarte w poprzednich postach. Osoby którym przysługują zniżki, proszę o rejestrację w sklepie i maila na kontakt@aspius.pl . Wyślę wtedy kod rabatowy, który należy wprowadzić podczas składnia zamówienia. Zniżka pozostanie na stałe.

Pozdrawiam

Paweł Sułek


Wszystko OK tylko nie wymagaj rejestracji bo żadna firma współpracująca z nami nie wymaga, nie każdy chce przez internet kupować, niektórzy wolą zamawiać przez mail lub telefonicznie. Oczywiście komu to pasuje niech się rejestruje ale nie stawiaj tego jako wymóg.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Pawel Sulek

Offline

Oczywiście jeżeli ktoś będzie chciał zamówić inną drogą, to też jest taka możliwość. Rejestracja w sklepie jedynie ułatwia sprawę, bo zniżka jest widoczna od razu po zalogowaniu w postaci niższych cen.
 

Artur Betcher

Offline

Teraz OK.
Chodziło właśnie o to żeby każdy mógł zamówić metoda jaka mu odpowiada bo jeden woli przez sklep internetowy, inny przez maila, jeszcze inny przez telefon a ostatni przez wiadomość prywatną na portalu.
Pozdrawiam i miłej zabawy z forum.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Slawomir T

Offline

Paweł dzięki za szybki kontaktOkok.Skorzystam z okazji i dołożę jeszcze kilka rzeczy .
 

Artur Betcher

Offline

W chwili obecnej pracuje nad podjęciem współpracy z kilkoma pracowniami Rodbuildingu oraz z trzema innymi podmiotami.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Regulamin Portalu Regulaminy portalu Sumowego 17 30 czerwca 2018 14:42
Zmiany na portalu Sprawy organizacyjne 329 18 marca 2015 20:21
Witam wszystkich użytkowników forum Powitalnia sumowa ;) 18 22 lipca 2014 10:21
Zapraszam na Zawody o Puchar Portalu "POKAŻ RYBE"! Hyde Park 17 23 marca 2014 12:53
Weryfikacja punktów i zniżki dla forumowiczów Sprawy organizacyjne 43 04 lipca 2013 15:15
Wygenerowano w sekund: 1.57
51,588,441 unikalne wizyty