Pontony TOKAREX | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Politycy wszędzie są tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki. Nikita Chruszczow


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Łodzie, pontony i inne środki pływające
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Pontony TOKAREX

zyzio

Offline

I o to mi chodziło,myślę,że to foto już rozwieje pytania dot pompowania,ciśnienia itd........Wielkie dzięki.
 

Artur Betcher

Offline

Kolibri widzę Usmiech Dobry sprzęt Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Adam Szeglowski

Offline

A ja wole taki transport ale już nad wodą

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/505ccf73da090_transport-jpeg.jpg
Adam Szeglowski
 

Piotr Bednarek

Offline

Tak kolibri dobry sprzęt też śmigam na kolibri model km 300 mogę polecić z czystym sumieniemUsmiech www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/505db1eadb008_img-2327.jpg
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

Karol Wachnicki

Offline

Mnie już łapy bolą od rzucania kamieniami,dlatego na przyszły sezon też zakupie sobie taki pontonik,i będę wywoził żywca w wielkim stylu Okok
 

Tomek Woloszyn

Offline

Ja też wybiorę KOLIBRI tylko czekam na grudniowe lub styczniowe wietrzenie magazynów UsmiechUsmiech
 

Hubert Chamczyk

Offline

Znalazłem fajny materiał na temat pontonów Kolibri Oczko

YouTube Video


Filmy wstawiamy w znaczniki youtube a nie jako linki!!!
Michał
No Kill
C&R
 

Mariusz Zdralek

Offline

Świetny filmik.
 

Marcin Szajda

Offline

Którejś nocy oglądałem ten film z prezentacji pontonów KOLIBRI, fajnie wyjaśnia sprawę zastosowania odpowiedniej podłogi. Okok
Ten film pozwolił mi wybrać odpowiednią wielkość pontonu dla siebie i rodzaj podłogi.
 

Adam Szeglowski

Offline

Tomasz Jacek Marek napisał(a):

Adam Szeglowski napisał(a):

A ja wole taki transport ale już nad wodą

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/505ccf73da090_transport-jpeg.jpg


Adam nie rozważałeś zakupu jakiejś barki...Oczko

Pozdrawiam
Tomek


Witaj Tomku
Na razie barka nie potrzebna, chodź tak myślę że cały majdan waży, ponton, silnik, aku i ja ważymy chyba ze 300kg. Może zakup tej barki nie był by głupiwysmiewacz
Pozdrawiam
Adam Szeglowski
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Pontony Proscan Marine. Łodzie, pontony i inne środki pływające 11 09 września 2019 01:47
Tanie pontony do wywożenia zestawów na suma Łodzie, pontony i inne środki pływające 56 10 września 2013 07:45
Z jakiego materialu sa robione pontony Zodiac Hyde Park 15 03 lipca 2013 22:40
Pontony Zodiac Łodzie, pontony i inne środki pływające 9 14 czerwca 2013 22:39
Pontony rosyjskie Łodzie, pontony i inne środki pływające 12 08 grudnia 2012 19:33
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,563,397 unikalne wizyty