Uwaga Oszust | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Mówcy powinni mieć na uwadze nie tylko to, by wyczerpać temat, ale także by nie wyczerpać słuchaczy. -Winston Churchill


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Znalezione w sieci
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Uwaga Oszust

Piotr Czaja

Offline

Cześć,
Co do spraw sądowych to zakładajcie również o świadome działanie na szkodę i wyłudzenie towaru czyli z góry powzięty zamiar. Jak zakładam sprawę klientowi co mnie wyj....ł na niezapłacone faktury to automatycznie dokładam mu 2-gą sprawę o świadome wyłudzenie i celowe działanie na moją szkodę. Zapomniałem jak to prawnie dokładnie nazywa się. Prawnicy w firmie za mnie to piszą. W każdym razie wchodzą już w to wyroki niemałe i napiszę tylko tyle, że 90% płatności zostało zapłaconych z odsetkami i wszelkimi innymi kosztami. To działa.
Jedynie na kogo nie działa to na naprawdę GRUBYCH RABUSIÓW co mają wsio w d...e i generalnie nie wiadomo gdzie ich szukać i skąd pieniądze ściągać. Powiem Wam, że nawet jak z tego co pobieżnie wyżej opisałem to nie warto odpuszczać, żeby każdy cwaniak wiedział, że nie będzie mu odpuszczone. Szlag mnie zalewa jak ktoś wisi mi 20tyś czy 40tyś zł, a są i tacy co dużo więcej...BA nawet niech nie zapłaci mi 200zł to są to pieniądze mojej rodziny na które ciężko wszyscy pracujemy i nie powiem potem dziecku, ŻE NIE PRÓBOWAŁEM, ŻE NIE WALCZYŁEM i rodzinny interes padł, bo ktoś mi za wykonaną pracę nie zapłacił.

Nie spamując dalej powiem, ŻEBY NIKOMU NIE BYŁO DAROWANE JAK WYCIĄGA RĘKĘ PO NIE SWOJE CZY TEŻ NIE PŁACI ZA NASZĄ WYKONANĄ PRACE!

Serdecznie pozdrawiam
Pitex
 

Artur Betcher

Offline

Robercie bardzo mi przykro że stało się tak a nie inaczej. Po rozmowie z Tobą od razu widzę że to cwaniaczek ale bez obaw gdyż masz wszystkie dowody i potwierdzenia ( trzymaj je bo nawet wyciągi z GG z maili i z PW trzymam w związku z moją sprawą a nie tylko potwierdzenia przelewów bo to ważne). Sądzę że sprawa się wyjaśni.
Proszę nie używać w temacie nazwisk ani bezpośrednich oskarżeń że ten i ten z nazwiska jest oszustem gdyż polskie prawo jest przedziwne. Szykuję się właśnie do opublikowania mojego przypadku i pisząc temat będę musiał tak sformułować stwierdzenia żeby samemu nie zostać pozwanym. Polskie prawo ukarze oczywiście kogoś kto nas próbował oszukać ale i chroni oszusta bo ten może nam za takiue stwierdzenia wytoczyć sprawę. Czytam cały czas artykuły na ten temat i zamiast napisać "oszukał mnie ten i ten" trzeba pisać " w związku z domniemaniem popełnienia oszustwa zmuszony jestem skierować sprawę na policję". Za pierwsze stwierdzenie można dostać karę finansową dotkliwszą niż kwota którą próbujemy odzyskać.

Niemniej jednak moja sprawa w ten czy inny sposób znajdzie i publiczny finał ( oczywiście zgodnie z obowiązującym prawem ) a i Ty Robercie powinieneś ją przedstawić szczegółowo żeby ostrzec innych. Jakby co to pomogę już po zgromadzeniu materiałów tak je przygotować żeby nic Tobie nie groziło.
Pozdrawiam.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert Fitzner

Offline

Dziękuje za dobre słowo , ale dziś dostałem mailem i zapewnienie że Pan X w poniedziałek wyśle mi echo i będzie wszystko w porządku.
Ale postaram się opisać w osobnym temacie całą sprawę bo może komuś się przyda dobra rada kumpla z forum.Jestem zbyt łatwowierny, a za to się płacie dużą cenę w życiu.
Nieraz tak jest że ujawniamy swoje dane i ktoś potrafi to wykorzystać
nie ma to jak mieć ,nick' na jakimś forum i brak jakiegokolwiek zdjęcia wtedy można hulać do woli na wszystkich i pisać bardzo nie miłe rzeczy.
Pozdrawiam ROBERT X Placze

Nie mam żadnego problemu do osób które używają nicków, bo w większości to ludziska ok,ale są wyjątki jak widać Oczko
 

Artur Betcher

Offline

Jednym z powodów wprowadzenia imienia i nazwiska zamiast nicka było właśnie to żeby ludzie przyzwyczaili się do wysokiego poziomu wypowiedzi ( nie twierdze przez to że ci co mają tylko nick takiego nie mają)
Drugi to że ludzi łatwiej do siebie zbliżyć.
Trzeci choć marginalny to jednak właśnie to że jeśli człowiek ma w awatarze swoją podobiznę i imię i nazwisko to nie jest typem oszusta.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz S

Offline

Niestety nie można nadmiernie ufać ludziom bo oni na pewno to wykorzystają, zawsze lepiej podchodzić z dystansem, szczególnie jeśli chodzi o pieniądze. Mam nadzieję Panowie, że sprawy się wyjaśnią, ewentualnie można zebrać na forum grupę windykacyjną beka
 

Slawomir T

Offline

Zawsze kupuję w sklepie stacjonarnym lub u kogoś z polecenia.W czasach transformacji pełno było darmozjadów i cwaniaczków żerujących na normalnych ludziach, mnie też chcieli skubnąć na towar 30 szt. okien robionych na zamówienie do budynku zabytkowego w Warszawie ,jeszcze chcieli żebym je zamontował.Po prostu trzeba mieć ograniczone zaufanie w interesach, towar z kasę.Łukasz z ta windykacja to dobry pomysł Okok tylko czy to dało by jakiś efekt.Gościowi gębę obijesz i sam będziesz ścigany nie on.
 

Slawek Ziolkowski

Offline

To są skutki II wojny , pozostali bohaterzy i mendy społeczne i te mendy kopulują się między sobą tworzą następne mendy z wyostrzonym genem cwaniactwa , darmozjadztwa .Jedynym skutecznym sposobem praktykowanym w niektórych środowiskach jest skrócenie racic.W niektórych krajach rozumieją że finansowo to i całe państwo można puścić z torbami i kary mają ostre nawet w stosunku do małych przekrętów ,ale nie u nas ,władni zostawili sobie furtkę na wypadek gdy będą musieli korzystać z genów po przodkach .Ja mam (miałem) inny dylemat,kupiłem na aukcji produkt 2 lata temu i się okazało że sprzedający wystawił produkty które na aukcji w naszym kraju są niedozwolone ,chyba jeszcze w trakcie aukcji konto jego zostało zablokowane i dane personalne dla mnie nie zostały ujawnione ,a mimo to on jakimś cudem wysłał kopertę i winien jestem dla niego 160 zł.
Z uszanowaniem Sławek.
 

Kazimierzp

Offline

Bardzo ładnie to opisałeś Sławku nawiązując do II wojny, tylko problem jest nie do zlikwidowania bo ster władzy w naszym kraju trzymają właśnie mendy, a największe autorytety moralne, okazuje się że Niemcy zwalniali z OBOZU W OŚWIĘCIMIU ZE WZGLĘDU NA STAN ZDROWIA /mój pradziadek ze swoim synem jakoś mieli zdrowie i tam zginęli/. Tak więc wzajemne ostrzeganie i napiętnowanie takich typów to jedyna walka z nimi, obicie facjaty nie wchodzi w rachubę bo menda to także cwaniak który potrafi się zamknąć w domu i dzwonić na policje i wtedy rewindykator zostaje ukarany za zakłócenie miru domowego czy jakoś tak, kolego to przerobił na własnej skórze, szczęście że policjantem interweniującym był jego znajomy.
 

jbkajdulka

Offline

Na internetowych oszustów trzeba uważać, a takie przypadki ujawniać i piętnować.
 

Mateusz Harezlak

Offline

Korzystając z okazji opiszę w skrócie mój przypadek. Kupiłem z aukcji allegro tani kołowrotek wartości 76,22 zł od sprzedawcy o inicjałach J.B. lub A.B. który na allegro sprzedaje pod nickiem "Fh[..]ss". Wpłaciłem pieniążki z góry przelewem na konto, czekałem na towar wiele dni żeby się dowiedzieć że "zaginął w transporcie". Sprzedawca poinformował mnie, że przeleje mi pieniążki bo nie ma już tych kołowrotków. Przez około 5 miesiecy upominałem się o zwrot pieniędzy po czym niedawno dostałem maila z załączonym potwierdzeniem przelewu, mimo to żadne pieniążki nie wpłynęły na moje konto, sprawdzałem kilkakrotnie saldo, historie transakcji i nie mam żadnych wpływów od sprzedawcy. Według niego sprawa jest zamknięta, bo niby wysłał pieniądze, a według mnie sprawa jest beznadziejna, bo nie wiem już jak je odzyskać Smutny
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Uwaga na nieuczciwe praktyki sklepu O Hyde Park 11 28 lutego 2020 17:12
Uwaga złodziej Forum ogólne o sumach 22 20 kwietnia 2017 15:20
Uwaga OSZUST! Forum ogólne o sumach 23 30 stycznia 2016 20:01
Uwaga na rękodzielników oszustów Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 26 15 marca 2015 16:39
Oszust sprzedawca !! Forum ogólne o sumach 16 27 października 2014 22:48
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,753,126 unikalne wizyty