Uwaga Oszust | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jest tylko jeden sposób nauki - poprzez działanie. -Paulo Coelho


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Znalezione w sieci
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Uwaga Oszust

Tomasz Kwek

Offline

Przykre ale gdzie on to wogóle trzymał w aucie czy w piwnicy?Taki sprzęt to moim zdaniem trzyma się w domu.
Tomaszek
 

Michal Gorski

Offline

Ciężko będzie ich złapać i udowodnić kradzież nawet jakby sprzęt trafił na któryś z polskich serwisów aukcyjnych. No chyba że właściciel jakoś wszystko oznaczył i może udowodnić że to jego.
Trzymam jednak kciuki i mam nadzieję że sprzęt wróci do właściciela jak najszybciej a złodzieje zostaną złapani i staną przed sądem.
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Wszystkich przestrzegam przed jakimikolwiek kontaktami z Karolem Pierschalskim ( właścicielem firmy Łódex) bo to najzwyklejszy kanciarz.

Mamy świadków na to że obiecał nam łodzie za wszystko co dla niego zrobiliśmy i najzwyczajniej w świecie nas oszukał.

Zwodził nas prawie 2 lata gdyż łodzie to obiecał prawie na samym początku naszej współpracy. Ciągle jednak coś było nie tak, a to szpital, a to nadmiar pracy, a to nie odpowiadał na żadne telefony miesiącami.
To że było coś nie tak wiedziałem ale myślałem że to tylko kwestia terminów i zawału pracy. To dlatego żeby to już sfinalizować zaproponowałem dodatkową reklamę jako sponsora Ebro Challenge.

Czarująco dziękował za wsparcie reklamowe przyznając że te dwie łodzie co dla forum miał dać to 1% tego co dzięki nam zyskał a oszukał nas i tak. Dołożył jeszcze relingi z kwasówki....
Nie dziesiątki a setki nieodebranych telefonów, ciągłe wymówki itp itd.
Doszło do sytuacji gdzie nie odbierał kilkadziesiąt telefonów a kilka minut po ostatnim nieodebranym chcąc nie chcąc zobaczył koło siebie Adama Gąsiora który dał mu swój telefon do ręki... Znów czarujący i przekonujący że wszystko jest OK.
"W życiu Artur bym was nie oszukał bo jak bym chciał to zrobić to już bym dawno temu mógł"

Hiena, inaczej takich nazwać nie można.

To dopiero początek, postaramy się żeby jak najwięcej ludzi dowiedziało się kim jest ten człowiek bo naprawdę masę dzięki nam zyskał i nas za to po prostu oszukał.
Mam nadzieję że i sami użytkownicy zaniosą to wszędzie gdzie się da bo oszustów trzeba piętnować.

Dziękuje też wszystkim uczestnikom Ebro Challenge że nie zrobili mi z tego powodu grandy i że zrozumieli że zostaliśmy oszukani.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Zrobiliśmy mu reklamę, to przyszedł teraz czas na antyreklamę. Artur co to dla Nas? Niech każdy, który działa na innych portalach wędkarskich wklei ostrzeżenie i zobaczymy jak mu będzie szła sprzedaż.
 

Artur Betcher

Offline

Grzesiu to prawda. Każdy powinien cegiełkę dołożyć i tyle. Zero tolerancji dla wszelkiej maści oszustów!!!
Mało to może przynieść bo jak zaczynaliśmy współpracę to w Google był daleko. Ja sprawiłem że w krótkim czasie dostał się na pierwsze miejsce w Google i przez to że ma tanio dostał masę hurtowych zleceń. Do niego już nawet nie idzie się dodzwonić i zamówić łódkę indywidualnie. To co miał dostać to wykorzystał na maxa.
Dla mnie najzwyklejsza hiena jakich niestety nie mało. Obym go jeszcze kiedyś spotkał.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

Hehe każdy szepnie słowo dalej i do roku zmieni branże. Chgba ,że po łódce każdemu przywiezie Oczko
 

Grzegorz Petryna

Offline

Teraz będzie wanny produkował, a nie łódki.
 

Marcin Blachnio

Offline

Przykra sprawa Panowie.
Wyjazd wyczekany od paru dobrych miesięcy a tu taki zonk.
Czytam Was codziennie ( ogólnie na fejsie - Artura posty ) i z przykrością muszę oznajmić że typ ma taką odwagę zrobić coś takiego.Miejmy nadzieję Artur że nie odpuścisz mu tego i koleś dostanie najgorszą karę jaka jest możliwa . Pozdrawiam.
 

Viking

Offline

Ojjj to nieładnie z gęby cholewę robić . Coś nie ma szczęścia forum do lodek a raczej do ich producentów.Szkoda chłopaków dla ktorych miały być one przeznaczone .
 

Marcin Skawinski

Offline

To chodzi o ta firmę co na stronie best-sonar ma ogłoszenia dotyczące sprzedaży łódek ???
Rybki
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Uwaga na nieuczciwe praktyki sklepu O Hyde Park 11 28 lutego 2020 17:12
Uwaga złodziej Forum ogólne o sumach 22 20 kwietnia 2017 15:20
Uwaga OSZUST! Forum ogólne o sumach 23 30 stycznia 2016 20:01
Uwaga na rękodzielników oszustów Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 26 15 marca 2015 16:39
Oszust sprzedawca !! Forum ogólne o sumach 16 27 października 2014 22:48
Wygenerowano w sekund: 1.68
51,580,178 unikalne wizyty