Reklama Google na stronie? Wasze opinie | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość. -Michal Anio


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Reklama Google na stronie? Wasze opinie

Robert Zakrzewski

Offline

Dokładnie jak można włączyć i wyłączyć jak będzie przeszkadzać to wyłączysz sobie po prostu
 

jbkajdulka

Offline

Ja mam obawy,czy strona nie straci swojego niepowtarzalnego i niezależnego
charakteru.Może mógłbyś rozważyć jeszcze raz naszą propozycję pomocy przy
finansowaniu forum.Ewentualnie spróbować dogadać się z hurtowniami lub
sklepami oferującymi sprzęt sumowy,które finansowałyby forum w zamian za reklamę.
 

Robert Fitzner

Offline

Witam, moim zdaniem to było już wiadomo od dawna że koszty będą coraz większe i sam nie dasz rady utrzymać finansowo forum .
Tak jak piszesz Artur inne formy finansowania dawno zostały przez Ciebie wyjaśnione czytelnie i zrozumiale Oczko

Jeśli te wyskakujące krzyżyki w reklamach nie będą uciekały przed moim kursorem , to jestem na TAK Okok

PS. Ale jeśli nie wypali z tymi reklamami to tak jak pisze NorimK
też się dokładam bo lubię to forum i poznałem bardzo fajnych ludzi Puchar

Pozdrawiam
 

Artur Betcher

Offline

Żadnych krzyżyków nigdy nie będzie bo nie o takie reklamy by chodziło, takich to ja sam bym nie dopuścił bo mnie krew zalewa jak na takie trafiam. Chodzi o stałe reklamy po bokach czy na dole bez żadnych wyskakujących gówien.
Boje się reklamowania sklepów konkretnych bo niejeden sklep ma zdziercze ceny i tego tu nie chcę.
Żadnych też składek nie będzie bo to już było omawiane i nie ma tragedii z tym utrzymaniem forum, myślę żeby sobie jedynie troszku pomóc.
Dalej nie wiem jak się do tego zabrać i czy w ogóle bo też sam mam dużo dylematów.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Testowo wrzucam reklamę Google na stronę żeby pomogła utrzymać choć w części portal.
Jeśli nie będzie się podobać to pisać i wywalimy
Nie będzie wyskakujących okienek.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

jbkajdulka

Offline

Myślę,że w takiej formie nie przeszkadza,ale jak by miało być tak,że klikam
w coś na forum,a tu mi wyskakuje reklama jak diabeł z pudełka,to odpada.
 

Artur Betcher

Offline

Nie ma nic bardziej wyprowadzającego z równowagi ( delikatnie i kulturalnie to ujmując Haha) jak coś co przerywa czytanie w formie wyskakującej reklamy albo czegoś czego nie da się zamknąć bo krzyżyk ucieka.
Takiego czegoś nie będzie jednak gdybyśmy wspólnie stwierdzili że te reklamy co teraz dajemy dla testu przeszkadzają to wywalimy i tyle.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Nie wiem czy nie powinienem tego dać do działu humor ale dziś otrzymałem pierwsze uznanie za reklamę Google

Szczegóły transakcji
Typ operacji:
UZNANIE OTRZYMANE ELIXIR
Dzienny numer transakcji:
1
Data księgowania:
2011-05-05
Data waluty:
2011-05-05
Z rachunku:
33103015080000000804203001
Bank zleceniodawcy:
BH Regionalne Centrum Rozliczeń
Olsztyn
Zleceniodawca:
GOOGLE IRELAND LTD
GORDON HOUSE
BARROW STREET
4 DUBLIN IRELAND
Na rachunek:
""""""""""""""""""""""""""
Odbiorca:
"""""""""""""""""""""
Kwota transakcji:
3,34 PLN
Kwota zaksięgowana:
3,34 PLN
Tytuł:
1095741305 GOOGLE ADSENSE 3907455401
Powrót do Listy Pobierz potwierdzenie


Niezły ubaw bo to wyrównanie za pół roku za reklamę przy jednym filmie na YT beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Arekp

Offline

Małe piwobeka
 

jbkajdulka

Offline

Transakcja stuleciabeka
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Plecionki sumowe (opinie) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 373 05 lutego 2019 21:51
Proszę o opinie Mikado Cat Territory 2+1 Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 2 20 listopada 2018 23:26
Jaki przypon na suma (wasze patenty) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 24 12 listopada 2018 09:03
Muzyka (Wasze kawałki) Hyde Park 511 21 lipca 2016 02:11
Wasze techniki spinningowe Spinning, Trolling za sumem 70 10 czerwca 2016 21:32
Wygenerowano w sekund: 1.67
51,657,901 unikalne wizyty