Reklama Google na stronie? Wasze opinie | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Pesymistą jest ten, kto przedwcześnie ujawnia prawdę. -Cyrano De Bergerac


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Reklama Google na stronie? Wasze opinie

Kazimierzp

Offline

Z forum krzystamy wszyscy, więc trudno żeby utrzymaniem obciążać Avallone, a co do reklam to chyba już wszyscy jesteśmy na codzień do nich przyzwyczajeni.
Myślę że wypowiedź kolegi Tabora jest bardzo sensowna.
 

norimk

Offline

Avallone napisał
Co o tym myślicie??
Proszę też nie oferować pomocy bo wiem że jest sporo ludzi dobrej woli na stronie ale ja tego nie chce i już kiedyś tą sprawę wyjaśnialiśmy, dziękuję więc wszystkim za chęci z góry i grzecznie odmawiam i pytam o same reklamy Google.


Szkoda że nie chcesz dać nam sobie pomóc, ale to już twój wybór. Z jednej strony w przyszłości nie będzie nieporozumień z tym związanych.
Jeśli chodzi o same reklamy to ja niestety mam mieszane uczucia, żeby ze strony nie zrobić dziadostwa. Może jest możliwość wzięcia takich reklam na próbę, i wtedy będzie widać na ile to zmieni funkcjonalność i wizualność strony. Ale to twoje forum i niestety decyzję będziesz musiał podjąć sam. Takie reklamy moim zdaniem niestety nie wpływają pozytywnie na stronę. Ale może nie będzie aż tak źle. Pozdr
 

Artur Betcher

Offline

Reklamy włączyć i wyłączyć to nie problem, ja potrzebuje poznać plusy i minusy tego a nie wiem do końca są jakie no i czy rzeczywiście zwróci się rocznie choć połowa serwera i kosztów utrzymania strony bo jeśli tak to było by to dobre. Mam też dużo wątpliwości.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Arekp

Offline

Nie raz może być śmiesznie, bo będziesz miał reklamy o odchudzaniu, pampersy, podpaski itp. Nikt nie będzie się pytał Ciebie, co zamierza zamieścić.
 

pietiabo

Offline

Dawaj @Avallone reklamy kasa jest kasa, są wszędzie tak że u nas nie zaszkodzi. I tak kupujesz co uważasz.
 

Artur Betcher

Offline

A może ktoś orientuje się w temacie jakie są tego plusy i minusy tak dokładniej się temu przyglądając?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Damian Poweska

Offline

Jeśli nie będą to co chwilę wyskakujące okienka reklam, że przeczytam post, wrócę do strony głównej i znów zamykam okienko to ok. Ale jeśli ma tak być to wole coś zapłacić za korzystanie z forum i mieć z tym spokój.
 

Radekm

Offline

viking-82 napisał(a):
Jeśli nie będą to co chwilę wyskakujące okienka reklam, że przeczytam post, wrócę do strony głównej i znów zamykam okienko to ok. Ale jeśli ma tak być to wole coś zapłacić za korzystanie z forum i mieć z tym spokój.


Myślę dokładnie tak samo. Mnie osobiście nic tak nie wpienia jak namolne reklamy.
Avallone wolę przesłać Ci kasę niż szukać krzyżyka by wyłączyć jakiś badziew.
Wystarczy że w telewizji reklamy przerywają filmem, a w parku jakieś dziwne wiekowe dęby zasłaniają kolorowy banner Usmiech

Ale dostosuję się do Twojej woli. Dla mnie jest to bez sensu byś fundował to przedsięwzięcie z własnej kieszeni .
 

Artur Betcher

Offline

Wyskakujących okienek nigdy bym nie zastosował bo mnie coś zalewa jak mi wyskakuje jakiś badziew.
Myślę tylko nad stałymi banerami podobnymi do naszych banerów.

Dalej szukam kogoś kto mi dokładnie objaśni plusy i minusy takiego czegoś.
Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Radekm

Offline

Avallone napisał(a):
Myślę tylko nad stałymi banerami podobnymi do naszych banerów.


Jeśli będzie wydzielone konkretne miejsce(chociażby pasek przez cały ekran) , w którym będzie się mielił jakiś banerek to Oki.W takiej formie nie powinny chyba nikomu przeszkadzać. Nie zastanawiaj się tylko rób.
Ja jestem ZA

Dalej szukam kogoś kto mi dokładnie objaśni plusy i minusy takiego czegoś.


A jakie mogą być minusy?
Jedyny to chyba wizualny - ale to byłby w przypadku wrzucenia na siłę bez Twojej zgody.
W tym momencie to czysty zysk - to raczej tylko plus.
Jedyne minusy mogą wystąpić z płaszczyzny prawnej lub umowy jaką spiszesz ( o ile można tu strzelić jakąś gafę)
Czyli wychodzi na to, że to czysta usługa...Ty wstawiasz, a oni Ci płacą
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Plecionki sumowe (opinie) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 373 05 lutego 2019 21:51
Proszę o opinie Mikado Cat Territory 2+1 Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 2 20 listopada 2018 23:26
Jaki przypon na suma (wasze patenty) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 24 12 listopada 2018 09:03
Muzyka (Wasze kawałki) Hyde Park 511 21 lipca 2016 02:11
Wasze techniki spinningowe Spinning, Trolling za sumem 70 10 czerwca 2016 21:32
Wygenerowano w sekund: 1.70
51,657,756 unikalne wizyty