Reklama Google na stronie? Wasze opinie | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zazdrość to cień miłości. Im większa miłość, tym dłuższy cień. -Magdalena Samozwaniec


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Reklama Google na stronie? Wasze opinie

Artur Betcher

Offline

Reklama Google na stronie? Wasze opinie

Forum istnieje już 11 miesięcy czyli prawie że rok.
Mamy coraz to większą oglądalność i już jakiś czas temu zmieniłem serwer na większy o większej przepustowości.
Co myślicie zatem o reklamach Google na stronie? Myślałem nad tym bo sam serwer i domena to 400zl i może jeszcze się to zwiększyć a do tego zmiany techniczne na stronie jak i inne więc razem pochłonęło to wszystko 1600zł w ciągu 11 miesięcy.
Większość zmian mamy za sobą tak że kolejny rok nie będzie taki kosztowny ale i tak słyszałem że instalacja reklam Google potrafiła by choć w części zwrócić koszta utrzymania portalu.
Co o tym myślicie??
Proszę też nie oferować pomocy bo wiem że jest sporo ludzi dobrej woli na stronie ale ja tego nie chce i już kiedyś tą sprawę wyjaśnialiśmy, dziękuję więc wszystkim za chęci z góry i grzecznie odmawiam i pytam o same reklamy Google.

Proszę o jak najwięcej wypowiedzi zarówno za jak i przeciw bo chciałbym mieć wiarygodny obraz tego pomimo faktu że jeszcze nie wiem jak się do tego zabrać.

Pozdrawiam Artur
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

kaziu144

Offline

Jeżeli miało by to zmniejszyć koszty utrzymania strony , to jak najbardzie Usmiech
 

Jarek Kucza

Offline

Ja się już od jakiegoś czasu zastanawiałem jak ta strona na siebie zarabia bo domyślam się że banery polecanych stron nie są opłacane przez nikogo. Więc według mnie już dawno powinna tu być jakaś rozsądna reklama, która zarobi na utrzymanie forum, dlatego reklamę google popieram w 100%
Maniek
 

jbkajdulka

Offline

Jakie firmy chciałbyś reklamować,Artur?
 

Robert Zakrzewski

Offline

A gdzie te reklamy Google miały by się ukazywać i czy by nie były uciążliwe ??
 

Artur Betcher

Offline

Reklamy Google to reklamy ogólne z tego co wiem i nie były by one uciążliwe bo tylko wtedy człowiek w nie klika kiedy go zainteresują. Na firmy nie ma się wpływu chyba ale wątpię żeby były rzeczy wędkarskie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert Zakrzewski

Offline

No chyba że tak to wiadomo że warto taką reklamę dać jak nie będzie przeszkadzać w użytkowaniu
 

Slawomir T

Offline

Wszystkie sprawy związane z utrzymaniem forum obciążają Ciebie Avallone,tak więc masz decydujący głos.To bardzo przyzwoite z Twojej strony że pytasz użytkowników.Jeśli to ma wpłynąć na zmniejszenie twoich obciążeń finansowych jestem za reklamą .Z uszanowaniem TS
 

garien

Offline

Zgadzam się z kolegą Taborem. Jestem za.
 

Jaroslaw Latocha

Offline

TABOR napisał(a):
Wszystkie sprawy związane z utrzymaniem forum obciążają Ciebie Avallone,tak więc masz decydujący głos.To bardzo przyzwoite z Twojej strony że pytasz użytkowników.Jeśli to ma wpłynąć na zmniejszenie twoich obciążeń finansowych jestem za reklamą .Z uszanowaniem TS

Nic dodac nic ujaćUsmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Plecionki sumowe (opinie) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 373 05 lutego 2019 21:51
Proszę o opinie Mikado Cat Territory 2+1 Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 2 20 listopada 2018 23:26
Jaki przypon na suma (wasze patenty) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 24 12 listopada 2018 09:03
Muzyka (Wasze kawałki) Hyde Park 511 21 lipca 2016 02:11
Wasze techniki spinningowe Spinning, Trolling za sumem 70 10 czerwca 2016 21:32
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,557,092 unikalne wizyty