Abstrakcyjnej prawdy nie ma. Prawda jest zawsze konkretna. -Włodzimierz Lenin
Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.
|
Wyjazd grupowy nad Ebro - Zjazd administracji Forum Sumowe
|
|
|
Offline |
Dodany dnia 09 maja 2013 21:41
|
|
Fusionista ![]() Opoczno Mój blog: kliknij! Postów: 3734 Data rejestracji: 06.11.11 |
Ja osobiście zaliczyłem dwa sumki, poznałem wielu wartościowych ludzi.![]() ![]()
Pozdrawiam Robert |
|
|
|
|
Offline |
Dodany dnia 09 maja 2013 21:42
|
|
Podglądacz ![]() Postów: 5 Data rejestracji: 09.05.13 |
Gratulacje super połowów. |
|
|
|
|
Offline |
Dodany dnia 09 maja 2013 21:47
|
|
Fusionista ![]() Przemyśl Mój blog: kliknij! Postów: 1321 Data rejestracji: 09.08.11 |
Pewnie męcząca taka impreza, ale ilość wrażeń i tak szerokie i fajne towarzystwo; super sprawa.![]() |
|
|
|
|
Offline |
Dodany dnia 08 września 2013 21:04
|
|
Support ![]() Paryż Mój blog: kliknij! Postów: 19314 Data rejestracji: 15.05.10 |
Rozpiska godzinowa w oparciu o przepisy unijne przejazdów jest ważna. Na majowy weekend tego roku wybrała się wycieczka z świętokrzyskiego do Paryża. Nocleg zaplanowali 100km od Paryża. Jako że mieli opóźnienie postanowili skrócić obowiązkowy postój z 9 do 6 godzin. Właściciel biura podróży jechał jako pasażer i tak nakazał swojemu kierowcy. 34km przed Paryżem na bramkach zwinęła ich rutynowa kontrola i sprawdzili tacho. Kosztowało to właściciela 2500euro płatne od ręki i nie było zmiłuj. Było paru którym nie podobało się od początku że w czasie jazdy był kategoryczny zakaz spożywania a ciekawe co by zrobili gdyby nam w marcu taka kontrola z dziećmi w autokarze się przytrafiła?? Pewnie wielkodusznie pokryli by kary...![]() Organizacja takiego czegoś to wyzwanie a nie przyjemność i trzeba bez względu na wszystko myśleć o całości grupy a nie zachciankach nielicznych ![]()
Metoda na suma Kołowrotek sumowy Wędka na suma Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM |
|
|
|
| Przejdź do forum: |