Spinning na suma (wędzisko) dla początkującego do 200zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kto chce jednym spojrzeniem ująć wiele równocześnie przedmiotów, ten żadnego z nich nie widzi wyraźnie -Kartezjusz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska spinningowe na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Spinning na suma (wędzisko) dla początkującego do 200zł

Majkel82

Offline

Witam. Jestem tu nowy i już potrzebuje Waszej pomocy w wyborze sprzętu dla początkującego. Potrzebuję wędziska jak i kołowrotka które będę używał na spinning jak i również wyrywkowo na trolling. Znalazłem dwie wędki, ale tu do Was pytanie czy mogą być http://allegro.pl/wedka-rhino-trolling-team-dive-master-15-25lb-2-85-i4470337588.html lub http://allegro.pl/wedka-cormoran-seacor-red-pilk-2-40m-40-125g-i4446405496.html a może coś tańszego http://allegro.pl/wedka-cormoran-blue-senso-pilk-2-70-m-40-150-g-i4476850538.html Kołowrotek to mnie jeden zainteresował chyba że macie lepsze propozycje http://allegro.pl/kolowrotek-dragon-rock-hd-fd840i-i4473018854.html Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc i podpowiedziUsmiech
 

Lukaszb

Offline

Ja bym wybrał CORMORAN SEACOR, ze względu na wagę, ciężko machać godzinami spiningiem ważącym prawie 400g, co do kołowrotka to w oddzielnym temacie masz poda fajne kręciołki w cenach 200-250zł
 

Majkel82

Offline

A ta by się też nadawała? http://allegro.pl/na-dorsza-cormoran-seacor-red-pilk-270-30-125g-i4439765487.html Jest cięższa o 45g ale za to jest dłuższa...
 

Lukaszb

Offline

Mało poręczny jest kij dłuższy od 2,4m na łódce, a nie będziesz chyba z lądu łowił wąsacza spiningiem?
 

Majkel82

Offline

Lukasz Bieniawski napisał(a):

Mało poręczny jest kij dłuższy od 2,4m na łódce, a nie będziesz chyba z lądu łowił wąsacza spiningiem?


Niby tak, ale chciałem go też wykorzystywać czasami na trolling i chyba dłuższy był by lepszy?
 

Konrad Bartosik

Offline

Weź sobie Shimano vegance 270 cm 50-100 kołowrotek Ryobi arctica 6000, pletka power pro 30 LB 275 metrów. Ja tym łowie i nie narzekam, 3-4 godziny spinningowa można wytrzymać i do trolowania tez nie nadaję. Pozdro
 

Artur Betcher

Offline

Ja na łódkę wolę 210cm ale kompromisem pomiędzy łódką a spinningiem z brzegu jest dla mnie 240cm.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Majkel82

Offline

Zdecydowałem się na CORMORAN SEACOR RED PILK 2.40m 40-125g, mam nadzieje, że będzie OK
 

marcin506

Offline

Jaki kijek byście polecili na spinning sumowy w cenie do 300 pln? Kilka dni temu zamówiłem wędkę DAM Mad Cat black spin 2.4 m ale jak się okazało nie jest już dostępna Smutny Znalazłem ją tylko na ebayu niemieckim a nigdy nic nie zamawiałem od sąsiadów.Głównie łowię z łódki czyli długość max. 2.4 m no i przy okazji kij służyłby do trolingu. Łowię na bugu, narwi i zalewie zegrzyńskim.
 

Jozefp

Offline

marcin506 napisał(a):

Jaki kijek byście polecili na spinning sumowy w cenie do 300 pln? Kilka dni temu zamówiłem wędkę DAM Mad Cat black spin 2.4 m ale jak się okazało nie jest już dostępna Smutny Znalazłem ją tylko na ebayu niemieckim a nigdy nic nie zamawiałem od sąsiadów.Głównie łowię z łódki czyli długość max. 2.4 m no i przy okazji kij służyłby do trolingu. Łowię na bugu, narwi i zalewie zegrzyńskim.


Ja mam ten kijek w wersji 3 metrowej, no i jak na razie nie mogę na niego narzekać Okok
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,672,348 unikalne wizyty