Wybór wędziska do połowów z brzegu | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Ojcowie zdolnych dzieci są gorącymi zwolennikami teorii dziedziczenia. Carlo Manzoni


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wybór wędziska do połowów z brzegu

Warciak84

Offline

Witam
Chcę kupić wędzisko do połowów stacjonarnych -łowię z brzegu na warcie w okolicach Poznania , do tej pory trafiały mi się kilku kilogramowe sumiki (poniżej wymiaru). Używam kija Mikado MLT Heavy Catfish 3,3m oraz Robinson Henon Boat Master (kij morski). Chcę dokupić drugi kij typowo sumowy-jeden z trzech poniżej:
- Sanger Uni Cat Destroyer PF 3,05 150-420
-Shimano Forcemaster Ax Catfish 3,3 150-500
- BLACK CAT PASSION PRO II 2,70m 300-600g

W ostateczności to: - Tritium Cat Fish Cast 3,3m 150-350g Robinson

Będę wdzięczny za pomocOkok
 

Mateuszw

Offline

Ja bym ci poleciał Mad Cata - Cast-Stick fajny kijek Usmiech
 

Warciak84

Offline

Ten Mad Cat prezentuje się całkiem ciekawie - teraz to już zupełnie nie mam pojęcia co wybrać - zastanawiam się czy aby Shimano to nie produkt za który po prostu przepłacę a Black Cat to usilnie promowana marka głownie pod suma która nie jest warta swojej ceny
 

Bartekp

Offline

Sprawdź Sanger Uni Cat Poker Face II 3.00m Usmiech Ja długo szukałem optymalnego kijka,,miałem też BC Freestyle i ten kijek mi najbardziej siada Usmiech Czuć na nim już metrówki,160 robi niezły kocioł a dwójeczka to nawet nie chce myśleć Usmiech Ogólnie w miare delikatny,z zapasem mocy,kompozyt no i slammer pasuje Usmiech
 

Michal Sip

Offline

A koniecznie uparłeś się na te kije ? Powiedz jaki masz górny pułap cenowy to coś znajdziemy dla ciebie . Ma być pod stałoszpulowca czy pod multik ?
 

Warciak84

Offline

Witam
Betoniarka już zamówiona - DAM Quick combat 10000 FD -mam nadzieję że dobrze wybrałem .
Kij przede wszystkim ma być solidny-najlepszy w pułapie do 350 zł.
Łowię na warcie póki co więc daleko rzucać nie muszę - w ubiegłym roku na pęk rosówek miałem przyłów w postaci leszcza 74cm.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc przy wyborze kija.
Jeśli ktoś miał styczność z kołowrotkiem który zamówiłem to proszę o info - zawsze mogę go nie odebrać od kuriera i kupić inny ale mam nadzieję że nie będzie zbyt duży
Pozdrawiam
 

Mateuszw

Offline

Ja Tobie nie pomogę bo jesteś przysłowiowym ******* Usmiech zamawiać z zamiarem nieodebrania.... żałosne Pozdrawia

Bez obraźliwych słów proszę nawet jeśli nam się wydaje że ktoś na nie zasługuje.
Admin
 

Warciak84

Offline

Witam
Betoniarka już zamówiona - DAM Quick combat 10000 FD -mam nadzieję że dobrze wybrałem .
Kij przede wszystkim ma być solidny-najlepszy w pułapie do 350 zł.
Łowię na warcie póki co więc daleko rzucać nie muszę - w ubiegłym roku na pęk rosówek miałem przyłów w postaci leszcza 74cm.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc przy wyborze kija.
Jeśli ktoś miał styczność z kołowrotkiem który zamówiłem to proszę o info - zawsze mogę go nie odebrać od kuriera i kupić inny ale mam nadzieję że nie będzie zbyt duży
Pozdrawiam
 

Warciak84

Offline

Nie oczekuję od Ciebie pomocy skoro tylko potrafisz napisać że "kijek jest fajny" - zwracam się do osób z doświadczeniem które potrafią doradzić a nie krytykować niem znając faktów. Nie wiesz na jakich zasadach zamówiłem kołowrotek więc nie komentuj - mam sprzedawcę z którym nigdy problemu nie miałem więc to nie problem dla niego że czegoś nie odbiorę raz na ruski rok
 

Warciak84

Offline

Marcinie - ponadto polecasz mi kij który dopiero co pewnie kupiłeś -http://www.****.pl/forum/viewthread.php?thread_id=1268 - nie dawno szukałeś i wiele osób Ci go odradziło a teraz go polecasz ... no comment

Cenzuruje automatycznie gwiazdkami dlatego że nie robimy reklamy sklepom z którymi nie współpracujemy. To nie jest jakiś problem, każdą rzecz można i bez linku opisać.
Pozdrawiam Admin.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Wybór kotwicy na rzekę Łodzie, pontony i inne środki pływające 1 21 listopada 2019 21:31
Wędzisko na suma do połowów stacjonarnych dla początkującego do 200zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 564 27 kwietnia 2019 16:26
Dobór kołowrotka do wędziska Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 7 24 stycznia 2018 02:48
Mętlik w głowie - wybór sprzętu. Wędziska spinningowe na suma 4 08 stycznia 2018 21:41
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,566,910 unikalne wizyty