Kołowrotki sumowe - dyskusja ogólna | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Minister nie powinien żalić się na gazety. Nie powinien ich nawet czytać. Powinien je pisać. Autor: Charles De Gaulle


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kołowrotki sumowe - dyskusja ogólna

Lulek

Offline

Ja posiadam dwie sztuki Tica Sportera SR4007 dokładnie taką jak ta z linku może nie są spinningowe ale w temacie Tica

Jedna miała nieprzyjemną przygodę.Podczas pierwszego wędkowania przy podniesieniu zestawu z dna puściła śruba mocująca rotor.Było to spowodowane bardzo słabym fabrycznym dokręceniem tej śruby.Teraz po dwóch sezonach kręcą tak samo jak na początku.Wyciągnęły kilka ledwo wymiarowych sumów i to wszystko.Jak dla mnie wyglądają solidnie.
 

Artur Betcher

Offline

Lulek załóż o nich temat i opisz nieco a jak masz fotkę to dorzuć to posprzątam w tym temacie i przeniosę do właściwego. Moje też posprzątam.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mariusz Blaszczyk

Offline

Witam
Panowie mam pytanie czy możecie mi polecić jakiś model kołowrotka z wolnym biegiem i czy wolny bieg w połowie suma to przydatna rzecz?
 

szuwarek

Offline

Witam! Mam pytanie jak chodzi o multiplikator. Jak się sprawdza ten sprzęt?
 

undertaker

Offline

Kołowrotek TB Phantom 8000
Cześć!
Chcę zakupić sobie kołowrotek na sumy i mam pytanie czy ten kołowrotek podany w temacie będzie się nadawał na suma w rzece?Łowić będę stacjonarnie.
Lub proszę polećcie mi kołowrotek do góra mówię góra bo złotówki już nie mam 350 zł.
Wolałbym kołowrotek zwykły ale w grę wchodzą multiplikatory.
 

jbkajdulka

Offline

Witaj,undertaker.Proponuję zacząć od powitalniUsmiech
 

Artur Betcher

Offline

Witaj.
Prawda jest taka że jak ktoś wchodzi na to forum i z marszu pyta o opinię to nie zauważyłem oznak zainteresowania takimi tematami. Bierze się to z tego że zazwyczaj wchodząc do czyjegoś domu mówimy dzień dobry ( ja mówię i większość chyba też) i jeśli ktoś tego nie robi to raczej nie wzbudza to sympatii użytkowników.
Oczywiście nie jest to nic złego i za to tu nie karamy ale po prostu osoby takie odpowiedzi najczęściej się nie doczekają Smutny
Co do kręciołka nie wypowiem się bo go nie znam a mój wywód ma służyć potomnym.
Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

undertaker

Offline

Przepraszam za moją ,,zachłanność''.
A teraz proszę pomóżcie mi.
Czy ten TB Phantom 8000 nada się na suma?
Lub jaki kołowrotek do 350 zł(ani złotówki więcej!)nadaje się na wąsacze? W ostatecznym wypadku może być multiplikator.
 

Artur Betcher

Offline

Nie napisałeś nic o jego parametrach.
Żadnego opisu nie dodałeś.
Jak już mówiłem nie znam go a z racji tego ze ogólnie piszesz temat cały przenoszę do dyskusji ogólnej.
Do tej ceny masz naprawdę już spory wybór.
Poczytaj tematy na forum odnośnie kołowrotków.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

undertaker

Offline

PHANTOM 8000 LC LONG CASTING- Niezastąpioną częścią każdego zestawu jest odpowiednio dobrany kołowrotek. Dlatego nasze kołowrotki to nowoczesna technologia, precyzja wykonania, super wytrzymałe materiały i zawansowane rozwiązania. Mocne przekładnie poradzą sobie z dużymi przeciążeniami, które występują podczas dzikich ?rajdów? dużych ryb. Przywiązujemy wielką uwagę do detali i wykończenia, a atrakcyjna szata graficzna dopełnia dzieła. PHANTOM 8000LC ? kołowrotek do dalekich rzutów z koniczną szpulą.

* Kołowrotek do dalekich rzutów i wysokości szpuli 45 mm
* Aluminiowa szpula do dalekich rzutów
* Bezpoślizgowa blokada obrotów wstecznych
* Wzmocniona przekładnia
* Wieczna sprężyna kabłąka
* Oscylacyjny posów szpuli dla perfekcyjnego ułożenia żyłki
* Lewo lub prawostronna rączka z miękkim uchwytem
* Rotor komputerowo wyważony
* Mocna grafitowa obudowa
* 12 łożysk kulkowych / 1 łożysko rolkowe
* Przełożenie 4,1:1
* Waga: 690g
* Pojemność szpuli: 0,28-700 / 0,30-650 / 0,32-560 / 0,35-485 / 0,38-420/ 0,40-360 m/mm
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Sprzedam 2 kołowrotki Van Staal VM 275 Sprzedam sprzęt wędkarski 1 25 marca 2021 17:36
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,573,963 unikalne wizyty