Kołowrotki sumowe - dyskusja ogólna | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Cudownym środkiem upiększającym jest codzienne uprawianie seksu. Autor: Shannen Doherty


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kołowrotki sumowe - dyskusja ogólna

fedors

Offline

Witam.
Jak znasz angielski to poczytaj:
thehulltruth.com/sportfishing-charters-forum/202860-fin-nor-spinners.html
A tu jest coś co mnie zszokowało, o czym Avallone wspominał.
Jeśli przekładnia jest wykonana z miękkiego aluminium, to dla mnie jest to porażka. PENN ma z fosforobrązu.
360tuna.com/forum/f60/fin-nor-ofs95-breaking-point-1107
Kołowrotek mi się naprawdę podoba wizualnie, ale chyba przy rybkach >20kg mógłby sprawić niemiłą niespodziankę, a w takim momencie nie ma nic gorszego, jak zawodny sprzęt.
Pozdrawiam,
fedors.
 

elpazo

Offline

A ja z uporem maniaka multiplikatory nawet te tańsza załatwiają sprawę !!! Elpazo
 

Lukaszs

Offline

Dzięki Max te zdjęcia mówią mi więcej niż słowa. Tak więc nowy sezon zaczniemy z młynkiem Rhino Black Cat 680 FDX i na inne już nie patrzę Usmiech ahoj
 

Slawomir T

Offline

Elpazo nie tylko łódka na tym forum nas łączy ale uzależnienie do multiplikatorów. Nawet tanie są bardzo mocne , jeśli ktoś już zaczął rzucać to nie ma lepszych maszynek na sumy. Mam na razie trzy i to musi mi wystarczyć .Z uszanowaniem TS
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Tabor a co masz za multiki, do spinningu czy do łapania stacjonarnego...
 

Slawomir T

Offline

Max moje multiki; Okuma Magda Pro, Okuma chyba Clasik, Schimano B-Mag 1000 Bantam do lekkiego spiningu i pod lód. Z uszanowaniem TS
 

Pawel Biel

Offline

No więc taki ten kołowrotek:

Mikado Raptor XA

www.forumsumowe.pl/images/m_mikado-raptor-xa.jpg

Spora ilość łożysk jak za tą cenę bo aż 9 no i pomyślałem że skoro na suma to powinno się sporo plecionki mieścić ale jak coś to będzie na żywca tylko nie wiem czy wtedy plecionkę dawać czy wystarczy żyłka? Kołowrotek przyjemny ale się obawiam że po godzinie spinningu ręka by odpadła no i przy wędce śmiesznie wygląda.
 

Artur Betcher

Offline

Zdjęcie już jest, brak parametrów dokładnych ale to nie problem, teraz by się przydał temat na jego temat Usmiech Lubie kiedy informacje są ładnie poukładane.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Model 12000 to prawdziwy Raptor... mieści już 340m żyłki 0,50mm.
 

Pawel Biel

Offline

Dziękuje serdecznie za uporządkowanie mojego chaotycznego wpisu Usmiech a co do kołowrotka to faktycznie jest duży i myślę że spinningując mógłbym nie wytrzymać zbyt długo więc bedzie jako ładny dodatek to wędeczki stacjonarnej.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Sprzedam 2 kołowrotki Van Staal VM 275 Sprzedam sprzęt wędkarski 1 25 marca 2021 17:36
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.53
51,577,128 unikalne wizyty