STOP reklamowaniu prasy wędkarskiej | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Człowiek nie ma przyjaciół, przyjaciół ma tylko powodzenie. Napoleon


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 4 gość(ci)

 
STOP reklamowaniu prasy wędkarskiej

Marcin Bullmann

Offline

To w takim razie nie powinno się rozmawiać o niczym innym co nie jest związane z firmami które sponsorują portal. Żadne inne nazwy marek sprzętu, marek samochodów, linków do stron informacyjnych, wiadomości itp. Przecież tego tutaj jest nie mało. Co chwilę wstawiane są linki do stron na których są wiadomości z polski czy z regionu i kręcona jest beka z tego co tam napisane. Co te strony wnoszą do tego portalu?? Dlaczego Arturze uczepiłeś się czasopism wędkarskich? Czy firmy o których można rozmawiać płacą tylko na utrzymanie portalu?? Nie pisz o zniżkach bo to i tak jest w znikomym stopniu wykorzystywane przez forumowiczów a i ograniczone tylko dla tych co spełniają warunki częstego pisania.
 

Artur Betcher

Offline

Ty chyba całego tematu nie przeczytałeś.
My jak reklamujemy czasopisma wędkarskie bezpośrednio i pośrednio dbając o ich wizerunek i zapamiętywalność tytułów darmowo to jest OK.
Jak coś chcemy od nich to trzeba bulić.
Tu nie widzę logiki.
Ja patrzę z punktu widzenia właściciela portalu i on jest inny od punktu widzenia usera. Już sam fakt że inni administratorzy w częściowym lub pełnym stopniu zgadzają się z tym coś mówi.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Marcin Bullmann

Offline

Przeczytałem. Ale to jest środowisko i tematy wędkarskie i nie da się rozmawiać nie przytaczając danych marek, firm czy artykułów. Nie odpowiedziałeś na moje zadane pytania.
 

Michal Wilk

Offline

Marcinie widzę że masz podobne podejście jak ja na początku. Ale z czasem to wszystko sobie przemyślałem i Artut ma rację w.yym co robi. To prasa powinna dbać o fora a nie na odwrót. Co do zniżek. No chyba jasne że nie dostanie się zniżki za to że jesteś. To tak jakbyś chciał dostawać wynagrodzenie za samo przychodzenie do pracy. No niestety trzeba sobie na to zapracować.
 

Artur Betcher

Offline

Mało marek mamy w jakimkolwiek sposób wycenzurowane.
Głownie dotyczy to sklepów z którymi nie współpracujemy i ich marek czyli tych które u nich tylko można dostać.
Na każdym forum w necie są jakieś rzeczy cenzurowane a linki usuwane. Nie jesteśmy tu wcale jacyś wyjątkowi.
Nie wprowadzamy globalnego embarga na wszystki9e firmy z nami nie współpracujące jeśli chodzi o nazwy gdyż to nie jest możliwe a userzy stracili by możliwość dowiedzenia się czegoś o danym sprzęcie.
Te parę marek na cenzurowanym nic nie zmienia. Porównanie więc takie prasy wędkarskiej do nich jest mało trafione.
Bez tytułów prasy forum nic nie traci, bez możliwości dyskusji o markach upada.

Jeśli nie widzicie tu żadnej korzyści z współpracy naszego portalu z jakąś gazetą to naprawdę jesteście krótkowzroczni.
Temat ten to nie rozpoczęcie krucjaty, to zachęta do zmiany stanowiska właścicieli gazet.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Rafal Trajdos

Offline

O masz, dobre jaja. Nie wiem czy da się to ominą, przecież stale (nieświadomie) reklamujemy inne marki/firmy. Większość tematów jest nabite takimi informacjami.
 

Marcin Bullmann

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Mało marek mamy w jakimkolwiek sposób wycenzurowane.
Głownie dotyczy to sklepów z którymi nie współpracujemy i ich marek czyli tych które u nich tylko można dostać.
Na każdym forum w necie są jakieś rzeczy cenzurowane a linki usuwane. Nie jesteśmy tu wcale jacyś wyjątkowi.
Nie wprowadzamy globalnego embarga na wszystki9e firmy z nami nie współpracujące jeśli chodzi o nazwy gdyż to nie jest możliwe a userzy stracili by możliwość dowiedzenia się czegoś o danym sprzęcie.
Te parę marek na cenzurowanym nic nie zmienia. Porównanie więc takie prasy wędkarskiej do nich jest mało trafione.
Bez tytułów prasy forum nic nie traci, bez możliwości dyskusji o markach upada.

Jeśli nie widzicie tu żadnej korzyści z współpracy naszego portalu z jakąś gazetą to naprawdę jesteście krótkowzroczni.
Temat ten to nie rozpoczęcie krucjaty, to zachęta do zmiany stanowiska właścicieli gazet.


Przecież nie można wstawić zdjęcia czy linku gdzie jest nazwa lub logo na sprzęcie firm obcych. To wygląda, na początek tworzenia zamkniętego kręgu firm i użytkowników którzy nie mogą używać nazw firm obcych czyli temat tabu będzie istniał coraz mocniej zaznaczany. A próbowałeś rozmawiać z gazetami aby wprowadzić je owicjalnie do dyskusji na forum. Odpowiesz na pytania wcześniejsze?? Szczerze? Czy nie chcesz pisać o tym?
 

Artur Betcher

Offline

Oczywiście ze rozmawiam z gazetami, nawet na targach rozmawiałem z jednym z właścicieli.
Szczegóły jednak będziemy znali dopiero za jakiś czas.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Marcin Bullmann

Offline

Widzę że odpowiadasz tylko na te pytania które są wygodne a te mniej wygodne omijasz. Nie wiadomo o co chodzi. A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Jak ludzie mają myśleć o Tobie skoro migasz się od odpowiedzi jak polityk.
 

Artur Betcher

Offline

Posłuchaj Marcin.
Odpowiadam na pytania dotyczące tego właśnie tematu.
Jeśli temat dotyczy reklamy gazet to wszystkie wyczerpujące odpowiedzi dostałeś choć nie jestem akurat tobie żadnych odpowiedzi winien. Jak to ty będziesz utrzymywał ten portal z własnej kieszeni to będziesz wtedy tym decyzyjnym.
Po twoich mało grzecznych pw do mnie kiedy usunąłem ci linka do petycji nie byłem też żadnych odpowiedzi ci winien.
O czym nie wiesz i nie musisz z właścicielem tej gazety już kilka razy od tego czasu rozmawiałem i żadnych żali nie ma.

Jak masz jakieś pytanie niezwiązane z zakazem reklamy gazet wędkarskich to możesz napisać w innym temacie.
Z palca jednak wysysanie że chodzi o kasę i sugerowanie że się migam jest dosyć chamowate ( jak i twoje do mnie pretensjonalne pw w sprawie petycji.)

Tylko z jednym co piszesz się po części zgadzam, zagranie to jest polityczne.
Ma jednak znaczenie dla nas wszystkich w pozytywnym tego wymiarze.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Stop legalnym kłusolom Hyde Park 17 12 marca 2016 00:20
Petycja o wprowadzenie jednej opłaty wędkarskiej na całą Polskę PZW Federation Peche i inne organizmy 13 06 grudnia 2014 00:10
Petycja o wprowadzenie jednej opłaty wędkarskiej na całą Polskę Hyde Park 21 15 września 2014 17:46
Łowienie w Hiszpanii - opis bazy wędkarskiej nad rzeką Ebro Forum ogólne o sumach 41 15 lutego 2014 22:58
Tragiczny finał wyprawy wędkarskiej. Mężczyzna nie żyje Hyde Park 3 05 marca 2013 12:21
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,584,196 unikalne wizyty