STOP reklamowaniu prasy wędkarskiej | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 2 gość(ci)

 
STOP reklamowaniu prasy wędkarskiej

Artur Betcher

Offline

Oczywiście najwięcej będą krzyczeć ludzie nie mający z gazetą nic wspólnego ale za to koledzy redaktorów którzy dla nich piszą Usmiech
Ja jednak nie poddaje tematu pod głosowanie choć każdy swoją opinię może wyrazić. Ja to wprowadzam w życie a już w tej chwili wszystkie linki do portali obsługujących gazety wędkarskie ( a było ich sporo ) są usuwane.
W ogóle nie rozumiem na innych portalach sprzeciwu ich userów skoro to nie oni z własnej kieszeni portal dany utrzymują, taka to hipokryzja....
Poza tym w chwili nawiązaniu jakiejkolwiek współpracy barterowej z jakąś gazetą problem znika po obu stronach więc nie wiem o czym tu dyskutować Okok
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

mpruszek

Offline

.... o matko - cenzura w internecie. Jednak komuna żyje i ma się dobrze Usmiech
...
 

Artur Betcher

Offline

Jaki znawca... Haha
Jak takiś mądry to poproś żeby każdemu portalowi który ich reklamuje i przez to wspiera ich biznesy przeznaczyli pół strony to ciekawe czy nie wy cenzurują. Coś wtedy równie "mądrego " napiszesz na temat cenzury?? Oczko

Zresztą to już trzeci raz kiedy nam ostatnio szpilę przy każdej okazji wbijasz to znajdź mniej "komunistyczne" strony...
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Wisniewski Michal

Offline

mpruszek napisał(a):

.... o matko - cenzura w internecie. Jednak komuna żyje i ma się dobrze Usmiech


A to za komuny był internet? kurcze, gowniarz jestem, nie pamiętam...
 

Artur Betcher

Offline

Na FB na moim profilu już się odezwał jeden z "redaktorów" i próbuje wmawiać jaki to ogrom wiedzy redaktorzy wnoszą na fora wędkarskie w tym na FS beka Jak to budują te fora beka Jak jutro odejdą i jaka czystka tu nastanie beka
Nie chce tylko się ujawnić i pokazać jak wiele poradników związanych z sumem napisał tutaj beka
Panowie od jutra mamy przechlapane grin
Nie wiem czy nie przekopiować tego i nie dać do tematu z humorem beka

Edit.
Nie wytrzymałem i muszę tą dyskusję tu przenieść grin

Doszło do tego że zaczął wmawiać że sam usunął całą swoją twórczość stąd godzinę temu grin
Jeśli to jest poziom redaktorów gazet wędkarskich to my powinniśmy New York Taimsa wydawać jako forum bo jesteśmy znacznie wiarygodniejsi Haha Haha Haha

forumsumowe.pl/h/fshzw_pawel1_1a9c5.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_pawel2_4e1a9.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_pawel3_37823.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_pawel4_0334d.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_pawel5_9374e.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_pawel6_89e71.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_pawel8_fdacb.jpg

Oczywiście nie kryje się na swoim profilu jakiej jest redaktorem gazety więc tym całym stekiem kłamstw i im wstyd przynosi Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robertrs

Offline

Ciekawy kolo. Trzy sprawy chciałem poruszyć bo widać moc jest z nim:
1) Usunął coś czego nie było Usmiech
2) Usunął nieusuwalne Usmiech
3) Chce za to kasę Usmiech
To tak jak potrójnie, publicznie i dożywotnio zrobić z siebie idiotę Usmiech
 

Filipka

Offline

Podobnie myślałem jak to rano czytałem. Kolesia otumanił strach i bredzi hehe
 

Artur Betcher

Offline

To nie ktoś kto jest zatrudniony w redakcji na stałe tylko ktoś kto pisze okazjonalnie sprzedając swoje teksty.
Ktoś zatrudniony za stale w redakcji podpisywał by się swoim nazwiskiem i aż takiego idiotę by z siebie publicznie nie zrobił.
Znam paru redaktorów i każdy z nich prezentuje jakiś tam poziom a akurat tego nie idzie się tutaj doszukać.
Ten widząc że zrobił z siebie idiotę zmienił nicka żeby skierować podejrzenia na inną gazetę niż z którą stale współpracuje.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Piotr K

Offline

Proponuję tylko nie popadać w przesadę.
Jeśli któryś z redaktorów złowi rekordowego suma, to trzeba o tym napisać. Wtedy nie będzie ważne, że jego nazwisko jest kojarzone z tytułem gazety. Liczył się będzie fakt o znaczeniu ogólnopolskim.
 

Artur Betcher

Offline

A ja mam inne podejście.
Jako forum bez tej informacji na nim żyć możemy i nic absolutnie nie tracimy.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Stop legalnym kłusolom Hyde Park 17 12 marca 2016 00:20
Petycja o wprowadzenie jednej opłaty wędkarskiej na całą Polskę PZW Federation Peche i inne organizmy 13 06 grudnia 2014 00:10
Petycja o wprowadzenie jednej opłaty wędkarskiej na całą Polskę Hyde Park 21 15 września 2014 17:46
Łowienie w Hiszpanii - opis bazy wędkarskiej nad rzeką Ebro Forum ogólne o sumach 41 15 lutego 2014 22:58
Tragiczny finał wyprawy wędkarskiej. Mężczyzna nie żyje Hyde Park 3 05 marca 2013 12:21
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,584,181 unikalne wizyty