Lista uprawnionych do zniżek w zamian za reklamę na forum | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie. Ale chociaż sam mógłby wykopać swój własny grób, musi mieć kogoś, kto go pochowa. - James Joyce"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Lista uprawnionych do zniżek w zamian za reklamę na forum

Wisniewski Michal

Offline

Tu nie ma co gadać, sprawa jest prosta, tniesz kupony i tyle Usmiech Kto chce tu być dla forum to zrozumie....
 

Robert Pytka

Offline

Chodziło mi bardziej o pomysł ( czyli seria filmików promujących wypuszczanie ryb- tytuły kulinarne - inne pozycjonowanie itd. ) To świadczy o poziomie forum - dla mnie świetnie to wyszło i wiem że jest to rozpoznawalne na YT . To jest właśnie jakość forum .
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

A może tak 400 pkt na dzień dobry
 

Marcin Bullmann

Offline

Witam. Tak do końca nie wiadomo o co tu chodzi.Sklepy w których upoważnieni mają zniżki wcale nie mają bogatej oferty i skupiają się na tylko na paru firmach. Ja zniżki mam i nigdy ale to nigdy z nich nie skorzystałem ale nie dlatego, że mam dość kasy i mi nie zależy na rabacie, nie w tych sklepach po prostu nie wiele jest.. Uważam, że te zmiany na pewno nie będą zapraszać ludzi do tego portalu i aktywności na nim a powinny, forum i tak już jest mocno ocenzurowane . Kilkaset postów na forum to sporo dla ludzi z wiedzą ale wahających się czy się odezwać a czasami nie mających czasu. Czy te działania nie zamkną forum dla tylko pewnej grupki osób którzy sporo czasu spędzają przed komputerem??????????
 

Artur Betcher

Offline

Nie rozumiem co to znaczy zamkną forum przed kimś??
Przecież cały czas jest otwarte i mogą korzystać z wiedzy w nim zawartej bezpłatnie. Nie muszą się zrzucać na domenę, serwer, technika, reklamy itp.
Coś pominąłem??
Na wielu forach w którymś tam rogu widnieje na czerwono info o dotacji a sama administracja zamiast dać coś ludziom za wszelkie reklamy czesze żywą gotówkę do kieszeni żeby zwróciły się koszta i te fora nie są zamknięte a nasze coś zamknie??
Macie jakieś dziwne pojmowanie rzeczywistości bo nie dość że już dostajecie bez tych zniżek bardzo dużo to jeszcze rozumiem z urzędu wszystkim się wszystko należy??
To jest właśnie kolejny absurd w Polsce, ta udawana martyrologia narodowa z postawą roszczeniową.
Ja jestem chyba jakiś dziwny bo zawsze się cieszę z tego co mam.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Artur tak jeszcze byś mógł aktywnym pensje płacić, za to, że siedzą na Forum. Myślę, że tak po 3 tyś na rękę wystarczy. Haha
Może by było mniej narzekania.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Marcin Bullmann napisał(a):

Witam. Tak do końca nie wiadomo o co tu chodzi.Sklepy w których upoważnieni mają zniżki wcale nie mają bogatej oferty i skupiają się na tylko na paru firmach. Ja zniżki mam i nigdy ale to nigdy z nich nie skorzystałem ale nie dlatego, że mam dość kasy i mi nie zależy na rabacie, nie w tych sklepach po prostu nie wiele jest.. Uważam, że te zmiany na pewno nie będą zapraszać ludzi do tego portalu i aktywności na nim a powinny, forum i tak już jest mocno ocenzurowane . Kilkaset postów na forum to sporo dla ludzi z wiedzą ale wahających się czy się odezwać a czasami nie mających czasu. Czy te działania nie zamkną forum dla tylko pewnej grupki osób którzy sporo czasu spędzają przed komputerem??????????


Nie bardzo rozumiem o jakiej cenzurze piszesz ja tu z taką się nie potkałem, a to że ktoś nie ma czasu wcale nie jest żadną przeszkodą ,Nono nie ma tu limitu odwiedzin, każdy tu zagląda kiedy mu pasuje , i nie jest to żaden obowiązek jeśli sam coś biorę z tego forum - dobrzy ludzie podpowiedzą i nuczą ,to dlaczegoż ja bym miał się wahać jeśli ktoś pyta a ja wiem ? to odpowiadam staram się oddać to co otrzymałem i wcale nie musi być to wiedza związana z połowem suma, jest tu całe mnóstwo tematów i uważam ze jeśli ktoś chce zawsze coś może dać i być na tyle aktywnym by zdobyć wymaganą ilość punktów, moim zdaniem forum nie jest tylko po to by pogłębiać wiedzę na temat króla wód, dla mnie jest to miejsce gdzie mam wielu kolegów i przyjaciół i zawsze wiem że miło tu spędzę czas, wiem też że są tu ludzie na których mogę zawsze liczyć i jestem im za to bardzo wdzięczny ,staram się nie wymagać a dawać jeśli tylko potrafię
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Artur Betcher

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Artur tak jeszcze byś mógł aktywnym pensje płacić, za to, że siedzą na Forum. Myślę, że tak po 3 tyś na rękę wystarczy. Haha
Może by było mniej narzekania.


Ty to jesteś mózg Grzesiu Haha
Że ja na to nie wpadłem beka
Jeśli moją pensję elektryka przeznaczę całą na to, to już będę mógł zatrudnić dwóch "aktywnych użytkowników" beka

Grzesiu i Ty i ja wiemy że ludzie zapominają jak wiele może dać forum bez konkursów, bez zniżek, bez materialnych bonusów a i nawet bez rzetelnej wiedzy. Tu mamy to wszystko i jeszcze źle Yyyyy
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Pamiętaj, że jak będziesz dzielił pensją, to chcę się załapać. Haha
 

Artur Betcher

Offline

No to jeszcze tylko dla drugiego stałego zostało a podejrzewam że chętnych tysiące beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Poprawna pisownia na forum Poradniki użytkownika 75 23 sierpnia 2020 18:54
Błędy na forum. Sprawy organizacyjne 213 31 października 2018 16:55
Zaprzyjaźniony z forum sklep Hyde Park 13 02 czerwca 2017 04:44
Koszulki Naszego Forum (ZAMÓWIENIA) Sprawy organizacyjne 396 26 lutego 2017 16:33
Koszulki Forum Sumowe 2013 zamówienia Sprawy organizacyjne 254 30 sierpnia 2016 12:29
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,760,935 unikalne wizyty