Lista uprawnionych do zniżek w zamian za reklamę na forum | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dawniej młodzi mężczyźni szukali sobie żon. Teraz wyszukują sobie teściów. Diana Webster.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Lista uprawnionych do zniżek w zamian za reklamę na forum

Lukaszb

Offline

To jak będziemy iść tropem wykluczania poszczególnych tematów, to doprowadzimy poniekąd do tego, że niektóre tematy będą umierać bo nikt nie będzie pisał bo nie dostanie za to pkt. Nie doprowadzajmy do chorych sytuacji, że z wykazem będziemy patrzeć gdzie pisać posty, żeby mieć pkt, które z kolei dadzą zniżki. Forum wg mnie straciłoby na tym.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Kasowanie punktów co rok moim zdaniem nie jest dobrym pomysłem, bo ktoś nawet bardzo aktywny zechce zrobić zakup 20 stycznia czy w lutym i lipaPlacze brak mu punktów, a nabijanie postów na siłe bo niedługo muszę coś kupić tylko poto by nazbierać punktów jest bezcelowe, mam taką propozycję,kasujemy punkty ludzią którzy od dłuższego czasu nie udzielają się na forum ,ci co pozostają ze swoimi punktami to tylko ci aktywniOkok ale sposób naliczania punktów proponuję taki, np. z ostatnich trzech miesięcy punkty liczymy jako 1 za 1 z ostatnich 3 miesięcy przed poprzednimi liczymy punkty jako 1 za 0,5 punkta a starsze po załóżmy 0,25 punkta, i ustalić ilość punktów tak by tylko aktywni forumowicze mogli nabywać zniżki bo tak na prawdę gro ludzi przychodzi do nas dowiaduje się jak zrobić zestaw sumowy i gdzie postawić i znikają, a forum które nie jest budowane, nie rozwija sie stoi w miejscu zarazem sie cofając
okresy jak i ilości mozna zmienic podałem to tylko jako przykład ale sama zasada wydaje mi sie być sprawiedliwa i sęsownaOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Babinski Damian

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Kasowanie punktów co rok moim zdaniem nie jest dobrym pomysłem, bo ktoś nawet bardzo aktywny zechce zrobić zakup 20 stycznia czy w lutym i lipa;

Nie zrozumiałeś Usmiech
Dajmy na to w roku 2014 nabiłeś te 200-300 postów to na cały 2015 rok masz rabat. W 2015 znów nabijesz 200-300 postów, masz rabat na cały 2016 ale w 2016 nie nabijesz tych postów więc w 2017 rabatu już nie masz. Usmiech
.
 

Dariusz Kucharski

Offline

No ok , ale czy to nie będzie działało tak: nabiłem 200-300 postów mam już zniżki i mam spokój mogę sie nie udzielać, a ten sposób proponowany prze zemnie na takie coś nie zezwala
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Artur Betcher

Offline

I tak najprawdopodobniej będzie ze wszyscy którzy w tym roku nie nazbierali określonej liczby punktów stracą zniżki na 2015r z dniem 31 grudnia. Nie wiem też czy akurat powitalnie będzie się do tego wliczać bo faktycznie to trochę dziwne zapracować na zniżki życzeniami urodzinowymi i przywitaniami. Jeśli chodzi o Dziś na rybach to nie ma tematu gdyż to ważny temat na forum a jeśli chodzi o kupione dzisiaj to na pewno nie będzie się to wliczać bo dla mnie ten temat nie wnosi jakiejś wiedzy.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukaszb

Offline

To wszystkie tematy poza wędkarskie również? Typu: humor itd...
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Zawsze można zrobić, że w taki działach jak Hyde Park czy Powitalnia za post będzie na przykład 0.25 pkt Okok
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Robert Pytka

Offline

Jeżeli chcecie takich zmian to zastanówcie się nad 3 sprawami
1. Nie powinno się robić takich zmian w tak szybkim czasie - z końcem tego roku- jeżeli już to z końcem 2015 . Dlatego że może któryś z użytkowników zaplanował zakupy z początkiem roku i jest postawiony pod ścianą- to jest przykre .
2. Pamiętajcie że chcecie wykasować ludzi którzy wnieśli wiele w budowę tego forum . Docenić należy że poświęcili czas w aktywność - może interesownie ale wnieśli .
3. Żeby to przypadkiem nie obróciło się przeciwko forum . Forum jest miejscem dużej ilości wiedzy dla użytkowników . Sztuczne pompowanie ilości postów nie jest wskazane . Jeżeli 40 - 50 osób zacznie pisać " dla sztuki " to odnajdywanie istotnych informacji będzie trwało godzinami - już trwa . Raczej po ostatnich zmianach nie widać poprawy przejrzystości forum - wręcz odwrotnie .

Ja rozumiem że pewnie chodzi tu o sprawy między forum a sklepami ale dlaczego naszym kosztem . Skupcie się na jakości a nie na ilości - 300 pkt ?????. Może fajny artykuł lub news powinien wystarczyć .
 

Lukaszb

Offline

Robert Pytka napisał(a):

Jeżeli chcecie takich zmian to zastanówcie się nad 3 sprawami
1. Nie powinno się robić takich zmian w tak szybkim czasie - z końcem tego roku- jeżeli już to z końcem 2015 . Dlatego że może któryś z użytkowników zaplanował zakupy z początkiem roku i jest postawiony pod ścianą- to jest przykre .
2. Pamiętajcie że chcecie wykasować ludzi którzy wnieśli wiele w budowę tego forum . Docenić należy że poświęcili czas w aktywność - może interesownie ale wnieśli .
3. Żeby to przypadkiem nie obróciło się przeciwko forum . Forum jest miejscem dużej ilości wiedzy dla użytkowników . Sztuczne pompowanie ilości postów nie jest wskazane . Jeżeli 40 - 50 osób zacznie pisać " dla sztuki " to odnajdywanie istotnych informacji będzie trwało godzinami - już trwa . Raczej po ostatnich zmianach nie widać poprawy przejrzystości forum - wręcz odwrotnie .

Ja rozumiem że pewnie chodzi tu o sprawy między forum a sklepami ale dlaczego naszym kosztem . Skupcie się na jakości a nie na ilości - 300 pkt ?????. Może fajny artykuł lub news powinien wystarczyć .


Ad. 1 To ludzie, którzy zasłużyli na te zniżki w tym roku swoją aktywnością będą je mieli, a jeżeli się ktoś nie udzielał wcale to mu przepadną na cały przyszły rok. Te zniżki są przywilejem i trzeba sobie na nie zapracować - tutaj jedynie w rocznym rozliczeniu widzę ból dla nowych użytkowników, którzy musieliby czekać rok na dodanie do listy, a są na pewno osoby które po 3 czy 6mc zasłużyłyby na zniżki.

Ad.2 Czy osoba która napisze 200 postów, a potem zamilknie zasługuje na zniżki? Wg mnie nie.

Ad.3 Ja osobiście nie mam żadnych problemów ze znajdowaniem materiałów, najważniejsze tematy są stosownie wytłuszczone na stronie i można je bez problemu odnaleźć. Ostatnie zmiany były po to aby dostosować forum do urządzeń mobilnych, niestety zawiódł czynnik ludzki, ale to przejściowe.

Nie każdy umie pisać artykuły, a jest aktywny na forum i też należą mu się te zniżki.
 

Robert Pytka

Offline

1. Niektórzy wypracowują sobie punktacje latami a tacy jak ty miesiącami to znaczy że jestem gorszy .
2. Oczywiście że się należy - mógł tego nie robić - jeżeli nie umiesz tego docenić twoja sprawa
3. Bez problemu - oczywiście . Czasowo - tragedia . Popatrz na ekran - totalny brak wykorzystania przestrzennego .


Oczywiście że nie musisz pisać artykułu , wal posty . Nie rób ze mnie niewolnika codziennego posta.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Poprawna pisownia na forum Poradniki użytkownika 75 23 sierpnia 2020 18:54
Błędy na forum. Sprawy organizacyjne 213 31 października 2018 16:55
Zaprzyjaźniony z forum sklep Hyde Park 13 02 czerwca 2017 04:44
Koszulki Naszego Forum (ZAMÓWIENIA) Sprawy organizacyjne 396 26 lutego 2017 16:33
Koszulki Forum Sumowe 2013 zamówienia Sprawy organizacyjne 254 30 sierpnia 2016 12:29
Wygenerowano w sekund: 1.55
51,567,945 unikalne wizyty