Projekt baneru na Zloty | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Projekt baneru na Zloty

Tomasz S

Offline

Wisniewski Michal napisał(a):

Dobrze, że poruszyłeś ten temat, bo generalnie właśnie czekam, na stałą wycenę od szefa na banery dla nas. Z racji tego, że trochę zapytań mi się pojawiło o takie rzeczy to nie mogę brać tego na siebie po wewnętrznych cenach. Mam dostać kwotę "dla znajomych" ale jeszcze musimy zaczekać. Tyle, że ja rozmawiałem o rozmiarze 2x1m.


No to ja się cieszę i czekam na ta cenę Haha
 

Jozefp

Offline

Oooo 2x1 metr to dla mnie idealny Okok taki jak chciałem Oczko
 

Michal Gorski

Offline

No to niech zostanie 2x1 Usmiech Większy może był by lepszy ale nie mąćmy już Szefowi w głowie bo się w końcu wkurzy i powie że się nie da Oczko
Daj znać jak coś będziesz wiedział Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Ja robię zdjęcia na tle 3x2 i ten dopiero jest idealny. Z odległości kilku metrów na mniejszym nie będzie dobrze widać wszystkiego, zwłaszcza sloganu.
Przy zdjęciach grupy na tle małego to już w ogóle nic nie będzie widać.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Też tak myślę ale jak nam się Szef wkurzy to możemy mieć problem i gonitwę za kimś kto nam to zrobi a czasu tak na prawdę nie za wiele.
Proponuję delikatnie zagaić a jak będzie problem to zrobić na lipcowy zlot 2x1 a później znowu zacząć molestowanie Szefa o większy. 3x2 może być problem bo baner jest zrobiony chyba w sali 2:1 i robiąc 3x2 nam się rozjedzie. Trzeba by było 3x1,5 czyli takie jak robił Sławek. Ciut węższy ale też były ok moim zdaniem.
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Ale jaki to problem zamówić baner?? 2 dni i mój miałem zrobiony, cena chyba 148zł i jak coś to mogę się dołożyć i zrobić tam gdzie ja zrobiłem.
Moja pomyłka, mam 3x1.5 chyba.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

W sumie masz rację. Ten co dostałeś był dobrze wykonany więc faktycznie nie ma problemu Usmiech
Zadzwonię jutro do Michała i z nim pogadam. Jak będzie problem z szefem to się zrobi tam gdzie Ty zamawiałeś Usmiech 150zł rozłożone na wszystkich to nie wyjdzie za dużo tak więc myślę że nie będziesz musiał się dokładać.
Catch & Release
Kajtek...
 

Wisniewski Michal

Offline

Ja mogę zapytać i o większy nie ma problemu, tylko po prostu będzie drożej Usmiech pytałem o 2x1 bo takie zrobiliśmy i o takie miałem wcześniej pytania. Tyle, że faktyczna wysokość była by ok 1,4m, bo maszyny mają szerokość 1,5m a jeszcze po kilka cm idzie na zgrzew do oczekiwania.
 

Michal Gorski

Offline

I ok. Dowiedz się i daj znać Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Wisniewski Michal

Offline

Tam we wcześniejszym poście miało być "zgrzew do oczkowania". Porąbany tablet ciągle jest mądrzejszy odemnie i wie co chce napisać Haha
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Projekt łodzi wędkarskiej Łodzie, pontony i inne środki pływające 38 06 listopada 2012 06:26
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,751,972 unikalne wizyty