Projekt baneru na Zloty | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Całowanie w rękę nagiej kobiety jest stratą czasu.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Projekt baneru na Zloty

Wisniewski Michal

Offline

Słuchajcie (czytajcie), u mnie w firmie koszt takiego banneru to ok. 110zł brutto. Mogę pogadać z wodzem i dowiedzieć się w poniedziałek, jaka cena za sztukę byłaby dla mnie, jeśli sie uda to koszty będą pomniejszone o VAT, a więc ok 90zł.
Jednocześnie oświadczam, że nie mam w tym interesu prywatnego i na pewno gdzieś indziej można znaleźć tańsze oferty.
 

Artur Betcher

Offline

Podaj konto na PW, przeleje za ten baner pieniądze, nie chcę zniżek przy takiej kwocie a jak dostaniesz lub pomniejszysz o VAT to wypij browara za moje zdrowie. W końcu zasłużyłeś robiąc to co robiłeś. Jak zrobiłby się do wtorku to ja chętnie wezmę jeszcze jeden dla mnie nad wodę. Michał by mi go przywiózł.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Wisniewski Michal

Offline

Poczekajmy Artur na szczegóły, muszę się wszystkiego wywiedzieć, aby nie być gołosłownym. Czasem zdarza się, że nie ma materiału i trzeba czekać dlugo, albo inne wypadki losowe. Ja muszę mieć pewność, że zrobią mi to od ręki i już.Biorę za to odpowiedzialność, więc poczekajmy.
 

Artur Betcher

Offline

Jeśli chodzi o baner dla mnie to do środy w południe musiał by być gotowy najpóźniej tak aby Michał mógł go do mnie zabrać. Mało czasu zatem.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Wisniewski Michal

Offline

A widzisz tym bardziej musimy poczekać, w weekend nic nie z działam, a i nic nie mogę obiecać, że na środę będzie gotowy. Jeśli termin jest aż tak naprężony po staram się mieć jutro gotowy plik, tak aby był w pogotowiu gdyby ktoś coś znalazł.
 

Michal Gorski

Offline

Wieczorem mogę mu podesłać.
Baner ładny, ale mam kilka ale. Sum po lewej stronie jest obcięty więc jak dasz rade to uzupełnij i co moim zdaniem gorsze banery powinny być wszystkie takie same a na tym nie ma miejsca na loga firm z nami współpracujących Smutny Chyba że robimy każdy inny i każdy sobie.
Poza tym mi się podoba Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Wisniewski Michal

Offline

To jest prevka robiona przez 15 min Usmiech projekt docelowy będzie dokręcony. Wersja z logosami też z tego będzie, bo suma i logo FS dajemy do góry i nieco mniejsze, hasło na środek, a na dole biały pasek gdzie wszyscy znajdą swoje miejsce Usmiech
 

Mariusz Kowalski

Offline

Michał,taki banner jest uniwersalny,jeśli ma służyć w propagowaniu portalu na imprezach wędkarskich itp to loga firm współpracujących z portalem są wręcz nie wskazane.Nie wierze że ktokolwiek zgodził by się na to aby banner z logami firm rozwinąć na imprezie gdzie całkiem inne firmy są fundatorami nagród.
 

Artur Betcher

Offline

Mariusz Kowalski napisał(a):

Michał,taki banner jest uniwersalny,jeśli ma służyć w propagowaniu portalu na imprezach wędkarskich itp to loga firm współpracujących z portalem są wręcz nie wskazane.Nie wierze że ktokolwiek zgodził by się na to aby banner z logami firm rozwinąć na imprezie gdzie całkiem inne firmy są fundatorami nagród.

Otóż to.
Baner z logami na nasze zloty ale na inne imprezy na pewno nikt się nie zgodzi.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Mi raczej chodziło o to żeby nasze banery były takie same a przynajmniej podobne i łatwo edytowalne między zlotowymi i okolicznościowymi.
"Rywalizacja" pomiędzy Dobromiłem a Michałem trwa Usmiech
Niech wygra lepszy projekt Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Projekt łodzi wędkarskiej Łodzie, pontony i inne środki pływające 38 06 listopada 2012 06:26
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,760,484 unikalne wizyty