Zawody Łowca listopada 2013 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Politycy wszędzie są tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki. Nikita Chruszczow


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zawody Łowca listopada 2013

Mariusz Kowalski

Offline

Do jutra do godz. 22 jeszcze została doba więc wszystko Zbyszku jeszcze możliwe,widać uczniowie przebili mistrza Haha
 

Marcin Skawinski

Offline

Zibi ty pomyśl o takim konkursie ale na dłuższą metę , bo teraz raczej sumowy przestój ,a przydała by się taka rozrywka na zimę .
Rybki
 

Michal Wisniewski

Offline

Myślę że Zibi jeszcze coś ciekawego wymyśli i nas czymś zaskoczy Haha
 

Artur Betcher

Offline

Michal Wisniewski napisał(a):

A więc relacja z dzisiejszego dnia.
Pobudka o 6 rano, herbatka w termos i nad wodę.
Przed 7 już z kolegą na miejscu pogodna względnie ładna, ciepło, bez deszczu, wędkarzy już kilku z porozkładanymi żywcówkami,ale bez żadnych efektów. Rozkładam się i ja. Przez pierwszą godzinę nic aż tu niespodzianka w wodzie się pluszcze.
Patrzymy a tam Łoś no to pyk mu filmik
YouTube Video

YouTube Video

Po chwili się rozpadało do 10 wytrwaliśmy ale mieliśmy już dość.
Do domu na obiad i tak w sumie od 12 do 13 się zastanawiałem i gryzłem z myślami jechać nie jechać znowu?
W końcu pojechałem znowu moczyć kija co by się nie rozeschł Oczko
Nad wodą znów poranna zmiana już siedzi i próbuje. Trochę pogadaliśmy wymieniliśmy historyjki co jest przyczyną tego że nic nie bierze a tu nagle bomby nie ma.
Dobiegam do wędki i jest siedzi.
Co prawda nie jest to okaz ale zrekompensował po wczorajszym prawie całym dniu bez żadnego szczupak i porannym dzisiejszym zmokłym tyłkiem Yyyyy
52 cm
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/529242ef923c3_cimg8652.jpg
"Suszymy ząbki panowie"
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/5292433c2d9e8_cimg8654.jpg
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/529243d897abe_cimg8655.jpg
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/529244191b28b_cimg8656.jpg


Fotki jak na ogólnokrajowy konkurs i mam nadzieję że znajdą się tez w naszych galeriach.
Gratuluje.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Marcin Skawinski

Offline

Zibi jak widzi tego łosia to pewnie już przytula swoją strzelbę Usmiech
Rybki
 

Michal Wisniewski

Offline

Cieszę się że się podobają i dziękuje wszystkim za gratulacje.
 

Zbigniew Kapustynski

Offline

Napiszę krótką relację z tych dwóch dni, tylko muszę się trochę ogarnąć po powrocie.Pamiętajcie, że jeszcze pozostali uczestnicy mogą coś zgłosić. Haha
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 

Mateusz Harezlak

Offline

Oczywiście konkurs jest jeszcze nie rozstrzygnięty Oczko
 

cris

Offline

Witam
Szczupaczek złowiony na zbiorniku Orellana w sobote, mierzył jakieś 80-85 cm, waga 4,45
forumsumowe.pl/h/fshzw_2013_11_23_165649_ebea6.jpg
Wrócił cały i zdrowy do wody, oprócz niego był jeszcze jeden ok 2kg i 6 po 50-55cm.
Pozdrawiam.
 

Mateusz Harezlak

Offline

OklaskiOklaskiOklaski Brawo Cris. Piękna rybka, no i wróciła do wody i to się ceni

Propagujemy C&R i szacunek w stosunku do wszelkiego żywego stworzenia a co za tym idzie wszystkie !!! ryby wpuszczamy jak najszybciej do wody.


Tym którzy zastosowali się do zasady C&R proponuję informować o tym fakcie komisję sędziowską, myślę że również będzie to miało wpływ na ocenę Oczko

Crisa ocenił bym tak:

Szczupak - 800pkt
Komozycja - 150pkt
Jakość - 200 pkt
Estetyka (C&R) - 250pkt

1400 punktów
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Koszulki Forum Sumowe 2013 zamówienia Sprawy organizacyjne 254 30 sierpnia 2016 12:29
Zawody trollingowe ''Sum Warty'' Yamaha Trolling Chalenge w Gorzowie wlkp. Umawialnia informator dot. imprez 2 03 lipca 2016 22:27
Zawody o puchar ELDORADO Znalezione w sieci 1 26 kwietnia 2015 12:40
ŁOWCA Hyde Park 6 06 grudnia 2014 10:44
Shimano Stella SW 2013 + Shimano Ocea Bluefin Tuna vs. Fiat Panda! Testy sprzętu wędkarskiego 3 23 października 2014 20:32
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,720,039 unikalne wizyty