Targi wędkarskie - współpraca. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa. " Julian Tuwim


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Targi wędkarskie - współpraca.

Artur Betcher

Offline

Nie ma co narzekać Oczko
Naprawdę mnie zaskoczyli ofertą z Zabrza a już jej treść jest naprawdę ciekawa.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Do nawigacji już wrzuciłem link do Targów Wędkarskich MARKOZ Zabrze 8-10 Marzec 2013.
Oczywiście to na tymczasowo, muszę przygotować temat o współpracy itp itd.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

I słusznie.Nigdy nie byli skorzy do wspólpracy zawsze myśleli,że nos mają wysoko,teraz gdy obroty spadają a ceny z kosmosu szukają każdej formy ratunku.Pozdrawiam
 

Artur Betcher

Offline

Zbigniew Konarzewski napisał(a):

I słusznie.Nigdy nie byli skorzy do wspólpracy zawsze myśleli,że nos mają wysoko,teraz gdy obroty spadają a ceny z kosmosu szukają każdej formy ratunku.Pozdrawiam


To nie tak.
Po prostu nikt nigdy nie upomniał się o profity dla użytkowników otwarcie tak jak my to zrobiliśmy.
Sam fakt że odpowiedź była natychmiastowa pokazuje dobre intencje organizatorów targów wędkarskich.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Marcin Skawinski

Offline

Zawsze to jakiś krok do przoduHaha
Rybki
 

Artur Betcher

Offline

Witam

To już oficjalnie informuje że współpraca Forum Sumowe z Markoz - Targi Zabrze została podjęta.

www.forumsumowe.pl/images/targi-wedkarskie-markoz.gif

www.forumsumowe.pl/images/targi-wedkarskie-zabrze-2013.jpg

Propozycja współpracy wyszła od Pana Mariusza Kozłowskiego czyli organizatora Targi wędkarskie Zabrze i jest bardzo atrakcyjna gdyż przeczytał on nasze stanowisko w sprawie reklamowania targów wędkarskich które zawarte jest w pierwszym poście tego tematu.

Oferta:
- 20 bezpłatnych zaproszeń dla użytkowników portalu / internautów/ na Targi w Zabrzu w marcu 2013 r.

- konkurs już po zakończeniu targów w którym będzie do wygrania sprzęt sumowo-karpiowy.

-zamieszczenie na stronie http://www.markoz.pl materiałów reklamowych / banerki i inne materiały reklamowe/

-bezpłatne stoisko na targach w Zabrzu o powierzchni 6m/2

-dla osoby, która przyjedzie zrobić relację foto-video z targów bezpłatne całodzienne wyżywienie


Plus kilka innych rzeczy związanych z reklamą i organizacją samego stoiska na targach.

Mamy dzięki temu własny kąt gdzie będziemy mogli się spotkać na targach no i inne atrakcje które na pewno się Wam spodobają.
Oferta jest uczciwa i została przyjęta.
Ze swojej strony oprócz tego co sam zaproponowałem w pierwszym poście tego tematu wykonałem dodatkową pracę dla organizatora Targów poza forum ( myślę że jeszcze duzo bardziej wartościową niż sama współpraca medialna) dlatego też wierzę że z wszystkich zobowiązań się Pan Mariusz wywiąże tak samo jak i ja Usmiech

Musimy się zorganizować i wybrać osoby które na targi pojadą nas reprezentować ( ja nie mogę gdyż niespełna miesiąc potem biorę ślub i było by to nadmierne obciążenie finansowe związane z przyjazdem) oraz uzgodnić sprawy organizacyjne z tym związane.

Mam nadzieję że projekt się Wam podoba.

Pozdrawiam Artur
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Piotr Bednarek

Offline

Muszę się wybrać na te targi bo te w Kielcach to klapa byłaOczko
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

Damian Poweska

Offline

Spoko, zawsze to dodatkowa reklama dla forum Okok
 

Kosiec Piotr

Offline

Ja z piranią pewnie też odwiedzimy Zabrze, choć to jeszcze 100% nie jest pewne :/
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 

Grzegorz Petryna

Offline

Ja tam będę na 100%.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zakupy wędkarskie 2017 Forum ogólne o sumach 91 07 marca 2018 12:49
Zakupy wędkarskie 2016 Forum ogólne o sumach 342 03 stycznia 2017 22:57
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Targi wędkarskie Szczecin 2-3 kwiecień 2016 Zloty i forumowe imprezy 11 12 kwietnia 2016 21:53
Targi Wędkarskie Rybomania 2016 w Sosnowcu - 11-13.03.2016 Zloty i forumowe imprezy 24 13 marca 2016 16:51
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,751,892 unikalne wizyty