Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę". Woody Allen


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu.

Slawek Ziolkowski

Offline

Nie wiem dlaczego same sklepy internetowe ,ja robię zakupy w hurtowni gdzie jest prowadzona również sprzedaż detaliczna a do tego właściciel jest zapalonym wędkarzem .Po ostatnich zakupach miałem propozycję kupna kołowrotków Daiwy Basia za 1600 zł, no niestety maszynka nie dla mnie .
Jeżeli chodzi o dobro członków forum to szukałbym również tam możliwości rabatowych i z automatu cenami niższymi niż w sklepach.
Z uszanowaniem Sławek.
 

Rafal Skupien

Offline

Co z pewnym sklepem, którego właściciel miał tu konto i dawał tez fotki sumów, sporo ludzi chyba z forum się u niego zaopatruje bo ma świetny asortyment w niezłych cenach, no i większość rzeczy ma na stanie.
 

Artur Betcher

Offline

Nigdy go tu nie będzie bo są tańsze i o wiele lepsze sklepy i to w nich będziemy się starać załatwić zniżki.( ja u niego nie kupuje bo nie stać mnie na przepłacanie )
Sławek ma rację. Najlepsze są Hurtownie ale z nimi bardzo ciężko się rozmawia, jak Sławek zna jakieś ciekawe i które były by skłonne rozmawiać proszę o maila.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert Dubis

Offline

Witam koledzy,jeżeli chodzi o sprzedaż w hurtowniach osobom fizycznym jestem przeciwko temu i na pewno wielu forumowiczów także , jeżeli wszyscy kupowali by w hurtowniach po co sklepy stacjonarne .Sam prowadzę biznes i daje rabaty klientom nieraz większe niż w hurtowniach,proponuję szukać ciekawych sklepów stacjonarnych które mogą dawać wysokie rabaty,Usmiech pozdrawiam.
 

Artur Betcher

Offline

Ja nie jestem przeciwny. Zależy mi na jak najlepszych cenach dla użytkowników i to jest priorytetem. Sklepy stacjonarne mają często w ofercie produkty na które jest 200% marży i żadna zniżka nic nie zmieni bo i tak będzie drogo gdyż właściciel sklepu ma dużo większe opłaty niż sklep internetowy a już w nich występują takie wachlarze cen że głowa mała.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jan Tokarski

Offline

Witamy.
Firma Tokarex potwierdza zawarcie współpracy z portalem : forumsumowe.pl.
Pozdrawiamy.
 

jbkajdulka

Offline

Witaj na portalu, imiennikuUsmiech
Pozdrawiam.
Janek
 

Artur Betcher

Offline

Ja również witam P. Jana.
Do firmy Tokarex mam sentyment tak więc jeszcze bardziej się ciesze z tej współpracy.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Tak ogólnie to pomyślcie też o Łodziach dla wędkarzy. Jeden woli ponton drugi łódkę. Na maila pisać kto robi dobre i tanie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Nawiązujemy korzystną współpracę z producentem łodzi dla wędkarzy Puchar
Toczymy rozmowy z kilkoma innymi firmami.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Regulamin Portalu Regulaminy portalu Sumowego 17 30 czerwca 2018 14:42
Zmiany na portalu Sprawy organizacyjne 329 18 marca 2015 20:21
Witam wszystkich użytkowników forum Powitalnia sumowa ;) 18 22 lipca 2014 10:21
Zapraszam na Zawody o Puchar Portalu "POKAŻ RYBE"! Hyde Park 17 23 marca 2014 12:53
Weryfikacja punktów i zniżki dla forumowiczów Sprawy organizacyjne 43 04 lipca 2013 15:15
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,664,867 unikalne wizyty