Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Przyroda jest lekarzem dla wszelkich chorób. Hipokrates


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zniżki w sklepach dla użytkowników portalu.

Artur Betcher

Offline

Nie pytam kogo tu dorzucić bo już kilka propozycji padło.
Pytam kogo odrzucić.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Filipka

Offline

Wileminka, Olimp, MIras jak dla mnie mogą zniknąć
 

Lukaszb

Offline

Przepraszam i proszę o wybaczenie Haha

Wracając do tematu, w tokareksie większość z nas robi zazwyczaj jedne, a porządne zakupy, więc jest to bardzo atrakcyjna współpraca dla nas, a co do olimpu, to kamizelki nie kosztują tak wiele, a kupuje się zazwyczaj je raz, nawet kupując dla całej rodziny ( 5-6 osób ) jest to żaden wydatek w porównaniu do pontonu czy silnika z tokareksu. Odnośnie Wileminki zadałbym pytanie czy forumowicze korzystają z ich łódek, jeżeli tak to na jaką skalę? Większość z nas jest z pontonami, a krok dalej jest skylla. Powinniśmy patrzeć w doborze sklepów na przydatność ich produktów w sumowaniu oraz jak często forumowicze korzystają z ich usług oraz w jakim stopniu są dla nich przydatne.

Więc jak mam typować to dla mnie mogą zniknąć: Miras, Olimp, Wileminka, Sebile. O ile przyjdzie mi skorzystać w przyszłości z usług tych sklepów to nie wydaje mi się, aby potencjał forum warto wykorzystywać na sporadyczne wykorzystanie przez kilku forumowiczów.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Team Dragon bardzo pomocny, tak samo jak Best- Sonar. Nie trzeba nawet nic u nich kupować, a jak masz problem z jakimś echo, to dzwonisz i spokojnie tłumaczą krok po kroku. Sprawdzone osobiście. Eldorado super sklepik, zamawiałem co prawda raz, ale niesamowicie miły kontakt. Z Askari jak to z Askari różnie bywa, pomyłka adresu, przez to czekanie na towar, ale miły kontakt, w miarę dobre ceny i duża różnorodność. Z Olimpu nie korzystałem, mam z Decathlonu. Miras bardzo kiepska oferta. Wileminka nawet nie wiem, czy ktoś korzystał. Sebile super sprawa, ale dla mnie mimo wszystko za drogie przynęty, więc nie kupuję. Ponoć łowne. Tokarex musi być i koniec. No i została baza nad Ebro. Artur napisz do Cyfra, że robi nam tygodniowy darmowy pobyt dla stałych użytkowników z wyżywieniem i dojazdem to zostawimy jego reklamę na Forum. beka
 

Lukaszb

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

No i została baza nad Ebro. Artur napisz do Cyfra, że robi nam tygodniowy darmowy pobyt dla stałych użytkowników z wyżywieniem i dojazdem to zostawimy jego reklamę na Forum. beka


I z alkoholem! beka
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Lukasz Bieniawski napisał(a):

Grzegorz Petryna napisał(a):

No i została baza nad Ebro. Artur napisz do Cyfra, że robi nam tygodniowy darmowy pobyt dla stałych użytkowników z wyżywieniem i dojazdem to zostawimy jego reklamę na Forum. beka


I z alkoholem! beka


Dużo alkoholu ma być grin
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Grzegorz Petryna

Offline

Żeby nie było tak łatwo, to jeszcze pogodę ma załatwić, tak ze 25 stopni. Więcej nie. Oczko
 

Kazimierzp

Offline

Widzę ze robicie sobie jaja to i ja dorzucę trochę wymagań w stosunku do Polskiej bazy nad Ebro. Złowić sumów przed przyjazdem gości, ztrudnić nurka, np. Józka Pojedyńca żeby te sumy niezadowolonym zapinał na hak, a od siebie to przy kolacji i piwku w bazie pokaz tańca flamenco.
 

wojtek zdunik

Offline

No i parę babek...
 

Konrad Bartosik

Offline

JA korzystałem z oferty Eldorado, Bestsonar i Olimp. Dla mnie, nie mam co szukać u Mirasa i Sebile.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Regulamin Portalu Regulaminy portalu Sumowego 17 30 czerwca 2018 14:42
Zmiany na portalu Sprawy organizacyjne 329 18 marca 2015 20:21
Witam wszystkich użytkowników forum Powitalnia sumowa ;) 18 22 lipca 2014 10:21
Zapraszam na Zawody o Puchar Portalu "POKAŻ RYBE"! Hyde Park 17 23 marca 2014 12:53
Weryfikacja punktów i zniżki dla forumowiczów Sprawy organizacyjne 43 04 lipca 2013 15:15
Wygenerowano w sekund: 1.72
51,750,937 unikalne wizyty