Jaki Canon kupić? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Moje życie jest żałosne. Ostatni raz byłem w kobiecie zwiedzając Statuę Wolności". Woody Allen


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Jaki Canon kupić?

grzechuce

Offline

Macro to nie odleglość fotografowania tylko skala odwzorowania. Dla przykładu prawdziwe szkła macro ostrzą dopiero od 30 a nawet 50cm! A dają bardzo duże powiększenie 1:1 przy kącie widzenia odpowiednim dla ogniskowej. Czyli robalowi z pół metra trzaska się prawie, że portrety.

Avallone tutaj masz porównywarkę

www.dpreview.com/products/compare/side-by-side?products=canon_g12&products=canon_g11&products=canon_sx10is&products=canon_sx120is&products=canon_sx130is&products=canon_sx20is
im więcej sprzętu tym mniej czasu na łowienie
 

Artur Betcher

Offline

Grzechuce super ta porównywarka, w sumie wiele parametrów nie do końca jestem w stanie rozszyfrować. Twoja opinia na temat wszystkich aparatów umieszczonych w tej porównywarce jest jaka?? Który wypada najlepiej?
Czy Bridge mają wymienne obiektywy??
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Grzechuce, a powiedz mi co daje funkcja macro w aparacie??
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Sprawa dla mnie już klarowna. Zdecydowałem że będzie to Canon G12.
Teraz trzeba stanąć na głowie żeby tego dopiąć co nie będzie łatwe na bezrobociu Usmiech

Bardzo dziękuję Kajtek i Grzechuce za wszelkie podpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie Artur
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Cieszę się że mogłem pomóc Oczko
Będzie Pan zadowolony Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Lekko nie było ale po oddaniu GPS-a i zaciągnięcia małej pożyczki Kasia wreszcie dostała aparat który będzie jej służył do czasu zakupu lustrzanki.

Canon G12

www.forumsumowe.pl/images/try_canoc_g12_01.jpg

www.forumsumowe.pl/images/try_canoc_g12_02.jpg

Jeszcze raz dziękuje za wszelkie rady Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

I jak się aparacik sprawuje?? Oczko Mam nadzieję, że funkcja auto jest już nie potrzebna Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Michal Gorski

Offline

Oj tam Oczko samo z czasem przychodzi Usmiech Wiadomo że jak trzeba szybko zrobić fotkę to pełen manual może okazać się za trudny ale od czego są funkcje preselekcji Usmiech No i gratuluję zakupu Oczko fajne szkiełko Usmiech Ale niestety nie za tanie :/ ehhhh
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Aparacik sprawuje się świetnie, masę zdjęć na forum z niego już mamy im wszystkie z automatu gdyż Kasia nie ma się kiedy jego uczyć. I tak te z automatu są takiej jakości że dla potrzeb naszych są 2 klasy za dobre.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

No to super Oczko Polecam Ci jeszcze program photoscape, mały, łatwy a ma fajne funkcje, ramki, podstawowe opcje korekty koloru, kontrastu, balansu itd... Spróbujcie z Kasią, a zobaczysz że się spodoba i że trudne to nie jest Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jaki spining wybrać? doradźcie proszę :) Wędziska spinningowe na suma 2 20 czerwca 2020 11:22
Jaki kwok? Kwok czyli jak zwabic suma 6 17 marca 2020 22:18
Jaki przypon na suma (wasze patenty) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 24 12 listopada 2018 09:03
jaki multiplikator na suma Łowienie sumów na grunt 3 31 maja 2018 10:13
kolibri 280 jaki silnik spalinowy Łodzie, pontony i inne środki pływające 13 28 września 2017 17:49
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,559,260 unikalne wizyty