Dziś na rybach (sezon 2010) | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Relacje z wypraw na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Dziś na rybach (sezon 2010)

Martin94

Offline

Wczoraj po pracy maly wypadzik z Gary'm na bojke.

www.forumsumowe.pl/images/m_sum_olbrzymi.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_sum_olbrzym.jpg
 

Artur Betcher

Offline

Gratki Marcin ładny smok Oczko Widzę że zacząłeś często łowić to i efekty są Usmiech Opisz nieco więcej ile miał, ile ważył, jaki żywiec (miejscówki nie zdradzaj Oczko)

Nie mam nic przeciwko umieszczania dużych miniatur (wręcz proszę o nie bo temat i czytelniejszy i ładniejszy wizualnie) ale proszę żebyś minimalizował zdjęcia do 1024x768 zanim wgrasz je na hosting bo strona się wolno wyświetla a ci co maja słabego neta pewnie nawet zdjęć nie obejrzą.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Pięknie pięknie Gratulacje Martin piękne sumy.Usmiech
 

dragond500

Offline

Brawo @Martin94 pod 180 cm podszedł ?
C&R
 

Artur Betcher

Offline

Niestety w tym przypadku nie ocenimy sami i czekamy na Marcina. W ten sposób robione zdjęcie można sfotografować i 140cm i 220 i nie odróżnić dlatego przydał by się Marcin żeby zaspokoić ciekawość Oczko
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

dragond500

Offline

Napewno masz racje Usmiech
C&R
 

Parposz

Offline

Z podziwem oglądam relacje z Francji. Piękne i grube ryby. Pewnie dopiero teraz we wrześniu będą najgrubsze.
 

Artur Betcher

Offline

Dzisiaj nie będzie ładnej relacji bo nie ma co opisywać, po prostu porażka Smutny
Pojechaliśmy do Deconinck i kupiłem 3 moje ulubione wobki bez sterowe.
Z Deconinck prosto nad rzekę i po drodze na autostradzie na awaryjnych bo Raduś dostał bólu brzucha i ładnie zahaftował pół samochodu.
Ból odszedł równie błyskawicznie jak przyszło haftowanie i po namyśle nad rzekę porzucać spinem zwłaszcza że chciałem sprawdzić kalewe i 3 inne blachy które przysłał mi w prezencie Wojtek (bardzo Mu za to dziękuję bo nawet nie wiem jak morrumowi się zrewanżować)
Zanim zaczęliśmy połamałem Kasi spinning w 3 miejscach, strzelił jak na popuszczonym hamulcu pociągnąłem za plecionkę trzymając kij w drugiej ręce (zaplątał się)
Pierwszy rzut i kabłąk się zamknął i wobek poleciał daleko Smutny
Kilka rzutów później kalewa zerwana na dnie i tyle się ją nacieszyłem Smutny
Jeszcze kilka rzutów i drugi raz zamknął się kabłąk i już 16euro pofrunęło, nie wiem co się dzieje bo po zmianie na drugi identyczny Technium 5000FB zero problemów z kabłąkiem.
Pogoda koszmarna, fala na Sekwanie jak na plaży w Nowym Porcie w Gdańsku, przenikliwy wiatr i tylko dzieciaki ciepło ubrane (Radek w moje ciuchy bo swoje zahaftował Oczko) wesoło się bawiły i tylko dlatego ten godzinny wypad zaliczam do udanych bo strona wędkarska to totalna porażka.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Karlinski

Offline

To wypad nawet ciekaw ale nie do pozazdroszczenia, ja byłem dziś troszkę popływać z rana bo jak na razie to czas nie pozwala mi na postawienie boi i małą zasiadkę. Pływałem od 5:30 do 13:00 a wynik to cztery ładne okonie w przedziale od 25 do 30cm niestety fotek nie mam bo o aparacie zapomniałem, ale na zbiorniku w dalszym ciągu duże huśtawki poziomu wody dziś brakowało jakieś półtora metra, a z ciekawostki to jak wypływałem to koleś z brzegu wyjął sumika na oko jakieś 50-60cm ale odziwo wypuścił go, pisze odziwo bo na tym zbiorniku 95% to typowi mięsiarze ale obawiam się ze niestety ten sezon jest dla mnie już skończony właśnie poprzez te huśtawki z poziomem wody.
 

Tomasz Jakowanis

Offline

Tak na szybko fotka, niestety brzegi w Hiszpanii i są kamieniste a chciałem fajną fotkę zrobić, wiec fotka na brzegu i bez maty, niestety, powinna być ale nie było. Sumek po minucie na brzegu popłynął w bardzo dobrej kondycji.

www.forumsumowe.pl/images/m_hiszpanski_sum.jpg
Pozdrawiam Oczko siluro
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dziś na sumach 2018 Forum ogólne o sumach 14 19 października 2018 21:21
Sezon na suma 31.05.2018r? Forum ogólne o sumach 5 08 marca 2018 19:22
Dziś na rybach ( nie sum) sezon 2018 Hyde Park 6 31 stycznia 2018 18:53
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2017 Hyde Park 53 20 czerwca 2017 20:03
Wędkarstwo podlodowe sezon 2017 Hyde Park 18 11 lutego 2017 03:26
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,758,983 unikalne wizyty