Crash test Shimano Beast Master BX 2.4m 150gr | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bankier to ktoś, kto pożycza ci parasol, kiedy świeci słońce, ale chce go z powrotem w chwili, gdy zaczyna padać. -Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Testy sprzętu wędkarskiego
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Crash test Shimano Beast Master BX 2.4m 150gr

Lukaszs

Offline

zzombii napisał(a):
czyje było to volvo?


Te Volvo jest nieszczęśliwym samochodem Avallone i już pewnie od dawna szuka sobie nowego właściciela Usmiech
 

Arekp

Offline

To Volvo powinno trafić do muzeum wędkarstwabeka
 

Lulek

Offline

Test fantastyczny, ciekawe ile wytrzyma mój o CW 40 g. Liczę, że suma do 30 kg da się wyciągnąć z odrobiną szczęścia.Nikt nie zwrócił uwagi na okolicę-ciekawy asortyment z jednej strony sklep a z drugiej już można wypróbowywać zakupy Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Ano okolica iście "turystyczna" a okoliczne "warsztaty rzemieślnicze" pękają w szwach Oczko
Neony do 4 rano mrugają z racji tego iż to najlepsze pory na towar który te warsztaty oferują Oczko
To prawda, okolica ciekawa Oczko Mi tam nie przeszkadza robienie testów w takiej okolicy Oczko
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lulek

Offline

Avallone napisał(a):
To prawda, okolica ciekawa Oczko Mi tam nie przeszkadza robienie testów w takiej okolicy Oczko

Hehe, ciekawe co na to żona Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Lulek napisał(a):
Avallone napisał(a):
To prawda, okolica ciekawa Oczko Mi tam nie przeszkadza robienie testów w takiej okolicy Oczko

Hehe, ciekawe co na to żona Usmiech


Skupmy się na samym teście wędziska....... pfft
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Pawel Poznanski

Offline

Artur,
wiedziałem, że podejmiesz wyzwanie i wyciśniesz z kijka siódme poty (no i z siebie Usmiech ) W sumie to czemu tylko mnie miałyby boleć ręce od targania hektolitrów wody wędką Oczko

A tak na poważnie to jestem pod ogromnym wrażeniem mocy tego Shimano. Kijek jest wart swojej ceny i można go bez obaw stosować i polecać jako odpowiedni spinning na suma.

Cieszy mnie, że potwierdzasz to iż obciążenia jakie musi znosić wędka nawet podczas walki z okazowymi sumami to pikuś w porównaniu z dźwiganiem 10 i więcej kg wędką. Niektórzy po prostu już są tacy "zboczeni" jak my Usmiech i muszą się poznęcać nad Bogu ducha winnymi wędkami Usmiech

To co ważne jest przy tak dużych obciążeniach to nie trzymać wędki zbyt pionowo żeby jej zbytnio nie przegiąć, dlatego właśnie musiałeś zdeptać ten biedy samochód Usmiech

Zachęcam do robienia testów wędek - niekoniecznie aż takich ekstremalnych - mogłaby powstać ciekawa baza wiedzy. Ale apeluję też o szczególną ostrożność, jeśli wędka pęknie pod dużym obciążeniem a nasza głowa będzie na linii prostującego się dolnika, którego z ogromną siłą ciągniemy do siebie to skutki mogą być poważne !!!
 

Artur Betcher

Offline

Ja również apeluję o wszelakie testy bo tylko aktywnością możemy wzajemnie sobie pomagać. Portal nie może mieść dobrej kondycji jeśli tylko kilka osób będzie dyskutować, tu potrzeba wkładu wielu ludzi i to się zwraca bo nie dość że uczymy się i miło spędzamy czas to poznajemy wielu ciekawych ludzi.

Co do przeciążeń to rzeczywiście jak już wspomniałem takie targanie ciężarów jest dużo bardziej ekstremalne niż choćby hol okazowego suma. Co niemniej daje nam to pewien obraz tego co będziemy mogli zrobić kiedy spotka nas przypadkiem sum życia i to jest bardzo ważne bo wędzisko na kolosy nie musi być sztywne jak kij od miotły.
Wędzisko ma ładnie pracować na sumie 10kg i ładnie pracować na sumie 60kg. Ja na swoich filmach już to pokazałem a teraz pokazałem extremum. Myślę że ten materiał przyda się w przyszłości jeszcze niejednemu użytkownikowi i mam nadzieję że jeszcze wiele takich materiałów inni użytkownicy w przyszłości tu zamieszczą
Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

fedors

Offline

Artur GRAULACJE!!!Oklaski
Nie wiem jak koledzy po kiju, ale ja przecierałem oczy ze zdumienia.
W środku miasta między ludźmi Usmiech DOBRE!
Na początku po tytule myślałem, że niestety twój test skończył się wystrzałem szczytówki na kilometr w powietrze, ale szczęśliwie szkód nie było. Zarazem przetestowałeś sztywność maski i dachu w VOLVO, ja na swój bym tak nie wlazł, bo blacharz by mi rachunek wystawił na wartość mojego całego sprzętu wędkarskiego.
SUPER FILMIK, brawa dla całej rodzinkiOklaski
 

Slawomir T

Offline

Test wyszedł super ,tylko dlaczego firmy produkujące sprzęt ich nie robią , nigdy bym w to nie uwierzył jak bym nie zobaczyłOkok . Z uszanowaniem TS
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wedka shimano beast master cw 50-100 Sprzedam sprzęt wędkarski 2 29 lipca 2019 20:24
-Shimano Beast Master Sprzedam sprzęt wędkarski 4 21 stycznia 2018 17:52
Shimano BeastMaster DX oraz ryobi verum 5000 Sprzedam sprzęt wędkarski 1 23 września 2017 17:28
Shimano ultegra xtd 14000 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 2 17 sierpnia 2017 12:18
Shimano beastmaster 20-50g 270cm - KUPIĘ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 2 08 lipca 2017 21:11
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,560,588 unikalne wizyty