Mały mocarz - Batson RCLB70L | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bycie magistrem, a bycie mądrym, to dwie różne rzeczy. Ferdynand Kiepski


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Rodbuilding
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Mały mocarz - Batson RCLB70L

Pawel Poznanski

Offline

Zrobiłem test obciążeń wędki. Żeby było jak porównywać to użyłem takich samych ciężarków jak przy poprzednim kijku.

- 150 gram:
forumsumowe.pl/images/t-test-150gram.jpg

- 300 gram:
forumsumowe.pl/images/t-test-300gram.jpg

- 550gram:
forumsumowe.pl/images/t-test-550gram.jpg

- 1kg:
forumsumowe.pl/images/t-test-1kg.jpg


- 5 kg:
forumsumowe.pl/images/t-test-5kg.jpg


- 10kg:
forumsumowe.pl/images/t-test-10kg.jpg


Powyższy model RCLB70L jest wyraźnie mocniejszy o swojego "młodszego brata", czyli RCLB70XL. Z ciężarem 10 kg poradził sobie bez najmniejszego zająknięcia (i jakby mówił do mnie, że chce więcej Oczko ).

Chciałem poznęcać się na nim jeszcze bardziej i zapiąłem 15kg ale niestety byłem już tak obolały, że po prostu nie miałem siły oderwać trzech butelek od ziemi. Było bardzo blisko bo dwie dyndały w powietrzu, ale trzecią jakby ktoś ją trzymał od spodu Usmiech

forumsumowe.pl/images/t-test-15kg.jpg

Zmeczony
 

Artur Betcher

Offline

Piękna robota a tą trzecią butelkę to ja trzymałem żeby się czasem nie okazało że podniesie dużo więcej niż Beast Master pfft

Takie rzeczy miło się czyta i naprawdę chyba powstanie nowy dział z testami sprzętu wędkarskiego a tam zdubluje się przydatne tematy.

Kij naprawdę mocarny i z tym nie na suma a na rekiny Usmiech

Jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert Zakrzewski

Offline

Piękna robota i wędeczka teraz pozostaje tylko wyprawa na sumy . Gratulacje Okok
 

pw0

Offline

Brawo , patrząc na te zdjęcia sam poważnie zastanawiam się nad budową kija , koszty są porównywane z wędkami firmowymi . Świetnie wykonana praca.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Mały Dylemat!!! Powitalnia sumowa ;) 7 29 czerwca 2016 09:34
Silnik lekki mały około 2 konny do kajaku Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 3 21 kwietnia 2015 22:01
Mały test Shimano BeastMaster AX300XH Testy sprzętu wędkarskiego 1 14 lutego 2015 20:00
Mały Rodan i sumy oczami "MasiaCarp" Filmy o sumach znalezione w sieci 1 15 listopada 2014 12:26
Sprzedam sumowy klasyk BATSON RCLB 70XL Sprzedam sprzęt wędkarski 2 02 lipca 2014 02:20
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,754,537 unikalne wizyty