Pontony Proscan Marine. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Kiedy coś uparcie gaśnie - zaufaj iskierce nadziei." [ Wojciech Bartoszewski ]


Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Łodzie, pontony i inne środki pływające

 
Pontony Proscan Marine.

Lukasz S

Offline

Panowie mam takie pytanie, czy ktoś miał może styczność z pontonami Proscan Marine? Zamierzam jutro jechać i obejrzeć model K300, jest bardzo dobra promocja w jednym ze sklepów. Ale waham się co do kupna jak z materiałem i "żywotnością" materiału. Jeśli ktoś może powiedzieć coś na temat tej firmy i solidności pontonów bardzo bym prosił o pomoc. Pozdrawiam Łukasz.
 

Artur Betcher

Offline

Mało ludzi w ogóle ma jakikolwiek ponton i to dlatego w ogóle ciężko o opinie a ci co mają to zawsze swój zachwalają bo dla naszych potrzeb często nam wystarczy Usmiech o tego najczęściej większość używa nawet jak już kupi kilka razy w roku ( jeszcze o ile) i też w tym czasie nawet paści nie ma prawa się coś stać. Ponton można opiniować rzetelnie po kilkudziesięciu wypadach intensywnych bez oszczędzania. Ja mój opisze ładnie wady i zalety w tym sezonie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jaroslaw Latocha

Offline

Łukaszu mój znajomy posiada ponton tej firmy i jest z niego zadowolony szycia , materiały ok tylko szerokość burt trochę duża przez co ciaśniej w środku niż w innych pontonach. Ale ogólnie ok.
Zestaw jest tak mocny jak jego najsłabszy element!
 

Lukasz S

Offline

A długo go posiada? Składa go czy wozi rozłożony?
 

Remek Walkiewicz

Offline

Nie do końca na temat ale przestrzegam przed kupowaniem X-Boat.Właśnie dowiedziałem się od zaprzyjaźnionego sprzedawcy w sklepie,który właśnie miał mieć je w ofercie,że przedstawiciel tej firmy zwija manatki z Polski.
Jest to ten sam produkt co Pro marine tylko droższy,mniej wyposażony i gwarancja 1 rok a Pro Marine 5 lat.Przymierzam się do zakupu stąd o tym wiem.
Jakby co,to proszę przenieść do innego działu.
 

Jaroslaw Latocha

Offline

Ma go 3 sezony , wozi go rozłożonego!
Zestaw jest tak mocny jak jego najsłabszy element!
 

Lukasz S

Offline

Dziś jadę obejrzę. Zobaczymy, Proscan Marine podobno firma Holenderska a produkcja w Chinach Oczko Oni dają: 2 letnią gwarancję na cały zestaw ( ponton, akcesoria), 3 letnią gwarancję na klejenie łączeń, 5 letnią gwarancję na materiał.
 

Michal Gorski

Offline

I jak Panie Łukaszu, nabyłeś ten pontonik? Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Lukasz S

Offline

A nie pływałeś na nim Oczko?
 

aspius

Offline

Ja mam madoxa to wczesna wersja pro marine , zalety to materiał i klejenia a wpływałem i rzopędem na kamienne ostrogi bez żadnych konsekwencji . Wady to pawęz zwyczajnie malowana przez co się odkleja nie klej a farba od sklejki no i brak okuć na płytach podłogi co po kilku latach powoduje wygniatanie sklejki na łączeniach i na fali ponton nie jest już sztywny jak nowy .Kolega teraz szuka pontonu i z tego co widzę to proscany mają pawęż laminatową a to zaleta .Do pełni szczęścia brakuje tylko głębiej klejonej podłogi na balonach .Moim zdaniem podłoga powinna wchodzić na burty minimum na 20cm i kil powinien mieć na grzbiecie fartuch chroniący od otarć .W moim pływadle na mocnej fali łączenia sklejki na podłodze szczypały materiał kila aż nakleiłem pasek pvc i po problemie .
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 0.87
35,926,278 unikalne wizyty