Jezioro Czorsztyńskie | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Człowiek nie ma przyjaciół, przyjaciół ma tylko powodzenie. Napoleon


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Jezioro Czorsztyńskie

Artur Betcher

Offline

Józek po prostu umie łowić ryby.
Ja też takie szczupaki i sandacze na obrazkach oglądam Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jozefp

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Józek po prostu umie łowić ryby.
Ja też takie szczupaki i sandacze na obrazkach oglądam Usmiech


Artur ja po prostu mam szczęście Jahoooo
 

Jozefp

Offline

Moje pociechy 7 lat temu grin
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/517c13370a7fd_pict2973fs.jpg
 

Filipka

Offline

Pierwszy raz ten temat widzę . Chłopaki rewelacja ale z tymi rybami to jakieś jaja OkokOkokOkok Jestem w szoku. Myślałem ,że taka ryba trafia się raz w życiu Haha A to widzę raz w miesiącu w Twoim przypadku Haha
 

Jozefp

Offline

Nie mam za wiele czasu to dlatego tylko raz w miesiącugrin chociaż w zeszłym roku w ciągu godziny złowiłem jednego szczupaka równo metr,drugiego 90 pare i prawie metrowego sandacza i to w pierwszy weekend sezonu Jahoooo
 

Filipka

Offline

Te Twoje woblery muszą być magiczne Haha
 

Kazimierzp

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):

Pierwszy raz ten temat widzę . Chłopaki rewelacja ale z tymi rybami to jakieś jaja OkokOkokOkok Jestem w szoku. Myślałem ,że taka ryba trafia się raz w życiu Haha A to widzę raz w miesiącu w Twoim przypadku Haha


Filip bo z Józkiem tak jest że rzadko chodzi na ryby bo w wolnym czasie robi woblery ale jak zrobi wobka i wrzuci do wody to te największe i najsilniejsze ryby od razu się na te woblery rzucają, no i jeszcze trochę techniki prowadzenia przynęty i potem są ładne zdjęcia.
Szczupaczek i sandaczyk to pikuś ale zobacz głowacice Józka.
 

Filipka

Offline

Widziałem kiedyś w galerii mi się ukazała. Gdybym przy brzegu zobaczył taką lochę to pewne ,że rzucam wędkę i uciekam ahhahaUsmiech
 

Jozefp

Offline

Masz rację Kaziu,głowacica to piękna rybaOkok ale w zbiorniku jeszcze żadnej nie złowiłem,wszystkie w Dunajcu poniżej zbiornika...Tą też Oczko
http://www.forums...a_947.html
Ps.musiałem wstawić link klikalny bo się nie otwierało zdjęcie z podanego adresu Yyyyy
 

Kazimierzp

Offline

Ponoć takie miały pływać w Jeziorze Czorsztyńskim ale nie przewidziano że populacja szczupaka tak się rozmnoży,
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jezioro Solińskie Łowiska sumowe 114 06 sierpnia 2016 13:31
Jezioro Grądy lub Tarczyńskie. Łowiska sumowe 1 12 grudnia 2015 21:39
Łowisko sumowe (Jezioro) Łomna gmina Czosnów powiat Nowodworski Łowiska sumowe 3 03 lipca 2015 07:53
Jezioro Rybnickie, Rybnik Łowiska sumowe 20 15 czerwca 2015 11:49
Jezioro rynnowe. Forum ogólne o sumach 9 08 maja 2015 11:47
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,681,052 unikalne wizyty