Sanger Warlock Uni Cat 90 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kto nie ma od­wa­gi do marzeń, nie będzie miał siły do wal­ki.Paul Zulehner.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sanger Warlock Uni Cat 90

Mateusz Harezlak

Offline

Panowie, kto może niech sprawdzi w swoim Warlocku hamulec. Dziś z ciekawości sprawdzałem w swoich kręciołach czy hamulce trzymają jak należy i w każdym po dokręceniu miałem problem ręką ruszyć szpulę za to w Warlocku nie było z tym problemów mimo że hamulec dokręcony do końca Smutny Nigdy wcześniej tego nie sprawdzałem i zastanawiam się czy hamulec tak bardzo się wyrobił czy po prostu Warlock ma taki słaby hamulec? Jutro będę próbował dopasować jakąś podkładkę żeby zwiększyć jego moc bo tak być nie może Nono
 

wojtek zdunik

Offline

Ja w nowym dokręciłem "mocno" ale nie z całej siły (jeszcze jest zapas), bo naprawdę z całej siły to się boję że coś ukręcę. Po takim dokręceniu nie dam rady pokręcić szpulą.
 

Mateusz Harezlak

Offline

I tak powinno być, niestety w moim Warlocku hamulec nie trzyma jak powinien Smutny
 

Kenzo

Offline

Czy w waszych Warlock-ach też jest delikatny luz na szpuli, bo w moim "chodzi" lekko na boki :/
 

Janusz Golebiewski

Offline

Kenzo napisał(a):

Czy w waszych Warlock-ach też jest delikatny luz na szpuli, bo w moim "chodzi" lekko na boki :/

Luz jest taki mały kręcąc szpulą lewo/prawo (to norma). Innych luzów nie stwierdzam

Mateusz Harezlak napisał(a):

I tak powinno być, niestety w moim Warlocku hamulec nie trzyma jak powinien Smutny


U mnie szpula się nie kręci po dokręceniu hamulca. Czyżbyś miał zużyte tarczki ?
 

Dariusz Kucharski

Offline

Kenzo napisał(a):

Czy w waszych Warlock-ach też jest delikatny luz na szpuli, bo w moim "chodzi" lekko na boki :/


Jest to luz technologiczny , wszystko co współpracuje musi mieć odpowiedni luz by hulało jest to tak zwana tolerancja pasowania ,co do hamulca jak dokręcę to trudno go ruszyć, podejrzewam ze u ciebie Mateusz trochę wytarły się podkładki tam jest takie sprzęgiełko
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Kenzo

Offline

Oś szpuli porusza się lekko na boki i razem z nią szpula oraz rotor, kołowrotek jest duży, przez co luzy tez się wydają spore, pytam ponieważ mnie to zaskoczyło w innych moich kołowrotkach nie stwierdziłem aż takich luzów.
 

Mariuszkk

Offline

Zdejmij szpulę i sprawdź czy nakrętka mocująca rotor jest dokręcona.
 

Janusz Golebiewski

Offline

Mariusz Kulinski napisał(a):

Zdejmij szpulę i sprawdź czy nakrętka mocująca rotor jest dokręcona.

Dobra uwaga Mariusz. Po tych postach 3 razy u siebie sprawdzałem luzy ale jestem spokojny, bo ich nie ma.
 

Piotr Traba

Offline

Kenzo napisał(a):

Oś szpuli porusza się lekko na boki i razem z nią szpula oraz rotor, kołowrotek jest duży, przez co luzy tez się wydają spore, pytam ponieważ mnie to zaskoczyło w innych moich kołowrotkach nie stwierdziłem aż takich luzów.


Może mocowanie osi kołowrotka - łożysko/tuleja po przeciwległej stronie kołowrotka ma luzy. Rozbierz i zobacz - konstrukja kołowrotka w środku nie powinna być skomplikowana Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
sanger uni cat destroyer 2 + daiwa 100 b + wszystko co mam Sprzedam sprzęt wędkarski 2 21 września 2018 09:39
Sanger Uni Cat Destroyer 2 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 66 31 sierpnia 2018 18:39
Sanger Uni Cat New Age X-DRAG VS 7000i Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 27 21 stycznia 2018 15:03
Kołowrotek SANGER UNICAT DESTROYER 2 Sprzedam sprzęt wędkarski 5 15 stycznia 2018 16:56
Kołowrotek Warlock 90 Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 07 stycznia 2018 22:00
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,574,527 unikalne wizyty