Sanger Uni Cat Destroyer 2 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety sa hipokrytkami, poniewaz wszystkie dzieci moga powiedziec z przekonaniem o wlasnej matce: byla swieta


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sanger Uni Cat Destroyer 2

Norbert Jeziorek

Offline

Witam!
Wiem,że nowość, ale być może jak ktoś zakupił lub zakupi prosiłbym o podzielenie się opinią, bo szukam drugiego kręcioła do sumówki do ok. 250zł max, przemawia mi za nim gwarancja + widzę,że ma dużą pojemność szpuli, ale nie wiem z czego jest Usmiech

Teraz trochę z Askari:

forumsumowe.pl/h/fshzw_2260_02003.jpg

Sanger Uni Cat Destroyer 2

duży i mocny !
kołowrotek o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości.
5 łożysk ze stali nierdzewnej + łożysko na rolce
aluminiowa korbka z wygodnym uchwytem
hamulec przedni wyposażony w 3 duże podkładki karbonowe
hartowana oś 6 mm.
pojemna szpula
0,40/400m
0,50/250m
0,60/180m
5 lat gwarancji !

Pozdrawiam! Usmiech
ZŁÓW I WYPUŚĆ ; >

Fishing is life... ; >
 

Norbert Jeziorek

Offline

Pozwolę sobie odświeżyć Usmiech
ZŁÓW I WYPUŚĆ ; >

Fishing is life... ; >
 

Artur Betcher

Offline

Widziałem na targach te sprzęty nowe. Niesamowite są, estetyczne i mocne. Oby okazały się trwałe bo jak za taką betoniarkę płaci się 260zł to jest to okazja. Kupił podobny jeden ze zlotowiczów nad Ebro 2014 i będzie okazja potestować.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mariusz Kowalski

Offline

Norbert,kołowrotek nowość więc nic nikt nie powie przez następnych kilka miesięcy,kup sprawdzoną Daiwe z Decathlonu i po kłopocie.
 

Filipka

Offline

Ja sprzedaję multika i za to biorę tą okazję z SangeraUsmiechUsmiechUsmiech Za rok lub dwa zdam relację czy zdał próbęUsmiech
 

Artur Betcher

Offline

Ja go na sucho sprawdzałem jak chodzi na max skręconym hamulcu i ruszyć go prawie nie szło, nic nie trzeszczało.
Gdyby nie to, że już nie te czasu kiedy się hurtem sprzęt kupowało, to sam bym wymienił moje wszystkie kołowrotki na te nowości do testów.
Podobały mi się nawet dużo bardziej niż Warlock a i szpule mają dużo pojemniejsze.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Norbert Jeziorek

Offline

Właśnie mi o tą pojemność szpuli chodzi Usmiech Na Targach za dużo się nim nie bawiłem bo tłoki były. Jutro podskoczę do wędkarskiego i ogarnę czy nie mają w sklepie na sucho chociaż pokręcę Usmiech
ZŁÓW I WYPUŚĆ ; >

Fishing is life... ; >
 

Kacper Budyn

Offline

Witam! Pozwole sobie odświeżyć temat zastanawima się nad kołowrotkie i niewiem czy kupić Sanger Cat Rewinder 80 czy dołożyć te 50zł i kupić Sanger Uni Cat Destroyer 2?
 

Maciej Krzywy

Offline

Lepiej dołożyć i kupić coś lepszego Oczko przy kupnie kołowrotka na suma nie ma co oszczędzać .
 

Kacper Budyn

Offline

Czyli lepiej kupić Destroyera a może jakiś użytkownik się wypowie?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
sanger uni cat destroyer 2 + daiwa 100 b + wszystko co mam Sprzedam sprzęt wędkarski 2 21 września 2018 09:39
Sanger Uni Cat New Age X-DRAG VS 7000i Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 27 21 stycznia 2018 15:03
Kołowrotek SANGER UNICAT DESTROYER 2 Sprzedam sprzęt wędkarski 5 15 stycznia 2018 16:56
sanger uni cat warlock ii boje + Sanger Uni Cat Warlock 90 Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 3 26 października 2017 22:01
Sprzedam kołowrotek sanger destroyer 2 Sprzedam sprzęt wędkarski 2 25 czerwca 2017 07:19
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,490,501 unikalne wizyty