Kołowrotek na suma do spinningu od 250 do 500zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Znosić zło jest sposobem, aby je zniszczyć. -Antoine De Saint Exupery


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki sumowe spinningowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kołowrotek na suma do spinningu od 250 do 500zł

Longin B

Offline

Józek, kołowrót jest super. Szczególnie przekładnia ślimakowa. Zastanawiam się tylko nad ceną. Jak już za tyle to czy nie dołożyć i łyknąć Ryobi Saharę.
 

Jozefp

Offline

Na ebeyu byłby za 500zł z przesyłką tylko gość ma coś pomieszane z pay-palem bo mu nie przyjmuje wpłatyPlacze
A o tej saharze to nawet nie słyszałem,zaraz gdzieś ją poszukam i poczytam Okok
 

Longin B

Offline

Nie do zarżnięcia, Nawet na jakimś filmie na forum była i Robiert Dubis pisał , że to to. Oczywiście jest droższa. A może przejdziesz na multi są mocne i będzie taniej.
 

Jozefp

Offline

Czy nie chodziło czasem o Ryobi Safari? bo sahary nie znalazłem
 

Marcin Szajda

Offline

Kołowrotek SAHARA kojarzy mi się tylko z Schimano Usmiech
 

Longin B

Offline

Nasz rację. Ja siedzę u kogoś nie mam dodatkowych oczu (swoich), ekran mały i stary wiec więc wale błedy.

Ale jest tez w Askari Cornelian w cenie jak DAM (oczywiście pisze o cenach nie z e-baya)

A coś zrobił z Peenem.
 

Jozefp

Offline

Wiesz Loniek.... ja bym może i kupił ten droższy tylko nie chcę rozwodugrin i tak w tym roku wydałem już kilka tysięcy na sprzęt sumowy Yyyyy
 

Longin B

Offline

I to racja, rozwód byłby droższy. A co zrobiłeś z Peenem.
 

Andrzej Kossakowski

Offline

Józef rozważ separację. I taniej i z nikim na stałe się nie żegnasz a i kupować będziesz mógł do woli.... beka A tak na poważnie - kupiłem to o czym tu piszesz i powiem nieskromnie, że pod każdym względem jak z bajki....
 

Jozefp

Offline

Longin Bojanowski napisał(a):

I to racja, rozwód byłby droższy. A co zrobiłeś z Peenem.


Mam dwa penny battle 8000 do stacjonarnego łowienia,a tego Quicka chciałem do spinningu...Slammera sprzedałem koledze z forum.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Kołowrotek Powitalnia sumowa ;) 5 20 listopada 2020 11:13
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,564,337 unikalne wizyty