Spinning (wędka) na suma od 200 do 500zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Aby samemu stać się lepszym nie musisz czekać na lepszy świat. -Phil Bosman


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska spinningowe na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Spinning (wędka) na suma od 200 do 500zł

Lukasz S

Offline

Ja w tym roku będę łowil na beastmastra AX. Mam dwa takie kije, drugi 3 m do sprzedania ale na uniwersalny trochę za długi, chociaż dla Ciebie by był w dobrej cenie Oczko Beastmastery produkowane teraz to zupełnie inne kije. Miałem CX i sprzedałem zanim suma na niego złowiłem, strasznie delikatny ten blank jakiś jakby materiału im brakowało. Beastmastery są jak wino, im starsze tym lepsze Haha najpierw były pierwsz z zielonymi omotkami (kolega Piotr Niedzwiedzki nimi łowi)-fajny mięsisty blank, przelotki na dwóch stopkach, później był model AX który ja mam, również grube sciany i dwustopkowe przelotki, Artur łowi na BX, też bardzo fajne ale przelotki są na jednej stopce, oraz blank juz trochę odchodzony, a model CX to już zupełnie inny kij, który ma niewiele wspolnego z poprzednikami, Cienki blank, jednostopkowe przelotki z pękającym lakierem i slaby uchwyt, tego DX najnowszego nawet nie oglądałem bo udało mi się znaleźć w Czechach dwie nówki sztuki AX i zakończyłem poszukiwania kijów spinningowych Oczko
 

Jacek Gebala

Offline

Lukasz jak na razie dziękuję. Okazało się że będę miał okazje "pomacać" ten "Mantikor Dominator" to zobaczę co i jak.
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Jozefp

Offline

Jacek Gebala napisał(a):

Lukasz jak na razie dziękuję. Okazało się że będę miał okazje "pomacać" ten "Mantikor Dominator" to zobaczę co i jak.

Może nawet nim porzucasz,tylko nie w krzaki hahaNono
 

Filipka

Offline

Najważniejsze w kiju jest to czy jest taki mocny ,że można nim prać po krzakach haha
 

Jozefp

Offline

Najważniejsze jest to żeby za każdym razem sumy wyciągał pfft
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Witam tak czytam i czytam,szukam i szukam i moją uwage przykuł kij WFT PRO Salt Baltic Pilk Rute 2,40 m - WG: 40- 150 g przy wadze kija 230g zdjęcia jeszcze nie ma bo kij jeszcze jest w sklepie hehehe Usmiech w połączeniu z kołowrotkiem o wadze 380g nie powinno być tak źle i ręka nie powinna odpaść Oczko
 

homax

Offline

Jacek Gebala napisał(a):

Lukasz jak na razie dziękuję. Okazało się że będę miał okazje "pomacać" ten "Mantikor Dominator" to zobaczę co i jak.



I jakie wrażenia jeśli chodzi o Mantikor??? Bo też szukam czegoś co by Józkowe woblery pociągnęło...
 

Jozefp

Offline

Wystarczająco mocny żeby prać tymi woblerami na drugą stronę Wisły Haha Za 500zł mogę Ci go sprzedać Okok
 

homax

Offline

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Wystarczająco mocny żeby prać tymi woblerami na drugą stronę Wisły Haha Za 500zł mogę Ci go sprzedać Okok


Usmiech Ja nie mam takiej techniki, ale jak Ty przerzucisz tym kijem moją Wisłę w Warszawie to go biorę i za 6 stów! Usmiech
 

Jozefp

Offline

Haha raczej nie będę miał tyle plecionki na kołowrotku Haha
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Wędka grunt + multik Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 14 maja 2020 16:52
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,544,951 unikalne wizyty