kupię sprzęt sumowy od wędki po hak | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Im bardziej przyjażnie są poufałe, tym bardziej narażone są na rozbicie" G. Greene


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ GIEŁDA SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO / Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
kupię sprzęt sumowy od wędki po hak

Bender Rodriguez

Offline

Dzień dobry!

Mam w planach kupno sprzętu sumowego. Poszukuję kołowrotka marki penn oraz jakiejs nie najdroższej wędki 320+ cm pod ten kołowrotek. Potrzebuję również plecionki krętlików haków itp czyli całego zestawu sumowego na łowienie z brzegu.


Planuję łowić na rzece Inn w Austrii pod tamą. Nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się wybrac na akcję wywózka z powodu braku sprzętu pływającego więc potrzeba mi wędkę jak i kołowrotek do wyrzutów na znaczne odległości.
Raczej widzi mi się łowienie na spławik normalny(widoczny) oraz podwodny jak i na grunt.
do mojego zestawu potrzeba jeszcze plecionki, haków lub kotwic, krętlików. Interesuje mnie również podpórka pod moją nową wędkę może byc DIY jak i sygnalizatory jeśli ktoś ma jakieś dobre lub może mi jakieś dobre i tanie polecic to nie pogardzę.

Po przeczytaniu wielu tematów owego forum liczę że doradzicie mi gdzie lub co i jeśli uda mi się coś od was kupić to sprzedacie mi sprzęt na którym trochę połowię. Planuję bowiem wybrać się w podróż poślubną wraz z przyszłą żoną nad rzekę Ebro na wyprawę organizowaną przez to forum więc muszę nakupić trochę sprzętu, a przede wszystkim muszę nauczyć się łowic sumy.

Zdaję sobie sprawę że mogę kupic sprzęty na aukcjach itp, ale skoro czytam wasze wpisy i widzę jak dbacie o sprzęt i jak opisujecie swoje wyprawy to wole kupic od was używany.
Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy -J.Piłsudski.
 

Artur Betcher

Offline

No nie rozwaliłeś mnie grin Czy Twoja przyszła małżonka wie gdzie i z kim chcesz pojechać na podróż poślubną??
Już kiedyś mieliśmy parę która na podróż poślubną chciała się z nami wybrać ale chyba panna młoda się dowiedziała że to jednak nie Hawaje i nie doszło do skutku beka
Jeśli jednak pojedziecie i jeśli chodzi o wyjazd w sierpniu 2017 to kołowrotek Penn dostaniecie ode mnie w prezencie na nową drogę życia grin Musze tylko zapytać Darka jakie jeszcze nie sprzedałem na mojej wyprzedaży.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bender Rodriguez

Offline

To bardzo miły gest z Twojej strony Usmiech mogę jedynie dodać że to jest jej pomysł. Oboje łowimy ryby, ja ją do tego przekonałem i teraz łatwiej mi z kolegami wyjśc do baru niż na ryby.

Jeśli posiadasz jakiś sprzęt na którym będę mógł się nauczyc łowienia sumów chętnie go od Ciebie odkupię np wspomniany kołowrotek lub jakąś wędkę.
Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy -J.Piłsudski.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Bender Rodriguez napisał(a):

To bardzo miły gest z Twojej strony Usmiech mogę jedynie dodać że to jest jej pomysł. Oboje łowimy ryby, ja ją do tego przekonałem i teraz łatwiej mi z kolegami wyjśc do baru niż na ryby.

Jeśli posiadasz jakiś sprzęt na którym będę mógł się nauczyc łowienia sumów chętnie go od Ciebie odkupię np wspomniany kołowrotek lub jakąś wędkę.


Szczęściarz z ciebie, moja żonka przez ponad 20 lat raptem 4 razy na nocne wypady się dała namówić , teraz to chyba bym musiał jaj płacić aby zemną pojechaławysmiewacz
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Bender Rodriguez

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Bender Rodriguez napisał(a):

To bardzo miły gest z Twojej strony Usmiech mogę jedynie dodać że to jest jej pomysł. Oboje łowimy ryby, ja ją do tego przekonałem i teraz łatwiej mi z kolegami wyjśc do baru niż na ryby.

Jeśli posiadasz jakiś sprzęt na którym będę mógł się nauczyc łowienia sumów chętnie go od Ciebie odkupię np wspomniany kołowrotek lub jakąś wędkę.


Szczęściarz z ciebie, moja żonka przez ponad 20 lat raptem 4 razy na nocne wypady się dała namówić , teraz to chyba bym musiał jaj płacić aby zemną pojechaławysmiewacz




To prawda mam szczęście tym bardziej że wędkarstwo to moja pasja choc nie poświęcam się jej nieustannie. Praca niestety nie pozwala ale może od nowego roku jak wszytsko pójdzie dobrze -opłacę kartę w Austrii i na rybki będziemy śmigac. Najważniejsze dla mojej Małej na rybach jest to że musi być jej ciepło więc muszę ją nieustannie grzac wysmiewacz, 20 lat to niezły staż tylko gratulowac i życzyc kolejnych szczęśliwych lat
Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy -J.Piłsudski.
 

Artur Betcher

Offline

Bender Rodriguez napisał(a):

To bardzo miły gest z Twojej strony Usmiech mogę jedynie dodać że to jest jej pomysł. Oboje łowimy ryby, ja ją do tego przekonałem i teraz łatwiej mi z kolegami wyjśc do baru niż na ryby.

Jeśli posiadasz jakiś sprzęt na którym będę mógł się nauczyc łowienia sumów chętnie go od Ciebie odkupię np wspomniany kołowrotek lub jakąś wędkę.

Ja wcale nie żartowałem Usmiech To przedziwny pomysł na podróż poślubną wybrać się z nami na zlot nad Ebro więc jeśli jednak z nami pojedziecie jeden z Pennów macie ode mnie mnie w prezencie Usmiech
Tylko żeby nie było że mi się jeszcze 4 pary na podróż poślubną zgłoszą beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bender Rodriguez

Offline

Od kiedy są zapisy na ten wyjazd sierpniowy? Kurde jeszcze okazuje się że na 2 dzień łowienia wypadają moje urodziny Jahoooo "i znowu nocy będzie mało...Piwko"
Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy -J.Piłsudski.
 

Artur Betcher

Offline

Zapisywać można się już teraz. Termin już znamy. Podawałem go w temacie tegorocznego wyjazdu. Oficjalny temat wyjazdu pokaże się w ciągu tygodnia. Ty się dobrze zastanów bo o ile my tam nie jeździmy na popijawę to może się okazać że weselnej i urodzinowej Ci grupa nie daruje i taniej będzie przez to na Kostarykę pojechać beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bender Rodriguez

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Zapisywać można się już teraz. Termin już znamy. Podawałem go w temacie tegorocznego wyjazdu. Oficjalny temat wyjazdu pokaże się w ciągu tygodnia. Ty się dobrze zastanów bo o ile my tam nie jeździmy na popijawę to może się okazać że weselnej i urodzinowej Ci grupa nie daruje i taniej będzie przez to na Kostarykę pojechać beka


Ja: Mała, jak my tam pojedziemy i beda moje urodziny to na pewno się wódeczki napijemy i to jeszcze pewnie weselnej
Mała: koniecznie!! i dla tego Artura też weselną musimy wziącwysmiewacz
Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy -J.Piłsudski.
 

Bender Rodriguez

Offline

Koledzy wędkarze mam pytanie: czy ktoś z Was miał do czynienia z taką wędką



Marka X2
Ciężar wyrzutu (g) 300
Części 2
Długość (m) 3.2
Długość transportowa (m) 1.64
Rękojeść Pianka
Waga (g) 490

OPIS:
Ballista Catfish to mocne wędki sumowe przystosowane do walki z największymi okazami naszych wód! Gęsto obsadzone przelotki, mocny blank oraz wygodny w trakcie holu przesunięty do przodu foregrip gwarantuje moc oraz wygodę w trakcie holu wielkich ryb.

forumsumowe.pl/h/fshzw_x2_balista_catfish_320m_wedka_sumowa_1ab92.jpg

czy nada się ona pod kołowrotek PENN SSV 10500?
chyba że macie jakieś inne propozycje pod ten kołowrotek

Doszedłem do wniosku że nie ma się co zastanawiac na tanimi alternatywami, kupuję PENNa 10500 bo mi się taki podoba i ma same dobre opinie.
Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy -J.Piłsudski.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kupię wędkę Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 21 września 2020 09:29
kupię - Esox Taurus 300 cm 200-400 c.w Sprzedam sprzęt wędkarski 2 29 grudnia 2019 15:05
Kupię Robinson Power Stick Hi-Flex 190cm Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 18 15 września 2019 19:55
Kupię kołowrotek sumowy Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 11 lipca 2019 11:02
Pokrowiec na wędki "BLACK CAT" Sprzedam sprzęt wędkarski 1 27 czerwca 2019 10:53
Wygenerowano w sekund: 1.76
51,729,563 unikalne wizyty