Kontrole PSR i SSR 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jeżeli masz wątpliwości - mów prawdę. Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kontrole PSR i SSR 2015

Mateuszw

Offline

Oklaski Panowie Dobra robota !
 

Artur Betcher

Offline

Tomasz Seta napisał(a):

W temacie "Dziś na rybach" zapomniałem dodać jednej istotnej rzeczy ale w sumie tutaj będzie pasować najlepiej.Mianowicie po godzinie 20 mieliśmy kontrolę PSR.Dokumenty,siatka i teren wokół zostały dokładnie sprawdzone a jak sami strażnicy przyznali na skutek licznych informacji o kłusownictwie i łamaniu regulaminu przez "wędkarzy" kontrole w okręgu radomskim mają być częste.Za śmieci w około też będą mandaty.Mimo,że zastaliśmy taki widok:
forumsumowe.pl/h/fshzw_wp_20160316_13_48_59_pro_e751b.jpg
to stojący z boku pełen wór,który kolega Marek zapełnił w kilka chwil zapewnił nam czyste sumienie a i oszczędził nieprzyjemności.Po rozmowie ze strażnikami,wymianie poglądów i spostrzeżeń jestem umiarkowanym optymistą.Jeśli będą aktywni i tak skrupulatni to może czysty brzeg i ryby w wodzie nie będą tylko marzeniem.

Dobra robota Okok
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

SylwekR

Offline

Witam, dziś rano łowiłem z bratem na zalewie w Siczkach, rybki nawet nieźle brały, kilkanaście leszczyków i jeden ładny linek, ale przyjemność łowienia zakłócił nam koleś, który łowił jakieś 20 m obok nas. W biały dzień bez żadnych skrupułów wyciągnął trzecią wędkę, żywca na hak i do wody. Zestaw typowo szczupakowy ze spławikiem wielkości bojki. Podeszliśmy i spytałem czy to jeszcze nie za wcześnie. Facet się trochę zmieszał i zwinął wędki, na gruntówkach okazało się również były żywce. Pseudo wędkarz zabrał się i pojechał, być może na łowisko, gdzie nikt się nie czepia. Gdyby było więcej kontroli, to pewnie bałby się tak "łowić" w biały dzień.
 

piotr2210

Offline

Popieram kontroli to moim zdaniem przydało by się więcej
 

Dariusz Kucharski

Offline

Kontrole są bardzo potrzebne ale musi sie zmienić mentalność Polskiego wędkarza, już widać zmiany , ale to jest proces i wymaga czasu , są ludzie niereformowalni, i żadna kontrola tego nie zmieni Smutnygdzieś przeczytałem takie zdanie " nie zabijajmy naszej pasji, "
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kontrole PSR i SSR w 2017 roku Forum ogólne o sumach 3 09 stycznia 2018 20:39
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Wędkarstwo podlodowe-sezon 2015/2016 Forum ogólne o sumach 62 25 stycznia 2016 13:13
NadEbro.pl i relacja z wyprawy 2015. Zloty i forumowe imprezy 14 10 stycznia 2016 15:58
Humor wędkarski i nie tylko - 2015. Hyde Park 308 09 stycznia 2016 11:46
Wygenerowano w sekund: 1.70
51,658,131 unikalne wizyty