Testy plecionek i krętlików | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jeśli gwałt jest nieunikniony,rozluźnij się i korzystaj..... Napoleon Bonaparte.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Testy sprzętu wędkarskiego
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Testy plecionek i krętlików

Mariusz Nowak

Offline

Hirko1990 napisał(a):

A jak by taki test przeprowadzić na zbiorniku wodnym ? Bo wkoncu plecionka i żyłka ma nam dany ciężar ryby po holu wyciągnąć z wody ? Coś w stylu ze dowiaduje się dany ciężar i w wodzie się go podnosi ? Miało by to sens ?
Dziś zrobiłem szybki test tej plecionki pomógł mi mój pies berneńczyk.Zawiązałem mu plecionkę do szelek a drugi koniec do sanek ,odcinek około 3metry.Urwał ją przy ruszeniu bez żadnego problemu mimo że jest już niemłody.Jagby był przywiązany na odcinku 100 metrów to machnięciem ogona by ją urwał.Pies waży około 50 kilo.Oczywiście cały czas jest mowa o plecionce Berkley.Filmu nie nakręcałem bo zaraz ktoś powie że męczę zwierzęta a to oczywiście nieprawda.
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 

Dariusz Kucharski

Offline

Mariusz tak z ciekawości , czy mógłbyś mi przysłać ze 3 metry tego Berkley ultra cat 0,65 100kg pfft
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Michal Sip

Offline

Mariusz ja mam 0.50 Berkleya 75KG i pewnie wielu innych chłopaków z forum też ją posiada . Powiem tak, jak dla mnie jest piekielnie mocna i praktycznie nie do zerwania na kiju, no oczywiście jeżeli o nic nie zahaczy i przy odpowiednim wiązaniu( grinner w moim przypadku). Jak zaczepiłem ciężarek o drzewo to przy wyszarpywaniu pękł Lead Boom a Berkley wytrzymał.
Darek jeżeli pozwolisz to wyśle Tobie tą 0.50-tke do testów bo ja nie mam możliwości do zrobienia testu. Haha
 

Dariusz Kucharski

Offline

Michał bardzo chętnie przetestuję ją w sposób prawie profesjonalnygrin gdyż jestem w trakcie budowy fajnego urządzenia do testów nie będzie żadnego żelastwa czy lania wody, tylko wyświetlacz i naciągOkok co do berkleya to masz racje piekielnie mocna Oklaski jak do tej pory jeszcze nie trafiłem mocniejszej w tych parametrach
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Michal Sip

Offline

To zostajesz takim naszym nieoficjalnym testerem?wysmiewacz
 

Dariusz Kucharski

Offline

Z taką myślą robię to Oczko jeśli tylko ktoś zechce abym przetestował jakąś plecionkę nie będzie problemu, wynik będzie bezdyskusyjny, będą filmiki z testu
tylko muszę ten projekt ukończyć i sprawdzić czy będzie działał wogulewysmiewacz,
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Mariusz Nowak

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Mariusz tak z ciekawości , czy mógłbyś mi przysłać ze 3 metry tego Berkley ultra cat 0,65 100kg pfft
Darku nie przyślę Ci tej plecionki bo został mi może metr ,miałem jej może z 8metrów.Okok
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 

Mariusz Nowak

Offline

Okok
Michal Sip napisał(a):

Mariusz ja mam 0.50 Berkleya 75KG i pewnie wielu innych chłopaków z forum też ją posiada . Powiem tak, jak dla mnie jest piekielnie mocna i praktycznie nie do zerwania na kiju, no oczywiście jeżeli o nic nie zahaczy i przy odpowiednim wiązaniu( grinner w moim przypadku). Jak zaczepiłem ciężarek o drzewo to przy wyszarpywaniu pękł Lead Boom a Berkley wytrzymał.
Darek jeżeli pozwolisz to wyśle Tobie tą 0.50-tke do testów bo ja nie mam możliwości do zrobienia testu. Haha
Michał ja nie napisałem że jest słaba ta plecionka i nawet tak nie uważam.Tylko że producenci zawyżają kg.W stanach ta plecionka jak i ppro mają napisane na szpulkach mniejszą wagę a u nas podwyższoną żeby się lepiej sprzedawała.
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 

Michal Wilk

Offline

no rzeczywiście w stanach jest mniej pfft i tylko dlatego bo przelicznik wynosi 0.5 a nie tak jak powinno być 0.45 pfft np. zamiast 115kg jest 125 przy pletce 0.89 250lb To jest jedyna różnica... ale nie sądzę żeby nawet ta oryginalna amerykańska podniosła te 115kg... więc skoro nie wiesz co piszesz to nie pisz wcale...
 

Mariusz Nowak

Offline

Michal Wilk napisał(a):

no rzeczywiście w stanach jest mniej pfft i tylko dlatego bo przelicznik wynosi 0.5 a nie tak jak powinno być 0.45 pfft np. zamiast 115kg jest 125 przy pletce 0.89 250lb To jest jedyna różnica... ale nie sądzę żeby nawet ta oryginalna amerykańska podniosła te 115kg... więc skoro nie wiesz co piszesz to nie pisz wcale...
Proponował bym ci się nie wp... między wódkę a zakąskę,A nawiasem złowiłeś już jakiegoś suma czy masz dopiero złowić!?
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testy sprzętu Mikado Testy sprzętu wędkarskiego 55 31 grudnia 2018 13:39
Przyżąd do mierzenie wytrzymałości plecionek Sprzedam sprzęt wędkarski 4 21 września 2018 16:10
Testy plecionek na suma Testy sprzętu wędkarskiego 363 30 grudnia 2017 22:50
Testy krętlików i agrafek Pozostałe wyposażenie wędkarza 33 20 stycznia 2017 10:28
Testy pontonów Kolibri Łodzie, pontony i inne środki pływające 14 11 października 2014 23:12
Wygenerowano w sekund: 1.67
51,672,043 unikalne wizyty