Uni Cat New Age X-DRAG VS 7000i | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Dziś mężczyzna uchodzi już za dżentelmena, kiedy wyjmuje papierosa z ust, zanim pocałuje kobietę. - Barbara Streisand"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ GIEŁDA SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO / Sprzedam sprzęt wędkarski
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Uni Cat New Age X-DRAG VS 7000i

kleniu

Offline

Witam,
na sprzedaż kołowrotek Sanger Uni Cat New Age X-DRAG VS 7000i . Jest tu o nim na forum , więc nie będę się rozpisywał. Sam miałem dwie sztuki, jedną już sprzedałem, a druga leży. Kołowrotek jest w stanie idealnym, przykręcony może ze 3razy do kija i służył do przewijania żyłki.
Kolowrotek jest w calości metalowy i o ile pamiętam hamulec 14kg. Krótko mówiąc fajna maszynka...
Przeleżał u mnie około dwóch lat jako zapasówka dla pierwszego.
Cena to 300zł + przesylka.

forumsumowe.pl/h/fshzw_20160104_121810_b88c5.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_20160104_122212_370db.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_20160104_122118_e3fd9.jpg
 

kleniu

Offline

Zmiana ceny: 300zł z już wliczoną przesyłką lub na terenie Poznania odbiór gratis.
 

kleniu

Offline

Zmiana ceny: 290zł z już wliczoną przesyłką lub na terenie Poznania odbiór gratis.
 

kleniu

Offline

Kołowrotek nadal aktualny.
 

simon

Offline

A co tam masz nawinięte na szpuli kolego?
 

Grzegorz Petryna

Offline

Wygląda na Mikado Nihonto Octa Braid Fluo.
 

kleniu

Offline

Z tego co pamiętam to jakaś żyłka 0,40 czy 0,45 przewinięta z innego kołowrotka (bo do tego tylko ten kolowrotek sluzyl), a nawinąlem ja do zdjec tylko i wylacznie po to, by pokazac swietny nawoj tej maszynki. Dla zainteresowanych, to na szpuli jest gumowany pasek, by plecionka sie nie slizgala. Przy tej mocy i klasy sprzecie, do nawoju nie mam zastrzeżeń.
 

kleniu

Offline

Odświeżam
 

Michal Wilk

Offline

Kleniu za 365 zł jest nowy młynek z 5 letnią gwarancją Usmiech
 

kleniu

Offline

Michal Wilk napisał(a):

Kleniu za 365 zł jest nowy młynek z 5 letnią gwarancją Usmiech

Moze i tak, ale kolowrotek jest nowy, wiec stad cena. Podesle Ci ciekawy link na priv.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
WFT BC King 12kg lub WFT BC Giant Max Drag 14kg Kołowrotki sumowe spinningowe 9 26 lutego 2018 07:19
Nakrętka Uni Cat New Age X-Drag 7000i Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 16 22 stycznia 2018 02:05
Sanger Uni Cat New Age X-DRAG VS 7000i Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 27 21 stycznia 2018 15:03
Potrzebna naprawa abu garcia ambassadeur 7000i HS Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 16 22 lipca 2015 13:37
Penn Squall Lever Drag Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 3 12 grudnia 2012 18:06
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,562,144 unikalne wizyty