Wyjazd Grupowy Ebro 2016 - Hiszpania | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie. Ale chociaż sam mógłby wykopać swój własny grób, musi mieć kogoś, kto go pochowa. - James Joyce"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wyjazd Grupowy Ebro 2016 - Hiszpania

Przemyslawn

Offline

Arturze mój post nie wynika ze zmartwień :-) Tak o zagadałem, żeby jakieś znajomości nawiązać.
 

Mariusz Kulenty

Offline

Szkoda, że zmiany w sprawie warunków zakwaterowania nastąpiły dopiero w ostatnim okresie czasu. Wiadomo, że wędkować można w różnych warunkach (mnie pogoda nie przeszkadza) ale odpocząć to trzeba w lepszych. Mnie osobiście odstraszało widmo spania w kempingach bez klimatyzacji. Niestety nie mam możliwości w tym roku zarezerwowania sobie urlopu zarówno w sierpniu jak i czerwcu. Pozostaje przyszły rok i jak warunki będą takie same to na wyjazd nad Ebro z moim serdecznym kumplem piszę się w pierwszej kolejnościOkok
 

Artur Betcher

Offline

Nawiążesz znajomości na pewno. Jedzie sporo osób z poprzedniego roku a nazwaliśmy ich "Grupą marzeń". Ludzie byli dla siebie bardzo serdeczni i każdy przyjaźnie był nastawiony do innych. Nie było zawiści że ten złowił a ten nie, ludzie się wspierali, bawili się razem "międzyekipowo". Jedni drugim pokazywali gdzie aktualnie w trollingu łowi się najwięcej. To był przełomowy wyjazd i wiem że w tym roku będzie podobnie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Mariusz Kulenty napisał(a):

Szkoda, że zmiany w sprawie warunków zakwaterowania nastąpiły dopiero w ostatnim okresie czasu..


To prawie 6 miesięcy przed terminem sierpniowego wyjazdu więc na pewno działa to na korzyść i niejeden uczestnik zdecyduje się właśnie dlatego ze zmieniły się warunki zakwaterowania. Nie ma więc tego złego co by na dobre nie wyszło a ja liczę też że uda się na przyszłe lata wypracować jakąś stałą współpracę w drugiej bazie jeśli w FishingPlanet nie dobudują miejsc klimatyzowanych tak żeby pomieścić całą naszą grupę.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Na sierpniowy wyjazd żadnych zmian już nie przewidujemy i jedziemy według planu pierwotnego.
Czerwcowy natomiast w porozumieniu z wszystkimi uczestnikami zamienia się nieco w eskapadę Usmiech Cześć zasadnicza pozostaje bez zmian z tym że skracamy ją o jeden dzień nad Ebro. Dokładamy natomiast 2 dni na Sekwanie i 2 dni na Rodanie. Jak nam coś jeszcze wpadnie do głowy to może jeszcze coś zwiedzimy Usmiech Łącznie zamierzamy zaliczyć 3 rzeki i 10 dni samego łowienia Usmiech Wszyscy uczestnicy i z Polski i ci z Francji są zadowoleni z takiego rozwiązania bo na Rodanie będzie trochę surwiwalu Usmiech Jedziemy tam w okolice gdzie złowiony był sum 273cm bo nie ma tam limitów i ograniczeń w strefie morskiej. Powinno być fajnie Usmiech Jeśli ktoś będzie się zgłaszał na czerwiec to musi zaakceptować nasze plany.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Hirko1990

Offline

Można powiedzieć będzie zabawa ,będzie się działo :-)
 

Tomasz Wach

Offline

Jestem bardzo zadowolony z tego planu Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Tomasz Wach napisał(a):

Jestem bardzo zadowolony z tego planu Usmiech


No spróbował byś nie być grin Banned
Szykuje się coś fajnego, będziemy się nieźle bawić Okok
Oczywiście na Rodanie kucharki nie będzie ale to co pełza, skacze i pływa powinno nam wystarczyć beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Hirko1990

Offline

To ja wezmę łuk to dojdzie do jadłospisu jakieś ptactwo grin
 

SumiTo

Offline

A ja nie jestem zadowolony z tego planu. To że jestem gorszego sortu to nie znaczy że, mam być gorzej traktowany poza granicami RP. Domagam się takich samych praw jak reszta użytkowników! zly
Za takie pomysły masz u mnie Banned

Tak na serio to 3m życzę Okok
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Hiszpania, baza wędkarska, zakup terenu Hyde Park 2 10 maja 2018 22:23
Firmy pelletów ebro Przynęty martwe do łowienia sumów 1 07 lutego 2018 19:48
Zmiany w okręgu Katowice- 2016. PZW Federation Peche i inne organizmy 2 26 stycznia 2018 16:21
Ciężarki na Ebro Pozostałe wyposażenie wędkarza 5 14 stycznia 2018 08:56
Wyjazd grupowy Ebro 2017 - Relacja Zloty i forumowe imprezy 12 03 grudnia 2017 18:12
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,563,204 unikalne wizyty