Kołowrotki sumowe - dyskusja ogólna | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie ma na świecie nic równie potężnego jak pomysł, którego czas właśnie nadszedł. -Wiktor Hugo


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kołowrotki sumowe - dyskusja ogólna

Jacek Gebala

Offline

Lukasz Reczek napisał(a):

Koledzy a może wypowie się ktoś kto posiada oba o ile jest ktoś taki.Ja posiadam tego fin-nora w innych barwach he he a penn jest większy a cenowo podobny


Ja używam te kołowrotki. Ale gdyby nie większa pojemność szpuli przy SSV10500 pozostałbym tylko przy FinNor´ach. Niedawno kupiłem dwie zapasowe szpule do SSV10500 i nawinięto mi na każdą z nich 410 metrów 0.60. Powinno wystarczyc Oczko

Przy żadnych z nich nie zauważyłem większych wad. Jak się uprzeć to można i tu i tu ponarzekać. U jednego(FinNor) pracuje głośniej grzechotka, drugi(Penn) ma mocniejszy hamulec. Każda marka zaliczyła swoje sumy i nadal dzielnie mi służy. Ja po prostu do Penn´a jestem trochę uprzedzony Nono
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Lukasz Reczek

Offline

Jacku Ty będziesz dobrze wiedział który lepszy z tych kołowrotków?Lepszy nie znaczy wiekszyOczko
Łukasz Reczek
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Tia sprzęt na suma powinien być solidny bo nigdy nie wiadomo co będzie na drugim końcu plecionki , a tym bardziej jak planujesz połowić na obczyźnie, mam nadzieje ze dokonasz dobrego wyboru i będziesz się tu swoimi wynikami z nami dzielił Haha Okok
 

Lukasz Reczek

Offline

Oto się nie ma co bać żeby tylko udało się jechać i żeby brały he he. A pamiątki po wypuszczonych sumach będą napewno. Musze tylko sprzęt skompletować.
Łukasz Reczek
 

Jacek Gebala

Offline

Lukasz Reczek napisał(a):

Jacku Ty będziesz dobrze wiedział który lepszy z tych kołowrotków?Lepszy nie znaczy wiekszyOczko


Wiesz co kup Penn´a Nono, FinNor´a już masz. Na Polskę każdy z nich jest bardzo dobry, a nad Pad pojedziesz zobaczysz i zdecydujesz sam który się lepiej nadaje i którego - ewentualnie - dokupić(nad Padem wolno łowić na trzy wędki).
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Lukasz Reczek

Offline

Więc tak zrobię kupię penna i sam zobaczę który lepszy dzięki wszystkim za pomoc.Okok
Łukasz Reczek
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Łukaszu , pochwal się jak kupisz i co złowisz i na jakim sprzęcie , mam nadzieję że to pomoże tez innym do podjęcie decyzji przy podobnym dylemiacie Okok
 

Accord

Offline

Witam, mam pytanie czy kołowrotek Kogha Crownlake nada się na suma? Szukałem na forum informacji o tym kołowrotku ale niestety nic na ten temat nie znalazłem.
 

Michal Wilk

Offline

Ale masz ten kołowrotek czy zamierzasz go kupić ?? Jeśli masz to sprzedaj jeśli chcesz kupić to nie ma sensu. Za mała szpula... 0.25mm/125m. Nie sądzę żeby był wytrzymały przy wadze ponad 200g... Jeśli chcesz cos kupić w tej cenie to raczej sprzęt używany niż nowy...
 

Accord

Offline

Myślę o zakupie ponieważ na askari jest w bardzo atrakcyjnej cenie ale postanowiłem najpierw spytać o wasza opinię.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Sprzedam 2 kołowrotki Van Staal VM 275 Sprzedam sprzęt wędkarski 1 25 marca 2021 17:36
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,589,616 unikalne wizyty